Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma:

Extra+ 59,90zł

Canal+ 19,90zł

Eleven 11.90zł 

Dekoder 4K 0zł

Wcześniej była jeszcze Mistrzowska Piłka za 10zl

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca września. 

 

Czy da się zbić pakiet podstawowy na niższą cenę? Bo jak chce mieć LM i Viaplay Medium+ to wiem, że odpowiednio +20zł i +15zł.

Czy umowa na rok możliwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sponge_Bob napisał(a):

Z końcem sierpnia br. kończy mi się umowa. W lipcu złożyłem wypowiedzenie.

 

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+              44,99

Canal+         -              19,90

Eleven Sports    -        11,90

Canal+4K Ultra HD -  0,00

Najem 4K UltraBox+ -0,00

Multiroom Standard -  10,00

Najem dysk -              0,00

+ (miałem)MISTRZOWSKA PIŁKA- 5,00

Łącznie więc płaciłem 91,79 - a po wyłączeniu MP - 86,79 zł.

 

 

 

Chwilę po napisaniu tego posta zadzwonił do mnie konsultant z C+ ( wcześniej długo była cisza z ich strony. Czytają forum? ;-))

Propozycja za to samo co obecnie z Super Sport od C+(+ biblioteka BBC player w gratisie) - 108,79 zł.  ( czyli dodatkowo +2,0 za Multiroom i 20 zł za LM/Super Sport).

Ewentualnie zejście do pakietu Relax (z Super Piłką  i Eleven) za 88,79 zł.

Jeśli chciałbym dodatkowo Viaplay (z Premier League i Bundesligą) to mogą mi dać za 15 zł.

Na razie podziękowałem powiedziałem, że przemyślę sprawę. Zaskoczyła mnie ta podwyżka za Multiroom... Mogę coś więcej ugrać? Np. Dostać HBO na 5 msc, albo inny bouns do tego? albo Viaplay za niższą kwotę?

 

Edytowane przez Sponge_Bob
doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Znajomy ma:

Extra+ 59,90zł

Canal+ 19,90zł

Eleven 11.90zł 

Dekoder 4K 0zł

Wcześniej była jeszcze Mistrzowska Piłka za 10zl

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca września. 

 

Czy da się zbić pakiet podstawowy na niższą cenę? Bo jak chce mieć LM i Viaplay Medium+ to wiem, że odpowiednio +20zł i +15zł.

Czy umowa na rok możliwa? 

Raczej ciężka sprawa z zejściem z ceny za Extra+, ale można spróbować o ewentualne 5-10 zł/m może zejdą.  15m umowa. 

 

55 minut temu, Sponge_Bob napisał(a):

 

Na razie podziękowałem powiedziałem, że przemyślę sprawę. Zaskoczyła mnie ta podwyżka za Multiroom... Mogę coś więcej ugrać? Np. Dostać HBO na 5 msc, albo inny bouns do tego? albo Viaplay za niższą kwotę?

 

Podwyżka o te 2 zł na Multiroom jest nieunikniona. Nie ma już ofert gratisowych na HBO. Nic więcej nie będzie w tej cenie. Viaplay Medium+ za 15 zł/m to najtańsza oferta. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2024 o 14:23, Motyl1987 napisał(a):

Na extra za 45-55

Canal+ 20

Viaplay 19

Super Sport 20

Eleven 12

 

Wyjdzie pewnie ze 132 za sport. 

To nie obejrzysz sportu ;)

Możesz też wziąć sam entry+ sport to może wyjdzie 70 zł? Ale tam masz wtedy podstawowe kanały 

A jakbym wziął pakiet optimum+ i do tego canal+, eleven i viaplay (w viaplay jedynie na f1 mi zależy) to jak to cenowo wyjdzie jakbym chciał zejść z superpremium+4k na optimum+?

Czy jest możliwość zrabatowania dualbox z 10 zł na 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2024 o 20:04, Martinos napisał(a):

Mam to samo co ty. Tak sie zastanawiam czy wchodzić z Super Sport na całą umowę czy lepiej włącz/wyłącz tylko na wiosnę?

To samo rozważam, żeby ligę mistrzów włączać na życzenie. Szczerze mówiąc tak mało oglądam aktualnie TV, że obecna kwota wydaje mi się górną granicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

To mogą ci zaproponować cenę optimum taką samą jak za extra. Nie zejdziesz pewnie mniej niż 40 zł za optimum. 

 

Optimum 40

C+ 20 zł 

ELEVEN 11,90 zł 

Viaplay z F1 25-29 zł 

Super Sport 20

dualbox 5 zł dysk 5 zł 

To 122-127 minimum

Jak dostanie za 40zł to i tak będzie dobrze. Mój znajomy schodził z Superpremium to mu proponowali Optimum+ za 49,99zł albo Extra+ za 59,99zł. Czyli ceny standardowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Powiedzcie mi, jakie opcje dodatkowe można sobie obecnie dobrać do pakietu Superpremium+4K przy przedłużaniu umowy na kolejne dwa lata? Chodzi mi o wymienienie wszystkich możliwych opcji i napisanie o ile można je maksymalnie zrabatować po złożeniu wypowiedzenia. Pytam o to, ponieważ pakiet Superpremium+4K nie jest już widoczny w ofercie na stronie Canal+, a chciałbym po prostu wiedzieć jakie mam przed sobą możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym kompletnie zrezygnował z umowy i chciał zawrzeć nową umowę na nowy adres? To korzystniej na tym mogę wyjść jako nowy klient?

Albo rozbić na 2 umowy?

Zastanawiam się co tu zrobić poprostu i jaką najlepszą drogę obrać aktualnie w tej sytuacji.

Przy poprzedniej umowie zgodziłem się na superpremium 4k, bo korzystniej wychodziło, a już wtedy chciałem schodzić z pakietu na extra+ i władowałem się w tego combosa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, scriptorignotus napisał(a):

To samo rozważam, żeby ligę mistrzów włączać na życzenie. Szczerze mówiąc tak mało oglądam aktualnie TV, że obecna kwota wydaje mi się górną granicą...

Ja to tak raczej na pewno wezmę w ten sposób. Bo tam chyba poza LM nic innego nie planują?

 

38 minut temu, k05 napisał(a):

Jak dostanie za 40zł to i tak będzie dobrze. Mój znajomy schodził z Superpremium to mu proponowali Optimum+ za 49,99zł albo Extra+ za 59,99zł. Czyli ceny standardowe. 

Przy schodzeniu w dół z pakietem to na cuda nie ma co liczyć...

 

U mnie wczoraj telefon (jeszcze bez wypowiedzenia) i to co mam w stopce jak mi liczył to już przy 129zł straciłem rachubę... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też chodzi o coś innego. Przyzwyczaili starych klientów tak jak ja, który ma od 20 lat umowę, że jak wypowiadasz umowę to masz atrakcyjne warunki, jak z nimi negocjujesz, a teraz robią w drugą stronę więc z automatu zastanawiasz się czy aż tak rozbudowana oferta jest Ci aktualnie potrzebna i zaczyna się z pewnych rzeczy poprostu rezygnować, bo telewizji dziś aż tak się już nie ogląda. Weźmiesz np. Podstawowy jakiś pakiet + paczke c+ + eleven i netflixa podstawowego i masz oszczędność. Jak ja mam dziś płacić za tą samą ofertę co mam teraz ponad 150 zł to coś tu jest nie tak...

Zamiast Maxa to już serio wolę wziąć Netflixa, bo ma lepszą ofertę...

Edytowane przez Terefere
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Terefere napisał(a):

A jakbym kompletnie zrezygnował z umowy i chciał zawrzeć nową umowę na nowy adres? To korzystniej na tym mogę wyjść jako nowy klient?

Albo rozbić na 2 umowy?

Zastanawiam się co tu zrobić poprostu i jaką najlepszą drogę obrać aktualnie w tej sytuacji.

Przy poprzedniej umowie zgodziłem się na superpremium 4k, bo korzystniej wychodziło, a już wtedy chciałem schodzić z pakietu na extra+ i władowałem się w tego combosa...

 

Pytanie pierwsze: co Ty chcesz rozbijać na dwie umowy? masz potrzebę dwóch umów?

 

Ogólnie stały klient dostaje lepsze oferty niż nowy, ALE jeśli chcesz obniżyć kwotę zobowiązania to robią pod górkę. Nie jest niemożliwe zejść z kwotą za to co masz, ale walczą z tym, co w sumie jest logiczne.

Najsprytniejsze co mi się wydaje co możesz zrobić aby to obejść to zawrzeć umowę na najniższy pakiet jako nowa aktywacja (czyli Entry za 10/15zł) i po jakimś czasie pytać o ofertę na powiększenie pakietu. Wówczas każdy pracownik widzi taką umowę jako podbicie kwoty, więc jeśli masz np Extra+ za 59,99 to nie bardzo im się uśmiecha dać go za np 49,99, natomiast kiedy masz Entry za 15 zł to dając Ci Extra+ za 44,99 to zarabiają 30 zł.

 

Jeśli chodzi o Ciebie to nie musisz podawać innego adresu, danych itd. To ma znaczenie dla pracownika C+: wówczas jest to tzw fikcyjna aktywacja i nie dostają za to żadnego siana, przynajmniej kiedyś tak było. Porównywane dane to pesel, imię, nazwisko, adres i bodajże nr telefonu. Jak coś się powtarza w stosunku do umowy która była aktywna 3 miesiące wstecz to C+ traktuje to jako sztuczną aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Terefere napisał(a):

zawrzeć nową umowę na nowy adres? To korzystniej na tym mogę wyjść jako nowy klient?

Nie

53 minuty temu, Terefere napisał(a):

zastanawiasz się czy aż tak rozbudowana oferta jest Ci aktualnie potrzebna

No to bierz mniejszą skoro nie oglądasz. Ile można nad tym dywagować? 

Dostałeś wyliczenia i nikt za ciebie nie zdecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje też tak, żeby może wziąć jakąś paczkę satelitarną + c+, a np. Sporty wziąć jedynie z c+ online.

Jak będzie trzeba to i do entry zejdę. Na pewno zrobię coś, że cenę zbiję, a napewno nie zapłacę im więcej, niech zapomną, bo telwizję ostatnio co raz mniej oglądam 😉 Jak mam dopłacić 20 zł np. za LM, za którą nigdy nie płaciłem bo zawsze była w cenie to nawet tą LM mnie nie przekonają, żeby dorzucić do pakietu, bo tym razem przeginają, żeby dopłacać do tego co się miało w ofercie...

3 minuty temu, Motyl1987 napisał(a):

Nie

No to bierz mniejszą skoro nie oglądasz. Ile można nad tym dywagować? 

Dostałeś wyliczenia i nikt za ciebie nie zdecyduje

Dlatego, Motylu radzę się i szukam najlepszej drogi do rozpoczęcia z nimi negocjacji, żeby wiedzieć w którą stronę najlepiej pójść jak rzucę wypowiedzenie. I dzięki Wam analizuję wszystkie możliwe opcje i sytuacja staje się dla mnie jaśniejsza.

Dzięki za rady. Jak coś wynegocjuję to oczywiście wrzucę finalną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę za poniższy pakiet 106,89 zł, jakie ceny jestem w stanie wywalczyć / podtrzymać w momencie przedłużenia umowy

 

Dziękuje bardzo za pomoc

 

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ 170,00 -90,01 79,99

 

Opcje dodatkowe Viaplay 34,00 -29,00 5,00

 

VOD+ 10,00 -10,00 0,00

 

Eleven Sports 15,90 -4,00 11,90

 

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 -30,00 0,00

 

Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu 10,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz przy przedłużeniu umowy został skrócony okres umowy.

Przedłużyłem parę dni temu dwie umowy. Podstawowa była do 30 listopada 2024, druga do 30 września 2024.

Praktycznie cena pozostała bez zmian, oczywiście Liga Mistrzów dodatkowo po 20 zł do każdej umowy, ale obydwie umowy zostały przedłużona do 31 lipca 2026, czyli na 23 miesiąca, bez doliczenia obecnego okresu umowy, jak to było dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odebrałem telefon od Pani, która na wstępie zaoferowała mi wszystko co mam aktualnie czyli superpremium+ 4k z viaplay i liga mistrzów + 12 zł za multiroom standard, który zawsze był za 0 zł...

Za łączną kwotę ponad 186 zł 🤣

Czas rzucić wypowiedzenie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inspektor napisał(a):

Pierwszy raz przy przedłużeniu umowy został skrócony okres umowy.

Przedłużyłem parę dni temu dwie umowy. Podstawowa była do 30 listopada 2024, druga do 30 września 2024.

Praktycznie cena pozostała bez zmian, oczywiście Liga Mistrzów dodatkowo po 20 zł do każdej umowy, ale obydwie umowy zostały przedłużona do 31 lipca 2026, czyli na 23 miesiąca, bez doliczenia obecnego okresu umowy, jak to było dotychczas.

Zgadza się, te efekt zmian w prawie telekomunikacyjnym, które weszły w życie z dniem 17 sierpnia br. Umowa nie może być przedłużona na okres dłuższy niż 24 miesiace, więc nie ma już możliwości sumowania obecnego okresu umowy+okres aneksu. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obecna umowa do konca 10.2024 w cenie 101,89zl:

zakres: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD

promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, BBC Player 0zł/m, HBO i HBO GO 0 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m, Multiroom Standard 10zł/m 

 

Teraz proponuja przedluzenie za 138,89zl:

zakres: pakiet Extra+ z CANAL+, HBO i Max Standardowy, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Super Sport, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+

promocje: Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, BBC Player 0zł/m, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m, HBO i Max Standardowy 5 zł/m, Multiroom Standard 12 zł/m, Super Sport 20 zł/m, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m, Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m

 

Wychodzi mi blisko 40zl podwyzki za ten sam zakres. Da sie cos wiecej ugrac na ten moment? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzę z superpremium+4k obecnie mam/miałem:

Superpremium +4k 109.99

Viaplay 0

MP 0

H, H2, Adventure, Sportklub 5

Multiroom 10

Dysk 5

 

Dzisiaj miałem telefon i pan mi zaoferował:

Extra+ 55

C+, C+4k 20

Eleven 11.90

Viaplay medium 19

H, H2, Sportklub, Adventure 5

Multiroom 12

Dysk 0 

Super sport w ramach reklamacji 12 miesięcy za 0 później za 20

Razem 122,90 przez rok później +20 no i w międzyczasie minus za viaplay jak wyjdzie z Polski. 

Powiedziałem, że jak zejdzie mi extra do 50 i viaplay do 15 to się zgadzam, ale mówił że się nie da. Powiedziałem ze się zastanowie do jutra. Brac to czy upierać się o te 9 zł? Szkoda by było tego Super sportu za 0 przez rok jak nie przedłużę. 

Dodam że umowę mam do końca listopada, a oferta z super sport za 0 przez rok ważna, jak przedłużę umowę do końca sierpnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...