Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jednak przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 m-ce stała cena abonamentu 79,90 zł

 

W skład wchodzą

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+ czyli Premium Sport&Film, 3xHBO, 2xCinemax, 5xFilmbox, Sundance HD, History HD oraz Canal+ VOD, Multiroom Stadrard 12m 0 zł/12m 10 zł-aktywacja 0 zł.

Jaki wcześniej miałeś pakiet i ile płaciłeś ? Skąd migrowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Raver

Oferta bardzo dobra. :smile: Zbliżona do mojej oferty.Z tym,że na filmboxach mi nie zależało bardziej na "utrzymaniu"kwoty 89,90 stąd cena za multiroom premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudni są w tym roku, prawie wszystkim dają to samo. Ostatnio znowu zaczęli się dobijać, w końcu udało mi się z nimi pogadać, poprosiłem o cenę za odpowiednik Universe, 6xC+ i HBO, zaproponowali mi 5x0 zł i 10x104 zł, czyli pewnie HBO za 25. Powiedziałem, że to za dużo i podziękowałem. Celuję w to wszystko 5x0 i 10x79 i do tego drugi dekoder. Dużo czasu mi nie zostało, bo umowa do końca maja, ale ligi już nie będzie, więc najwyżej parę dni bez TV wytrzymam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Jasne! 79,90 zł przez pierwsze 12 miesięcy i 89,90 zł przez kolejne 12 miesięcy. Po prostu tzw. łamaniec.

 

Jakby na to nie patrzeć dobry punkt wyjścia do ewentualnego aneksowania umowy w przyszłości.

Przy "typowym" łamańcu- miesiące za free potem opłata 79,90 z zasady przyznawane są skromniejsze warunki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , chciałbym się was spytać czy to dobra oferta. Konsultant powiedział mi : Comfort extra 6 canal+ hbo history hd sundance mediabox i na 9 miesięcy cinemax i filmbox. Dodatkowo konsultant powiedział , żebym za 9 miesięcy zadzwonił to podpiszą tą samą umowę i nie stracę dostępu do cinemax i filmbox. Umowa na 15 miesięcy i 69,98zł miesięcznie (stała cena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Witam. Czy za 99.90 na 24 m. pełen pakiet bez erotyki i bajerów internetowych przy dwóch dekoderach pvr i cameleonach to oferta godna uwagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem posiadaczem pakietu Comfort+ za który płacę 29 zł / msc. Czy przy najniższym pakiecie jestem w ogóle coś w stanie ugrać ? Np. dekoder z twardym dyskiem ? Wyższy (bogatszy) pakiet ? Byłbym skłonny podwyższyć pakiet, ale chciałbym się zmieścić w miesięcznej kwocie ok. 40-50 zł

 

Wypowiedzenie wysłane i zastanawiam się czy próbować z nimi negocjować czy po prostu olać to i wziąć zupełnie nowy abonament ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
@piotr77sat trochę mało informacji. Ile płacisz aktualnie? Jaka to w końcu jest oferta? Nie pisz bez! Tylko co proponują?

 

Aktualnie płacę 74 zl za canal+silver z pełna paczka c+ mam dwa dekodery pace i dwa kameleony. A wczoraj dzwonili to gość powiedział że jest przygotowana oferta na wszystkie kanały z oferty ale bez pakietu erotycznego. Dodatkowo jest też c+vod. Na razie mi się nie spieszy bo umowa jest do końca września. Oczywiście wypowiedzenie wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mprof - comfort na starej umowie? Chyba jakiś jego odpowiednik? Ale czy z multi i ekstra? Jeśli jesteś gotów na wyższy abo., to spokojnie coś ugrasz w wymienionej kwocie, np. 6xC+. Nie pamiętam za ile jest to optymalnie do wzięcia, nie chcę cię wprowadzić w błąd (wydaje mi się, że 49zł, może 39). Poczytaj sobie forum. Natomiast za 29zł nie liczyłabym na nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr77sat trochę mało informacji. Ile płacisz aktualnie? Jaka to w końcu jest oferta? Nie pisz bez! Tylko co proponują?

 

Aktualnie płacę 74 zl za canal+silver z pełna paczka c+ mam dwa dekodery pace i dwa kameleony. A wczoraj dzwonili to gość powiedział że jest przygotowana oferta na wszystkie kanały z oferty ale bez pakietu erotycznego. Dodatkowo jest też c+vod. Na razie mi się nie spieszy bo umowa jest do końca września. Oczywiście wypowiedzenie wysłałem.

Znowu informujesz źle. Przecież widzę co masz w podpisie.

Jeśli jest to, co mam namyśli, to 90 PLN. Z tym, że pokazuję cenę stałą, o którą trzeba sobie zawalczyć. Negocjując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mprof - comfort na starej umowie? Chyba jakiś jego odpowiednik? Ale czy z multi i ekstra? Jeśli jesteś gotów na wyższy abo., to spokojnie coś ugrasz w wymienionej kwocie, np. 6xC+. Nie pamiętam za ile jest to optymalnie do wzięcia, nie chcę cię wprowadzić w błąd (wydaje mi się, że 49zł, może 39). Poczytaj sobie forum. Natomiast za 29zł nie liczyłabym na nic więcej.

 

Dzięki za info!

Umowa była nowa... roczna... przesiadka z "n" na "nc+". Podstawowy pakiet programów bez Domo+ czy Ale kino. Bez MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie tak się to nazywało. Pamięć już nie ta :oops: Nowy comfort może być ciut wypaśniejszy :wink: (choć lepiej się o ekstra+ zawsze dopytać, bo to niby w zestawie, ale nie na pewno, bo jest też goły comfort bez ekstra+). Jeśli jesteś gotów na podwyżkę 20zł to na pewno tobą nie wzgardzą. Pewnie tak od razu pakietu c+spot&film nie dadzą ale nie odpuszczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania

chyba masz na mysli multi+ ktory to powinien byc wlacznie z pakietem comfort+ a zdarzalo sie ze niektorzy dostawali goly comfort, extra to juz calkiem inny dodatkowy pakiet nie majacy nic wspolnego z comfortem. :wink: no poza tym ze nie da sie go wziasc nie majac comfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 m-ce stała cena abonamentu 79,90 zł

 

W skład wchodzą

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+ czyli Premium Sport&Film, 3xHBO, 2xCinemax, 5xFilmbox, Sundance HD, History HD oraz Canal+ VOD, Multiroom Stadrard 12m 0 zł/12m 10 zł-aktywacja 0 zł.

 

Chciałbym to zobaczyć bo coś mi sie wierzyć nie chce w taka cenę. Napisać można wszystko według mnie to co napisałeś kolego to ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai : Jak spojrzysz na ofertę ze strony nc+ to jest tam comfort "z" i "bz" ekstra+. Co kolega @Mprof na pewno sprawdzi zanim się na coś zgodzi. To oferta dla nowych oczywiście, nie wiem co tu proponują przy aneksie więc na wszelki wypadek wspomniałam. Wychodzę z założenia, że lepiej spodziewać się mniej i dostać więcej niż odwrotnie i dlatego doradziłam czujność. Nie zaszkodzi, prawda?

 

@krzysztoffff: na forum.ncplus.pl kolega @Raver (bo nie spodziewam się by była to inna osoba) zamieścił swój list wysłany do rzecznika nc+. Wyraził w nim swój niesmak i ubolewanie sposobem potraktowania przez konsultantów. Taki list to dość zabawny koncept ale nie można wykluczyć faktu, że ma to jakiś związek z ofertą jaką w końcu kolega otrzymał :roll: Poza tym zauważ, że choć takich ofert zgłoszono tu bardzo niewiele, to jednak @Raver nie jest sam. Niemniej zdrowy sceptycyzm jest nadal wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dobrać dzisiaj drugi dekoder i poprosiłem o sprawdzenie warunków przedłużenia umowy i okazało się , że HBO mam tylko na 6 miesięcy w cenie. Pozostaje tylko złożyć reklamację ciekawe tylko czy uwzględnią bo w punkcie powiedziano , że w ogóle nie ma umów w takiej cenie z HBO na cały okres umowy.

 

Nie zaglądałem tutaj kilka dnia więc aby dokończyć temat , po rozmowie z konsultantem na infolinii dowiedziałem się , że w punktach nie widząc ofert ponadstandardowych i mam być spokojny wszystko będzie jak obiecał czyli HBO za darmo na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...