Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam w tej chwili pakiet Silver + Hbo za 79zł do końca czerwca. Interesowałoby mnie Comfort+Extra +HBO. Jak myślicie czy 60-65zł jest realne? Z gory mówie że nie interesuje mnie multiroom i dekodery z dyskiem ani Cinemaxy. Pozdrawiam p.s. wypowiedzenie wysłane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci na HBO nie zależy to ja nie wiem czego Ty jeszcze oczekujesz...?

 

Oczekuje umowy na krótszy okres np 15 miesięcy. Nie uśmiecha mi się wiązać z nimi na 2 lata :?

 

A liczysz, że za 15 miesięcy dostaniesz to taniej? Jeśli jesteś zdecydowany na nc+ to przy tej cenie brałbym spokojnie na dwa lata. Jeśli o coś walczyć to o jakiś bonus za 0zł na całą umowę ( nie zależy Ci na HBO to może chociaż HistoryHD albo coś dla dorosłych ;) ).

 

Umowa podpisana. Oferta poniżej

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e87 ... 05347.html

 

3HBO 6 miesięcy 0 zł

History i reszta na 15 miesiący za 69,90

 

Taka oferta mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 3 dni nc+ dobija sie 2 razy dziennie :) Dzis odebralem z ciekawosci , przez 2 dni olewka badz nie moglem odebrac . Powolutku zaczynaja mnie wnerwiac , dzis gosc pyta co maja zrobic bym z nimi zostal na nastepna umowe wiec pytam czy w ogole notuja cos porzednio dzwoniacy konsule bo chcialem 15x 69,90 z 3xHBO i nie ma sprawy zostane. Wiec oczywiscie po chwili rozmowa z magicznym przelozonym ale jakas podejrzanie krotka :)

 

Propozycje :

 

1. Jakies lamane nie wiadomo co - 12 miech. po 54 zet z groszami nastepne 12 miech. 79,90 bez HBO - odrzucone

 

2. Zjazd dyszke w dol w stosunku do tego co place bez HBO ale oczywiscie magiczna srednia :) prawdopodobnie 4x0 11x 79,90 - odrzucone

 

Cos czuje ze sie pozegnamy bo powoli zaczynaja mnie w...wiac tymi lamancami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia dzisiaj telefon z DUK (Kraków) – pytanie co by mnie interesowało, mówię to samo co mam w tej samej cenie:

- I propozycja : comfort + multi + extra + 6xcanal za 59 zł (15 miesięcy), ale jak dopytałem to okazało się, że łamaniec (4x0 zł i 11x79 zł – 57,93 zł). Z dodatków do wyboru Cinemax, Filmbox, HBO na 6 miesięcy. Na pytanie czy może być stała cena – odpowiedź tak, ale to samo za 79 zł bo tyle podobno kosztują Canale+.

Pytam o cenę tego samego, ale HBO na cały okres umowy – chwila przerwy na konsultacje i …

- II propozycja : comfort + multi + extra + 6 x canal + 3xHBO (15 miesięcy) za 69 zł - i ponownie po dopytaniu łamaniec (7 x 54,90 zł i 8 x 79,90 zł – 68,23). Oferta II przyjęta, bo i w pierwszym i drugim przypadku ostatnia f-vat taka sama. Zysk to HBO na całą umowę i to co było dotychczas. Warunki umowy przesłane na e-maila, ale dopiero po wyrażeniu zgody na propozycję II. Nie jest to może szczyt osiągnięć negocjacji, ale mieści się to w moich założeniach finansowych. Nowy nr umowy, już logowałem się w ICA wszystko się zgadza tylko nie widać HBO, chociaż jest dziwna pozycja premium sport & film (czyli pewnie nie pełne superpremium – brak cinemaxów) . Sprawdzę w domu czy działa, jak nie to odczekam dzień, dwa i piszę reklamację. Mam w razie czego ustalenia na e-mailu. Powodzenia w negocjacjach.

Po powrocie do domu aktualizacja dekodera i pojawił się HBO......wygląda na to, że wszystko jest OK....czekam na pierwszą "nową" fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+, Multi+, Extra+HB ITI, Premium S&F, HBO, C+VOD, Multi (2xcamel), PVR 250, PVR 500

za 79,90 miesięcznie i tak 15 razy ;)

 

mnie pasuje, nie miałem serca zniżać pułapu choć zaczęli od 109zł (tyle ile płaciłem do tej pory)

wg. mnie to uczciwa cena.

 

wypowiedzenie wysłane, koniec umowy w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Obecnie posiadam pakiet Silver z paczką C+ ( średnio mi potrzebną ) + MRS za łączną cenę 59.90 miesięcznie.

 

Po dwóch miesiącach notorycznego odbierania telefonów z DUK i mówienia, że nie chcę ich telewizji otrzymałem ofertę, która wydaje się być interesująca :

 

COMFORT oraz pakiet EXTRA, cena: 2 miesiące 29,90 zł / 13 miesięcy 49,90 zł (średnio 47,23 zł) Długość umowy: 15 miesięcy oraz multiroom: 6 miesięcy 0 zł, 9 miesięcy 10 zł = średnio 6 zł/mc

 

Czy jeszcze się podroczyć czy w Waszej ocenie jest to adekwatne do rynku ? Tak szczerze mówiąc oferta CP tyłka nie urywa a ceny podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę. Chwalić nie ma się czym, więc w celach statystycznych podam: do tej pory platyna z 3 x hbo za 99 zł, od 1 czerwca comfort, extra, sport&film, 3 x hbo na 15 miesięcy za stałą kwotę 99 zł. Do tego na 9 miesięcy (umowa od 1 czerwca, więc właściwie na 10 miesięcy) pakiet filmbox za free. Minimum czego oczekiwałem to to samo za ta samą cenę z jakimś ewentualnym bonusem. I to otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trolluję - taką dostałem ofertę. Jeśli miałbym utrzymać C+ to oferta wyglądałaby następująco : "W przypadku, gdyby Pan jednak chciał korzystać z tych kanałów + VOD Canal+, to średnia cena abonamentu wynosiłaby 53,26 zł + multiroom średnio 6zł/mc" czyli płaciłbym praktycznie tę samą kwotę co obecnie za coś, czego nie oglądam ( C+ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice przedłużyli wczoraj umowę: comfort+, multi+, pace pvr, 15 miesięcy. Stała cena 24,90. Umowe mieli do końca maja, wypowiedzenie wysłane. Wcześniej mieli universe+, 6xC+, pace za 59 czy 64 zł (nie pamiętam tego).

Ja miesiąc tamu przedłużyłem na takich samych warunkach tylko, że na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...