Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w piatek PRZEDLUZYLEM ze STALA CENA !

 

mialem: silver,mr,6 c+, do 31 maja za 64 zl

1 propozycja : comfort,extra,multi,6 c+, mr -24 msc z czego 12 po 49,9 i 12 za 79,9 (srednio 64,9 zl)

 

kolejny raz powtorzylem,ze chce STALA cene godzac sie nawet na lekka podwyzke

 

dluzsza chwila oczekiwania na sluchawce (ok 10 minut ciszy) i konsultant zaproponowal:

-comfort

-extra

-multi

-zwykly multiroom

-6 c+

- 6msc hbo zadarmo

-umowa na 15 msc-zacznie sie od 1 czerwca 2014-31.8.2014

-STALA cena 69,9 !

 

z ciekawosci przedzwonilem na infolinie po 30 min i inny konsultant potwierdzil,ze w 1-szym i 15-ty miesiacu umowe bede placil 69,9

 

moze i place wiecej o te 5 zl niz Ci co maja "łamance" ,ale sam konsultant niesmialo potwierdzil,ze za rok moje negocjace zaczna sie od 69,9 a innych od ostatniej kwoty abonamentu (79,9) i nie bedzie raczej pod uwage brana srednia

 

w ICA mam takie cos:

 

pakiet

Comfort+ 59zł

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD 20zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ HB ITI 30zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 29zł

 

jeszcze do konca nie jestem spokojny i czekam na 1 czerwca kiedy wyswietli sie nowa platnosc w ICY oraz w przeciagu dwoch tyg mam dostac papierowa umowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon.

Umowa do końca lipca, brak wysłanego wypowiedzenia.

Obecnie posiadam Canal + Silver wraz z całą paczką Canal+ oraz multiroom na zasadach cyfry i 2 dekodery na wynajem. Cena za wszystko to 69zł

Obecna propozycja to pozostanie na obecnych warunkach i dodatkowo dołożone HBO na całą długość umowy. Proponowana cena 79zł. Poprosiłem o godzinę do namysłu i konsultantka ma zadzwonić do mnie raz jeszcze. Warto powalczyć o History HD czy inny dodatek, czy już lepiej nie kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona przed chwilą:

Poprzednio C+Silver, 6xC+, HBO, MR - 64 zł

 

Obecnie:

Comfort +,

Multi +,

Extra +,

Premium Sport&Film,

HBO,

MR,

History HD,

Canal+VOD,

wymiana sagemcoma na Pace PVR, oraz drugi sagemcom do MR,

wszystko za STAŁĄ CENĘ 69,9 zł przez 15 miesięcy

Jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Warto powalczyć o History HD czy inny dodatek, czy już lepiej nie kombinować?

Jeśli oglądasz serial "Wikingowie" to warto :D

ps.lepszym bonusem byłby "RedlightHD" jeśli masz wyrozumiałą żonę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie mam pakiet CANAL+ PLATINUM + 2 karty niezależne multiroomu, płacę 99 zł miesięcznie. Umowa skończyła mi się w kwietniu BR i nie wypowiedziałem jej. Nie dostałem oferty z propozycją przedłużenia umowy więc umowa przeszła na okres bezterminowy. Aby ją wypowiedzieć muszę przez 3 miesiące płacić 178 zł. W pakiecie CANAL+ PLATINUM + mam wszystkie programy z wyjątkiem HBO i Cinemax.

 

Dziś zadzwoniłem z pytaniem o ofertę i zaproponowano mi:

 

Umowę na 15 miesięcy za 109 zł i pełną ofertę wszystkie dostępne programy oraz 2 niezależne karty multiroom. Czy ta propozycja jest dobra czy ktoś dostał lepsza. Dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"15 miesięcy za 109 zł i pełną ofertę wszystkie dostępne programy"

 

@ircios - coś chyba niedoszacowałeś?

 

@bruniak - co rozumiesz (co konsul miał na myśli) przez "wszystkie dostępne kanały" - te co miałeś/masz w tej chwili czy pełna oferta programowa nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę na 15 miesięcy :

 

Comfort +,

Multi +,

Extra +,

Premium Sport&Film,

HBO,

MR,

History HD,

Canal+VOD

 

z dekoderami MediaBox+ i Box+ w cenie średniej 64,59 zł /mc (oferta łamana )

A ile opłata w ostatnich miesiacach?Pamiętaj, że Twoje negocjacje przy następnym aneksowaniu zaczniesz z tego pułapu. Można powiedzieć, że oferta SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że dają mu odpowiednik platyny, a to jest cena astronomiczna. Wszystko, to nie znaczy wszystko ;) , ale jeśli to na 100% wszystko, czyli Canal+, HBO, Cmax, Fbox, History i Sandal to cena jest b . dobra.

 

I ja tak to właśnie rozumiem. Więc @bruniak - dopytać o zawartość oferty i jeśli jest tak jak powyżej to brać!! A jeśli masz sklerozę jak rozumiem, to brać na 24msc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...