Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podziękowania dla @Krzysiek11:). Miałem: 

Extra+, Canal+ wraz z 4K, MP, multiroom za 75 zł

Jest:

Extra+, Canal+ wraz z 4K, MP, Eleven, Viaplay, multiroom standard+ gratisowo BBC player, Hbo na 3 m-ce, Cinemax na 5 m-cy. Razem za 96,79. Umowa była do marca 2023. Wypowiedzenie wysłane. Mam spokój na 2,5 roku. 
Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale w moim przypadku Eleven to koszt 16 zł na 2 miesiące - włącz / wyłącz. 

 

Nawet gdybym podpisał aneks na stałe na eleven to kosz abo miałbym też na poziomie 96 zł. Z tym, że w moim przypadku lepiej jest korzystanie z opcji włącz/wyłącz. 

Eleven oglądam raz na ruski rok.

W takiej opcji mój pakiet z Eleven mógłbym ciągnąć co miesiąc w kwocie 88 zł. 

 

Zastanawiałem się nad Superpremium 4k+, ale skoro dostałem Viaplay za 0 zł do opcji extra z c+ za 79,99 zł to już nie kombinowałem z Superpremium 4k z hbo, Eleven i filmboxami. 

HBO mam i tak za darmo z plusa, Eleven oglądam sporadycznie a filmbox nie jest wart nawet 5 zł. 

 

MR premium mam jeszcze po ,,N,, Tak mi zostało za 0 zł i nie zamierzam wymieniac turboboxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE  72,50 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł
NAT GEO PLAY 0 zł
SERIES FUN 0 zł
ELEVEN SPORTS 11,90 zł
NAJEM DYSK 2 zł
NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ (G5) 3 zł
MULTIROOM STANDARD 10 zł
 

razem 99,40 zł

Niebawem kończy się okres minimalny 31.12.2022

Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, jestem od kilku lat stałym klientem. Na co można liczyć przy przedłużeniu ?

 

Edytowane przez pretenderek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Mam takie pytanie..

Interesuje mnie przedłużenie umowy, chciałbym i zalezy mi na-

Extra + z Canal +

Mistrzowska Piłka 

Eleven

1 multiroom (wifibox) a głowny dekoder główny mam 4k ultrabox z dyskiem (10 zł msc)

Viaplay

 

Czy takie coś jest możliwe Do wyciągniecia do 90 zł czy to jest nierealne, zaznacze ze nie interesują mnie inne hbo, filmboxy czy playery, obecnie płace 110 zł z 2 moltiroomami i taką samą ofertą mniej wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 11:44, ircios napisał:

To nie ma znaczenia ile lat jesteś abonentem. 

Zawsze możesz przejąć umowę od kogoś innego co chce się pozbyć C+, N.Comfort za 19,99 z paczką C+ i C+ 4k oraz dekoderem 4k z dyskiem, łacznie za 49,98 z umową do końca kwietnia 23r. juz z mozliwoscia przedłużenia na Optimum za 24,99 lub E+ za 44,99😄

no i udało się

byłem w salonie, mówie babce ze mam jedną umowę którą przedłużyłem 2 miesiące temu i ze chce nową umowę, pytam sie jak będe traktowany czy jako nowy klient czy bede miał jakieś lepsze warunki. Ona mówi ze po przedłużeniu umów wskakują fajne umowy ale sprawdziła i już nie było bo minęło ponad dwa miesiące od aneksowania pierwszej umowy, ale napisała meila wyżej czy jest możliwość zgody dla klienta na te umowy po aneksowaniu i się zgodzili

 

Moja druga umowa

Extra + Canal+Family + dekoder z dyskiem 500gb

cena 20zł/mc

umowa na 24miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Jesteś pewny, że ta cena jest na 24m?

tak dostałem rozpiskę z płatnościami i jest przez dwa lata wypisana kwota 20zł do listopada 2024

Dekoder powinien byc bez dysku ale system puścił za ozł z dyskiem

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej chyba już ostatniej propozycji doszedłem do wniosku iż nie warto z nimi przedłużać umowy. 

 

Umowa do końca roku i już chyba z 10 telefon od października. Jeżeli chcę utrzymać ofertę taką jaką mam muszę zapłacić 20zł więcej.

Nie ma możliwości utrzymania tego w tej samej cenie. 

 

Sam chłop przyznał że zdają sobie sprawę że większość ludzi nie przedłuży z nimi już umowy skoro są podwyżki. 

 

Optimum+, Canal+, HBO, Cinemax, Canal+4K UHD, Mistrzowska Piłka, Multiroom - 97zł + 20zł = 117zł

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.. ponad 30 zł chcą więcej niż obecnie... nie mówiąc już o dodaniu czego kolwiek.. jak Eleven czy MP.. próbują różne konfiguracje i zawsze wychodzi drożej.. ja już odpuściłem C+, czekam tylko do końca miesiąca.. dobrze, że trafiła się ta 6 miesięczna promka w polsat box bo przy pakiecie M Sport z HBO i z MR wychodzi o wiele taniej... szkoda mi jedynie modułu 4K, który chciałem wziąć i C+ 4K, ale w sumie tam już prawie nic nie ma.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam obecnie za 131,99, czyli żadna rewelacja, ale jak cenę o 30 zł drożej dostałem to trzech rozmowach podziękowałem:

OPTIMUM+ - 24,99

NETFLIX 4K - 9

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX - 38

CANAL+4K ULTRA HD - 0

FOX PLAY - 0

HBO - 15

HBO MAX - 5

FILMBOX PACK - 0

CANAL+ - 25

MOVIES FUN - 0

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) - 0

NAJEM DYSK - 0

MULTIROOM STANDARD - 15

 

Już się wyleczyłem z C+.. ja nie jestem tym co po 50 razy dzwoni, czy prosi, aby zadzwonili.. a teraz jak tylko pare meczów dają w C+ 4K to już mnie tam nic nie trzyma u nich.. może jak więcej osób rezygnuje to zrozumieją, że C+ to już nie to co kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Aż dziwne, że za tą ofertę wołali 30 zł drożej, bo cenowo można dostać podobnie, to bardzo dobra oferta.  Pokusiłbym się o stwierdzenie, że można dostać w podobnej cenie bogatszy pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. ogólnie irytują mnie rozmowy jak muszę komuś tłumaczyć że ten pakiet cenowo nie jest wcale w super extra cenie.. a też nie jest wart tyle ile był dwa lata temu.. choćby, ze względu na utratę licencji przez C+ w między czasie.. czy tez Netflix teraz zobowiązanie na 24m miesiące przy tym co planuje Netflix od stycznia to też wcale nie jest super sprawa.. itd.. itd.. a oni jeszcze chcą za niego więcej.. oczywiście mają na to rozwiązanie, jeszcze za więcej dołożyć Viaplay którego nie da się oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Vaniliovsky napisał(a):

Po dzisiejszej chyba już ostatniej propozycji doszedłem do wniosku iż nie warto z nimi przedłużać umowy. 

 

Umowa do końca roku i już chyba z 10 telefon od października. Jeżeli chcę utrzymać ofertę taką jaką mam muszę zapłacić 20zł więcej.

Nie ma możliwości utrzymania tego w tej samej cenie. 

 

Sam chłop przyznał że zdają sobie sprawę że większość ludzi nie przedłuży z nimi już umowy skoro są podwyżki. 

 

Optimum+, Canal+, HBO, Cinemax, Canal+4K UHD, Mistrzowska Piłka, Multiroom - 97zł + 20zł = 117zł

ja chce powyłączać dodatki i zostać na optimum z dopełnieniem do ekstra a dodatki wziąć w c+online canal+4k muszę wyłączyć bo na nieokreślonym kosztuje 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

ptimum+, Canal+, HBO, Cinemax, Canal+4K UHD, Mistrzowska Piłka, Multiroom - 97zł + 20zł = 117zł

Za 79,99 było damo E+ z C+. A Ty jeszcze narzekasz. Masz dodatkowonplstny MR i Cinemaxy. 

Zrezygnuj ze  wszystkiego i weź samo Optimum. Dobierz to ci masz i zobaczysz Ile wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...