Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, mam Extra+ z canal+, Mistrzowska piłka, Eleveny, 4k ultrabox z dyskiem i multiroom standard. Płacę 101,89zł, a umowę mam do końca roku(31.12). Wczoraj dzwoniła do mnie pani, która oferowała to samo w tej samej cenie, +10zł za Viaplay. Na razie się nie zgodziłem. Czy okolice 95-100zł są realne? Na ile się ewentualnie zgadzać?

PS. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, ale chyba zrobię to w tym tygodniu. Ma ktoś może jakiś wzór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

otrzymalem propozycje przedluzenia umowy (jeszcze bez wypowiedzenia):

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Paramount Play, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

 

w cenie 82 zl

 

HBO używam cały czas czyli płace 107zl

 

Propozycja to pozostanie w obecnej cenie plus Viaplay za 20 zl

 

Czy można cos z tego jeszcze wynegocjowac?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro jestem umowiony na rozmowe z konsultantem. Wiem juz, ze zaproponowana oferta jest nie do zaakceptowania... ale ja mam mu powiedziec wprost, ze wiem to z forum i orientuje sie ile powinien taki zestaw kosztowac?

Druga sprawa: za ile najtaniej mozna mieć pakiet superpremium+ 4k? Bo w strefie widnieje za 119zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, alpin napisał:

Przedłużyłem kilka dni temu umowę na kolejne 24 mieś. teraz chciałbym się wycofać, w jaki sposób mam to zrobić ?

 

Miałeś fajną ofertę, dlaczego rezygnujesz ? I pytanie co w takim wypadku wraca i obowiązuje "stara" umowa przed zgodą na przedłużenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alpin napisał:

Nie daje rady z tym ich dekoderem, spróbuje coś wynegocjować z modułem. Czy biorąc moduł z wysokim pakietem mam dostęp do C+ online  i HBO MAX ?

Bez problemu możesz korzystać z C+ Online, na każdym urządzeniu gdzie zainstalujesz aplikację C+ Online. Oczywiście takie urządzenia muszą jeszcze dobrze współpracować z tą aplikacją,  która żyje wlasnym życiem i przysparza wielu abonentom nerwa. HBO Max instalujesz osobno. 

Sam korzystam z modułu.

 

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Tak ale. tylko przez aplikacje na smart tv. 

Nie tylko. Może, też być przystawka, na której czasami C+ Online lepiej działa niż w samym tv.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...