Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko o tym samym mówimy,tylko inaczej myślimy.

"18. Umowa wygasa wskutek:

1) upływu czasu, na jaki została zawarta, w przypadku Umów zawartych na czas oznaczony w sytuacji, gdy Abonent

na 30 dni przed upływem okresu na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie Dostawcę usług o rezygnacji

z korzystania z usług, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu

oznaczonego Umowy;"

Tu jest mowa wyłącznie o sytuacji,w której następuje rozwiązanie umowy zgodnie z zapisem w regulaminie.Są jednak właśnie te dwie sytuacje,mianowicie nie złożenie rezygnacji w odpowiednim terminie,tylko w ostatnim miesiącu obowiązywania umowy i po tym miesiącu.Nasze spóźnienie powoduje wtedy uruchomienie opcji,o których napisałem wyżej.Proponuję zadzwonić na infolinię i uzyskać informację w tej sprawie.Zresztą u wielu innych operatorów tak to nadal funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam pytanie, czy sa jakies oferty specjalne dla abonentow ktorzy dodatkowo kozystają z oferty nc+ w sieci orange?

tzn. chodzi mi o np. specjalne znizki dla przedłużajacych w platformie nc+(mając obecnie telewizje orange z pakietem nc+), czy mozna sie powoływac na drugi opłacany abonament takze z ich pakietem, zeby sobie wytargowac super cene w platformie nc+ za jakikolwiek pakiet?

Czy taka osoba widnieje u nich w systemie ze korzysta również z innego pakietu ich telewizji u innego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to moze byc kartą przetargową, w negocjacjach na korzystną oferte, (mowiac ze posiadam juz pakiet waszej telewizji, wiec taka kwota mnie nie zadowala, moge odejsc i pozostac z pakietem w orange lub korzystnie pozostac na ofercie jako dodatkowa z nc+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca maja.

Obecnie comfor+extra/sport&film/ + 3HBO za 79 zł.

Przy przedłużeniu umowy chcę dobrać multi standard ( z wymianą dekoder z n-kowego 250 GB), oferta jaką chcą mi wcisnąć:

comfor+extra/sport&film/ +3HBO za 68,20 zł + vod c+ / multi 6x0 zł i 9x10 zł / wynajem dekodera 10 zł/ plus aktywację 2x49 zł. Nie doszliśmy do porozumienia ze względu na aktywację, której nie chcę płacić. Gdyby zeszli z aktywacji średnia miesięczna 84,2 zł. Proszę o opinię.

 

Ponawiam,

bo w dalszym ciągu są nieugięci, a zostało 8 dni :)

Czy komuś podarowali aktywację obu dekoderów (2x49 zł)?, bo jeśli nie to będę się upierał na multi 15x0 zł...

Mam nadzieję, że to realne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybalt

Dobierałem MRS przy aneksie z wymianą deka na mediabox'a. Początkowo chcieli 149pln aktywacji za media i 49pln za drugiego deka. Później 49 + 49, a stanęło na całkowitym rabacie za aktywację. Przy umowie na 24 m-ce płacę za media 5pln/m-c i MRS 12x0 i 12x10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się dziś na rozmowę z konsultantem, na godzinę 15:00. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca czerwca. Chciałbym jedną z dwóch opcji, obie za stałą cenę, obie z dotychczasowym dekoderem za 0zł i na dowolny okres (bez multi) :

 

1. To co mam teraz (universe + 6xC+) za tę samą cenę 59zł

lub

2. To co mam teraz (universe + 6xC+) + HBO na cały okres za 69zł

 

Jak myślicie, która opcja jest bardziej realna. Bo chciałbym na jakiejś ustawić punkt negocjacyjny. Dotychczas to działało. Mówiłem, że interesuje mnie tylko taka opcja i 1, 2, 3 telefon i się dogadywaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być może głupie pytanie, ale zaryzykuję ;-) Na umowach z zeszłego roku nie ma ich numeru. Jest data zawarcia, numer abonenta, ale nie ma numeru umowy - nie trzeba więc go podawać w wypowiedzeniu? samą datę i numer abonenta wystarczy? czy podać numer poprzedniej umowy, która była już przedłużana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ile umowa by Cię najbardziej odpowiadała i ile płaciłeś do tej pory za Universe+ i 6xC+ ?

 

Płaciłem 59zł. Czas umowy w sumie dowolny 12/15/18/24 m-cy. Jak dobra oferta to mogę się wiązać na dłużej. Po co się co roku męczyć z infolinią. Szkoda mojego i ich czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO mogą Ci sypnąć ale pewnie na cały okres umowy Ci nie dadzą. Stałą cenę np 49zł/59zł bierz ale przy umowie np 18/24 miesiące (bez HBO) Chyba że dadzą Ci łamańca z darmowymi miesiącami a później 69zł/79zł (ogólnie teraz to co masz to aktualnie jest Comfort+ / Multi+ / Extra+ / 6xC+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wypowiedzenie wysłałem do nich już ponad miesiąc temu i raz dzwonili i proponowali ten pakiet co mam tj Canal+ Platinum wraz z HBO za pierwsze 2 mies 74.9 a kolejne 13 mies za 84.9. Odmowilem wówczas. Dziś kolejny telefon i zaproponowali pierwsze 5 mies za 0 zł a kolejne 10 mies za 104 dodatkowo Filmboxy przez te pierwsze 5 darmowych miesięcy. Wieczorem mają dzwonić czy się zgadzam.

 

Co o tym myślicie? Brać czy jeszcze odmawiać? Proszę o pomoc :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna umowa do końca maja - Universe + 6xC+ i tuner Pace za 49zł. Chciałem Comfort z multi + 3x sport ekstra w cenie do 40zł miesięcznie, oczywiście z tunerem. Nie wiem czy brak mojej cierpliwości czy oferta faktycznie nieosiągalna ale się nie udało. Ostatecznie przyjąłem warunki - Comfort z multi, 6xC i Pace w łamańcu 5*0 i 10*69,90 co daje średnią 46,6zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy opcje dodatkowe na stronie ICA sa placone czy tylko jest napisane ich ceny ale sie nie placi.bo wybralem dzis dawna oferte Platinum z 6 c+ ale bez HBo i babka powiedziala ze 84 miesiecznie a na sronie ica mam cos takiego:

pakiet

Comfort+59zł

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+20zł

Multi+15zł

Premium Sport &Film69zł

EXTRA+ HB ITI30zł

mam nadzieje ze tych opcjii dodatkowych nie bede płacil tylko te 84zl.jak to jest tam na tej stronie bo za bardzo nie lapie tam.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko o tym samym mówimy,tylko inaczej myślimy.

...

Tu jest mowa wyłącznie o sytuacji,w której następuje rozwiązanie umowy zgodnie z zapisem w regulaminie.Są jednak właśnie te dwie sytuacje,mianowicie nie złożenie rezygnacji w odpowiednim terminie,tylko w ostatnim miesiącu obowiązywania umowy i po tym miesiącu.Nasze spóźnienie powoduje wtedy uruchomienie opcji,o których napisałem wyżej.Proponuję zadzwonić na infolinię i uzyskać informację w tej sprawie.Zresztą u wielu innych operatorów tak to nadal funkcjonuje.

 

Nie mówimy o tym samym...Wielu innych operatorów to nie NC+ a regulamin platformy w tej kwestii jest jasny. Jeżeli nie złożysz w terminie rezygnacji umowa przechodzi na czas nieoznaczony z 3 m-cznym okresem wypowiedzenia. Wyjątkiem od tej reguły są umowy zawierane na odległość w których to okres wypowiedzenia w czasie nieoznaczonym wynosi 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam teraz :

CANAL+ Platinum +HBO

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Plat +HBO

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Najem PVR (Multiroom)

teraz płace 180

 

dziś pierwszy telefon nc+

pełny pakiet z

MULTIROOM STANDARD za 0zł

Najem ultraBOX+ 0 zł

Najem PVR (Multiroom) 0 zł

chcą zeby płacic 150 zł

 

w mojej sytuacji to jest cena nieosiagalna moge jedynie płacic do 80 ewentualnie do 90 problemy czy da sie cos ugrac na dniach wysyłam wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...