Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie jest takie, że nc+ zagrało na nosie wszystkim tym, którzy wysłali Wypowiedzenia , czekali do końca i odrzucali wszystkie oferty, licząc na więcej i więcej. I teraz wynika, że nawet HBO nie dorzucają na kilka miesięcy. Może wygrali bitwę , ale na dłuższą metę przegrają wojnę. Ja ni chu chu umowy nie przedłuża na warunkach innych niż minimalne, które sobie założyłem. Mają czas do jutra :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogóle przerabiał aneksowanie po rozwiązaniu umowy? Jak to wygląda w praktyce? To nowa umowa i trzeba iść do centrum podpisywać czy wszystko na telefon? Choć teraz skoro mało co z DUKE dzwonią to po rozwiązaniu chyba tym bardziej nie będą. Dostałem tylko wczoraj SMS jak wszyscy że za 3 dni koniec umowy i żeby dzwonić po super ofertę...

 

Dlatego pytałem jak to wygląda w praktyce ale nikt nie napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty. Dostałeś to co chciałeś i to o czym pisaliśmy? Bo nie widzę tego w Twoim poście

 

nie do końca ustaliłem sobie kwotę abonamentu na 59 zł +10 mr a do tej pory miałem 79 za to co w opisie jednak przy podpisaniu aneksu zrezygnowałem z seriali + bo z nimi bym musiał płacić 69. odnośnie zmiany mr premium na standard muszę zapłacić aktywacje lecz dostałem 6 m gratis mr jak bym podpisał umowę na 24 m bym nie płacił . sprawa jednak nie wygląda tak kolorowo ponieważ w apsie wyświetla się dalej mr p i nie mogę wymienić dekodera wiec mogą być jakieś komplikacje powiem tak gdyby teraz nie wypadał długi weekend to bym wałczył dalej. reasumując jestem zadowolony bo już nie będę płacić 108 złych tylko 70 wiec jak by nie patrzeć 0,7 i zapojka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych_krak po zakończeniu umowy może zadzwonią a może nie zadzwonią, Ty podobnie ;-) sytuacja i procedura aneksu wygląda identycznie jak przed rozwiązaniem umowy, z jedną drobną różnicą...skoro umowa zacznie obowiązywać od 01.06 to za maj mogą skasować Cię w stawkach standardowych, ale takie przypadki już były i reklamacja załatwia sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa za miesiąc, od jakiegoś tygodnia konsultanci dzwonią po 7-8 razy dziennie, z czego 90% kończy się na powiedzeniu sobie dzień dobry i rozmowa się rozłącza... Czy ktoś z Was też tak ma? Kiedy w końcu uda mi się przebrnąć przez powitanie słyszę tę samą ofertę... Mam obecnie Universe+ ze wszystkimi c+, pvr i multiroom za 54,90. Oferują mi to samo za 59,90 ale na okres 24 miesięcy z możliwością renegocjacji oferty po 18 miesiącach. Jak dla mnie za długo, co zasugerowałem... po 20 minutach znowu telefon, ale ZNOWU skończyło się na 'dzień dobry'... Już zaczyna mnie to irytować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można ugrac comfort, multi, extra, 6canal, 3hbo, 2cinemax, 5filmbox, sundance channel hd, history hd, canal vod, picturebox, prapremiery, seriale, konto podstawowe i zmiana z multiroom standard za multiroom premium, czyli jednym słowem wszystko bez erotyków. Chodzi mi o kwotę za jaką mogę max to uzyskac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem dosc tej 3 tygodniowej batali i przedluzylem oferte. Konsule sa dobrzy, zrecznie zbijali wszystkie moje argumenty w trakcie rozmowy. Moim celem byla zwlaszcza wymiana na mediaboxa bez placenia dzierzawy, no coz nie udalo sie i zostalem z turboboxem. Sami zadzwonili i nawet 30minut po przedluzeniu jeszcze raz bo moj numer najwyrazniej nie zostal usuniety z bazy. Szkoda, ze nie podpytalem o oferte jaka bym dostal za drugim razem :)

 

Wczesniej mialem Universe plus 6M HBO na 12 miesiecy za 49 a teraz wziolem znanego lamanca za 53,27 z C+ i 12M HBO na 15 miesiecy. Nie bylem zbytnio dreczony telefonami, raczej raz na tydzien sukcesywnie odmawialem.

 

Wypowiedzenie ANNO DOMINI 2015 juz przygotowane w kopercie czeka bezpiecznie na wyslanie za rok :)))

Powodzenia innym negocjonujacym, stalowych nerwow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

aktualnie posiadam w dzierżawie dekoder Box+/HD SAGEMCOM DSI87. Z końcem maja kończy mi się umowa, w związku z czym chciałbym się dowiedzieć jaki dekoder mógłbym dostać w dzierżawę zamiast aktualnego? Jeśli jest większy wybór czy polecilibyście mi jakiś, głównie chodzi o możliwość łatwego tworzenia listy ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nic. Niby oferta srednio za 59 ale dochodzi oplata 5 zl za mediabox. Zrezygnowalem.

 

Czy jak jutro (ostatniego dnia) bede chcial ewentualnie comfort + Extra z C+ i HBO za 60 zl z mediaboxem to mam jakies szanse, biorac pod uwage ze najnizsza oferta to 64 zl za sam extra+ i C+? Za duzo dziadom placilem i chyba ciezko zejsc tak nisko. Ale [beep]ziele, nie ugne sie...:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ale w full extra nie ma prapremier i multiroom premium za 99zl tylko dodatkowo płatne.

"Full Extra" to nie "All Incl" nie przesadzaj .... za 99 pln chciałbyś chyba pełną ofertę NC+ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lizbona9 nerwy masz ze chyba ze stali i trzymam kciuki żeby Ci się udało, natomiast z drugiej strony obawiam się, że polegniesz przez 5zł?

 

@mateusz14422 ciężko się nie zgodzić z @kingofsouth, ale...powinieneś przynajmniej spróbować, przecież nie warto z góry zakładać, że się nie da.

 

@ograbarz pismo właściwie sformułowane możesz wysłać nawet dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj udało mi się wynegocjować nową ofertę (kończyła mi się z dniem dzisiejszym). Dostałem cały pakiet łącznie z HBO, 6xC+ bez dodatkowych programów i erotyków na okres 15 m. za ok. 59 zł plus do tego filmbox 4 m. gratis i dodatkowy dekoder Pace 500GB na cały okres za darmo. W tej chwili będę miał oba dekodery PVR i "pełny pakiet" wczesniej za podobną ofertę płaciłem ok 100zł, warto czekać do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...