Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, c-4 napisał(a):

@YETI miałeś wypowiedzenie?

Wypowiedzenie to podstawa negocjacji  ;-) Choć zaskoczyli mnie tym, że musiałem tym razem sam dzwonić. Wczorajsza ostatnia już propozycja DUK to 79,99. Babka powiedziała, że już więcej nie zadzwoni. Weekend blisko, więc musiałem sam przejąć inicjatywę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

obecnie mam pakiet SUPERPREMIUM 4K (dysk 4K UltraBox+). Mam Canal + (online), HBO (+MAX), Eleven Sports i pakiet Mistrzowska piłka (Polsat sport premium ekstra). Niektórzy tutaj wrzucali dokładne wyliczenia ile płacą za dany pakiet, ale ja nigdzie u siebie tego nie widzę (rachunek w tv czy też na mailu).

Obecnie proponują mi ten sam pakiet za 129,99zł. Bez Mistrzowskiej Piłki, ale tam i tak już nie będzie Ligi Mistrzów, więc niepotrzebne mi. Czyli w sumie 214 kanałów (w tym Filmbox Pack) + HBO MAX i Canal + Online oraz Viaplay przez pół roku. Nie składałem wypowiedzenia, ale oferta wydaje mi się nawet atrakcyjna. Zastanawiałem się nad dokupieniem Netflixa w wersji standard za 38zł (teraz płacę osobno 60zł za ten pakiet 4K), ale zastanawiam się czy te 22zł jest warte straty jakości.

Uważacie, że cena za pakiet jest atrakcyjna czy warto złożyć wypowiedzenie i ile mógłbym ugrać. Szczerze, jeżeli to kwestia max 10zł miesięcznie to chyba bym po prostu przedłużył.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Drego154
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2024 o 18:21, maciekmm napisał(a):

Raczej nie zejdziesz z opłaty za dekoder jesli juz taką miales. 24.99 to najlepsza cena za Optimum.

Czy promocja 24,99 za Optimum+ wciąż jest aktualna? Posiadam obecnie taką cenę a na przedłużenie zaproponowano mi 34,99. Pozostałe opcje tak samo czyli C+ za 19,90 do tego Eleveny 11,90 i MP za 5 zl. Mam Premiumbox+ z dyskiem za 0zł ale przy wymianie na 4K chcą 5zł i 5 zł za dysk.

 

Ps. Konsultantka powiedziała, że dla osób mających MP LM będzie bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko. Przy schodzeniu z powyższego pakietu na sam Extra pewnie ten pakiet będą chcieć dać za 54,99zł najtaniej. Max za 25zł. To już jest prawie 80zł. A gdzie jeszcze C+Seriale i Filmy i Filmbox... Ten pierwszy może dałoby się za 10zł dobrać, drugi za 5zł.

Ale to już nam się zbiera 95zł... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elkanguro napisał(a):

Czyli żeby zejść z Canal+ na Canal+ Filmy i Seriale i wziąć pakiet dostępny dla nowych abonentów w cenie 65 zł to trzeba rozwiązać umowę? A w ogóle Filmbox za 5zł w zobowiązaniu jest możliwy czy tylko w standardowej cenie 15 zł?

@elkanguro Musiałbyś przedłużyć umowę bez paczki CANAL+, czyli z gołym pakietem Extra+ w wynegocjowanej cenie 44,99 zł/m lub 49,99 zł/m po złożonej rezygnacji lub w najgorszy wypadku 54,99 zł/m. Następnie potem po przedłużeniu dobrać dopiero paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 10 zł/m. Natomiast co do paczki FilmBox Pack, to jak masz za 5 zł/m, to możesz na przedłużenie negocjować o odtworzenie tej ceny.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2024 o 20:15, YETI napisał(a):

Wypowiedzenie to podstawa negocjacji  ;-) Choć zaskoczyli mnie tym, że musiałem tym razem sam dzwonić. Wczorajsza ostatnia już propozycja DUK to 79,99. Babka powiedziała, że już więcej nie zadzwoni. Weekend blisko, więc musiałem sam przejąć inicjatywę... 

@YETIA na jaki numer dzwoniłeś?
Czyli dobrze rozumiem, że oni proponowali Ci Extra ze wszystkimi Canalami za 79,99 jak oni dzwonili i nie przyjąłeś, a potem sam zadzwoniłeś i wtedy dali ci za 69,89? To jak poprowadziłeś rozmowę? Zapytałeś ile mogą dać najmniej? Czy może od razy że chcesz to za mniej niż 70zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, moja umowa wygasa 31.10.2024 już dzwonili ale nie odbierałem. Złożyłem rezygnację, która została zarejestrowana w systemie. Obecnie płace 89.89 za pakiet Extra wszystkie C+,. mistrzowska piłka i MMP. Moje pytanie, chce pozostać przy tym co mam w tej samej cenie, bez mistrzowskiej piłki, można coś ugrać HBO czy Netflix za drobną opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2024 o 17:38, lukx95 napisał(a):

@kapciu75 Powinno się dać dobrać paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m lub paczkę CANAL+ Seriale i Filmy(bez sportu) za 10 zł/m w trakcie trwania umowy. Wszystko też zależy ile jest czasu do końca trwania umowy.

Początek umowy. Mogę poczekać. Nie mam ciśnienia. Mam drugą umowę na Superpremium 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...