Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+ i do tego Multiroom na dwie niezależne karty za 0 zł (po ostatnich zmianach przestał oczywiście działać, ale i tak korzystam od dawna tylko z Canal+ online, więc nie robiło mi to problemu). Umowa stara jak świat i dawno już minął okres minimalny. Obecnie płacę za całość 88,99. Na dobrą sprawę na chwilę obecną interesuje mnie paczka C+, Eleven i kanały z LM, do tego online  (dekoder i tak w szafce wyląduje). Za ile można to dostać w przypadku wypowiedzenia obecnej umowy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest no bez paczki canal plus za 0 zł?

 

Interesuje mnie extra za 44 zl

Evelen 11 zl

Mp 0 zl

Multi room 10 zl


W tej chwili mam extra 44 zł multi wifi box 10 zł , dekoder 4k z dyskiem 0 , canal plus paczka plus 4k 20 zł via Play 20 zł mp 0 zl

W tej chwili proponują

Extra za 55

Multi room za 12

Eleveny za 11 

Mp za 20 zł bo niby bez paczki nie mogę dać rabatu. 

Edytowane przez Taggin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, obecnie mamy pakiet Pakiet Nowy Comfort+ wraz canal, Najem 4K UltraBox+ z dyskiem.

Pakiet obowiazuje do 31.08.2023 - zlozone wypowiedzenie. Obecnie placimy za to 45 zl brutto, umowa 24miesiace.

 

Pakietu ktory mamy juz nie ma, weszly jakies nowe, zapewne ceny sa wyzsze. Teraz pytanie do forumowiczzo, co na chwile obenca mozna wynegocjowac z dzialem utrzymania klienta? chcemy podobny pakiet bez rozszerzenia o nowe kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Taggin napisał(a):

Extra za 55

Multi room za 12

Eleveny za 11 

E+ powinieneś dostać w tej cenie co masz. 

MR 12

ELEVEN 11,90

 

 

6 minut temu, Mekambe napisał(a):

15zł? czy raczej 25?

17,50  bez zobowiązania w opcji w/w lub 25 w zobowiazaniu. 

 

 

2 minuty temu, gringott napisał(a):

do tej pory liczyli abonament w ponizszy sposob:

Pakiet Nowy Comfort+ - cena 24,99 zl

Nie ma już pakietu N. Comfort. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gringott Po złożonym wypowiedzeniu jak zaczną dzwonić, to możesz negocjować o odpowiednik obecnego pakietu, czyli o pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, Kolekcja BBC Player za 0 zł/m i Najem 4K UltraBox+ z dyskiem utrzymany za 0 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapytam jeszcze raz ,,, bo mało usłyszałem .....

Hej,

we wrześniu kończy mi sie umowa, mam teraz -  EXTRA+CANAL+(6)LIVE-69,99zł, VIAPLAY-19,00zł, ELEVEN SPORTS-11,90zł, WIFI PREMIUMBOX+-0,00zł, MP-0,00zł

Razem - 100.89zł

Chciałbym mieć to samo ale bez Viaplay + ewentualnie dostać dekoder 4k.

O jaką cenę mam walczyć?

WYPOWIEDZENIE ZŁOŻONE

 

 

Edytowane przez volfram2002
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@volfram2002 Możesz negocjować o pakiet Extra+ za 44,99 zł/m + paczka CANAL+ za 19,90 zł/m, Eleven Sports za 11,90 zł/m, Kolekcja BBC PLayer za 0 zł/m, Najem WiFi PremiumBox+ utrzymany za 0 zł/m.

Jeśli chcesz wymianę dekodera na 4K DualBox+, to opcja bez dysku to 5 zł/m, a opcja z dyskiem 500 GB, to koszt razem 10 zł/m najmu. (Jeśli zdecydujesz się na wymianę na dekoder 4K, to możesz podczas przedłużania umowy negocjować o kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m do pełnej paczki CANAL+).

Odnośnie Viaplay, to niestety nie utrzymasz tej ceny na przedłużenie umowy i jeśli do tej pory płaciłeś za tę opcję 19 zł/m za plan Total, to na przedłużenie masz do wyboru niższy plan "Viaplay Medium z Premier League i wybranymi walkami KSW" w cenie 29 zł/m lub pełny plan Viaplay Total za 39 zł/m. Przy umowach, gdzie nie ma aktywnego Viaplay, to przy podniesieniu lekko ceny pakietu można dostać plan Medium za 5 zł/m lub plan Total za 15 zł/m. Ewentualnie jeśli ktoś miał pełny plan do tej pory wynegocjowany przy poprzednim przedłużeniu za 0 zł/m lub za 5 zł/m, to może liczyć na niższe ceny Viaplay.

Jeśli masz Mistrzowską Piłkę za 0 zł/m, to możesz też wynegocjować jej odtworzenie na kolejny okres umowy na tych samych warunkach.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dokładnie za 2 miesiące kończy mi się umowa i moje pytanie dla osób siedzących w temacie jest takie - czy oferta w mojej sygnaturze jest akceptowalna, czy może mogę coś lepszego ugrać? Z tego co wiem, to cały czas niewyjaśniona została kwestia Viaplay i może lepiej poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Entry+ z Canal+, Elevenami i MP, Canal+ 4K i Ultrabox+ za 50 zł. Ile można dostać za to samo, tylko zamiast Entry+ wziąłbym Optimum+? Wypowiedzenie złożone, pierwsze oferty już przedstawiane, ale bez szału. Mam jeszcze dodatkowo Viaplay za 19 zł, ale za tą cenę co proponują Viaplay Total to taniej wyjdzie F1 TV Pro na rok wykupić dla samej F1 :)

Edytowane przez duzbrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał(a):

E+ powinieneś dostać w tej cenie co masz. 

MR 12

ELEVEN 11,90

 

 

17,50  bez zobowiązania w opcji w/w lub 25 w zobowiazaniu. 

 

 

Nie ma już pakietu N. Comfort. 

 

Ale ja nie chcę już e. 

 

Czyli extra 55 zł? Nie ma już ofert na 44 zł? 

 

Da się wyrwać :

Extra za 44 zl

Mp 0 zl

Mr 12 zl

Eleveny 12 zł

?

 

Powiedziano mi, że nie ma mp za 0 bez paczki canal plus. Prawda czy fałsz? 

 

A dobra, rozumiem, chodziło extra.

 

W takim razie zostaje czy można mieć mp za 0? Przy extra 44 mr 12 eleveny 12? Czy musze dołożyć paczkę canal plus

Edytowane przez Taggin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Umowa kończy mi się w listopadzie i zaczęli już wydzwaniać.

Dzisiaj dostałam taka propozycję:

 

PROPONOWANE USŁUGI: 

 

Pakiet Extra+
HBO
Adventure TV HD
CANAL+ Family
DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX
Filmbox Pack
HBO Max
Najem Dysk
Opłata najem N9 UltraBox+

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

 

Extra+ za 59,99 zł 24 m a po tym okresie za 63,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L
Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22)
Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25zł/m dla Abonentów (06/19)
Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

CZAS TRWANIA UMOWY: Do 30 listopada 2025

OPŁATA ZA PIERWSZY MIESIĄC USŁUG: 116,98 ZŁ

 

Cena po rabacie 5 zł/mies., za zgody marketingowe

 

OPŁATA W KOLEJNYCH MIESIĄCACH:

 

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

 

Nie rozumiem co znaczy:

"OPŁATA W KOLEJNYCH MIESIĄCACH: W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji"

 

Prosiłam, żeby wyłączył mi większość kanałów sportowych, wiec wypadł pakiem Canal+.

Doszły opłaty za dysk i dekoder - teraz nie płacę.

 

Co oznaczają te cyfry w nawiasach?

Co robić?

Brać czy czekać i wypowiadać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon po chyba 2-3 miesiącach ciszy, a umowa do końca miesiąca. Do tej pory nowy comfort+, canal+ i 4k, eleven za 65,79 ale z przymusu dobrałem viaplay za 19zł podczas trwania umowy więc de facto 85,79 by nie stracić ligi angielskiej.

Oferta słaba bo albo drożej za to samo, albo mniej (propozycje bez eleven, niższy pakiet etc). Swoją drogą to zmiana z viaplay total na medium (czyli bez ksw i f1) to jaka różnica w cenie jest?

Na moje wątpliwości że viaplay może im zniknąć w trakcie umowy to widać nie są przygotowani bo odpowiadają wymijająco co będzie a nie widzę na koncie że viaplay jest gwarantowany i bez problemu ewentualnie można dobrać.

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Bieżąca umowa (jeszcze ok. 6 miesięcy a już zaczęły się telefony :) ) - poniżej. Na razie nie odbieram tlf.

 

 

Pakiet Pakiet Extra+ (54,99 PLN)

Opcje dodatkowe HBO Max - tv w aplikacji (2,00 PLN)

HBO Max (3,00 PLN)

CANAL+ (25,00 PLN)

HBO (15,00 PLN)

CANAL+4K ULTRA HD (0,00 PLN)

Eleven Sports (11,90 PLN)

History HD / H2 (2,99 PLN)

MISTRZOWSKA PIŁKA (0,00 PLN)

Opłata manipulacyjna MRS (15,00 PLN)

Czynsz najmu sprzętu 10,00 (4K ULTRABOX+  Z DYSKIEM ORAZ WI-FI BOX 4K)

RAZEM 139,88 zł

 

Gdyby ktoś będący na bieżąco doradził co mógłbym "ugrać" z nową umową byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...