Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, PawelTSW napisał(a):

@Brooklyn cofnij się o 2-3 strony to zobaczysz 

No właśnie przeszukałem i coś ciężko mi znaleźć podobną. Ludzie zazwyczaj mają więcej niż chcę, a to wiadomo - cena Optimum w dół idzie.

Z tego co piszą 30 zł za Optimum (szczęśliwcy 24,99 nawet), C+ 19,90 i Viaplay z 5 zł + dekoder 4K 5zł. Czyli około 55-60 zł.

Czyli możliwa jest taka oferta? Choć u mnie pewnie nie, bo do końca umowy jeszcze kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brooklyn napisał(a):

Wiesz może w jakiej cenie chodzą teraz takie pakiety:

Optimum+

Canal+ z Viaplay

dekoder 4K

 

Albo samo Optimum+ z dekoderem?

No to w takim razie może dostaniesz optimum za 25 ale pewnie po podwyżkach zostawia ci za 30.

C+ z Viaplay to kolejne 25-30 zł 

Dekoder 4k minimum 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Bylo

Umowa do końca kwietnia bez wypowiedzenia : Optimum+  24.99 ( po okresie 28.99 )   Filmbox Pack  0, Najem WIFI  PREMIUMBOX+  0, Najem dysk   0

 

Jest od maja: 

 

Optimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10/m dla Abonentów (01/23),

Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20),

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

W sumie nie powalczyłem, żeby mieć w umowie optimum za 30 do lepszych negocjacji przy przyszłych przedłużaniach, ale chyba już zostane z tym w takiej formie

Powołałem sie też na tą  strone, ze optimum można dostac po 25, a  konsultantka że czytała tu kiedys  rzekomo o ludziach  dostajacych nieistniejace kanalach w  ofertach czy jakos tak:)

 

I przy okazji : jestem w canale ponad 20 lat i placilem kaucje 200 zlotych przy podpisaniu pierwszej umowy.

Ktoś np  negocjowal  umowe argumentujac ze przy rozwiazaniu powinni oddac kaucje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy to dobra oferta?

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 129,99 zł/m oraz za 144,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Sundance HD 0 zł 1 m oraz 2,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

164zł za wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, adam1 napisał(a):

Optimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10/m dla Abonentów (01/23),

Dałeś się zrobić bez mydła. 

 

@Piotr9815 nie, o jakieś 30 zł za dużo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam coś takiego:
Pakiet Nowy Comfort+ 34,99

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00

CANAL+ 25,00

Co daje nam 59,99.
Umowa do końca maja, standardowo już dzwonią i straszą że będzie strasznie drogo , i najlepiej już teraz przedłużać.
Wypowiedzenie zazwyczaj składałem 3 miesiące przed , ale chyba sobie tym razem daruje bo mi będą dzwonić niemiłosiernie.
Domyślam się że utrzymać tą umowę się uda , pytanie moje brzmi czy da się 5-10 zł jeszcze ją w dół opuścić.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

Jeśli wyłączysz opcje dodatkowe to tylko tyle będziesz płacić 

+5 za dysk

Byłem w salonie i zostałem poinformowany, że rzekomo nie można będzie wyłączyć opcji dodatkowych i rachunek po okresie umownym wzrośnie do coś koło 130 zł. Coś miałem tłumaczone, że teraz mam promocję, później już będą inne zasady. Wypowiedzenie umowy złożone.

Aha, czy to prawda, że nie można mieć samego tunera 4kUltraBox bez ich dysku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bru_no napisał(a):

Byłem w salonie i zostałem poinformowany, że rzekomo nie można będzie wyłączyć opcji dodatkowych i rachunek po okresie umownym wzrośnie do coś koło 130 zł. Coś miałem tłumaczone, że teraz mam promocję, później już będą inne zasady. Wypowiedzenie umowy złożone.

Aha, czy to prawda, że nie można mieć samego tunera 4kUltraBox bez ich dysku? 

A po co Ty chodzisz po salonach? Wyślij wiadomość z SC+ , że z końcem ostatniego dnia zobowiązania wyłączasz opcje dodatkowe i wymieniasz jakie. 

Swoją drogą,  to niezłe asy są w tym salonie, że takie bzdury mówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie coś takiego,:

PAKIET EXTRA+ 44,99 zł

CANAL+ 25,00 zł

SERIES FUN 0,00 zł

NAJEM WIFIBOX+ 0,00 zł

Całość 69,99

Umowa do 31.07.2023 wypowiedzenie jeszcze nie jest wysłane, ale już wydzwaniają. Moje pytanie czy mam szansę w tej cenie wymianę dekodera na 4K ultra za 0zł i viaplay za 0zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...