Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, bartek1418 napisał:

Witam, forumowicze mam pytanie. Niestety zapomniałem wcześniej złożyć wypowiedzenie (umowę mam do 31.10) posiadam stary multiroom. Teraz jak dzwonią do mnie z przedłużeniem nie chcą mi dać Viaplay za mniej niż 19zł. Czy jak złożę wypowiedzenie dzisiaj to w październiku jak zaczną dzwonić po wypowiedzeniu z działu utrzymania to dalej będę mógł dostać tą drugą umowę z extra i c+ i mistrzowska piłka za 35zł? i czy faktycznie będę to podwyżki za superpremium itd?

złóż dziś wypowiedzenie przez strefę c+ i po problemie. masz czas do dziś do 23:59. wypowiedzenie będzie zarejestrowane i będziesz mógł w październiku ich szantażować lepsza ofertą.

powinno ci się to udać ....po którejś próbie.

 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartek1418 napisał:

Witam, forumowicze mam pytanie. Niestety zapomniałem wcześniej złożyć wypowiedzenie (umowę mam do 31.10) posiadam stary multiroom. Teraz jak dzwonią do mnie z przedłużeniem nie chcą mi dać Viaplay za mniej niż 19zł. Czy jak złożę wypowiedzenie dzisiaj to w październiku jak zaczną dzwonić po wypowiedzeniu z działu utrzymania to dalej będę mógł dostać tą drugą umowę z extra i c+ i mistrzowska piłka za 35zł? i czy faktycznie będę to podwyżki za superpremium itd?

@bartek1418 Dziś jest ostatni dzień obowiązywania ofert specjalnej dodatkowej umowy MultiHouse z pakietem Extra+ w cenie 15 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m. Od jutra oferty tej dodatkowej umowy specjalnej dla Abonentów likwidowanego Multiroom post Cyfra+ będą droższe o 5 zł, czyli oferta Extra+ od jutra będzie kosztować 20 zł/m, a oferta Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką 40 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mdmdm O tyle podrożeją od jutra oferty dodatkowej specjalnej umowy Second Contract MultiHouse dla klientów likwidowanego niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+. To będzie już druga podwyżka w tym roku tych ofert. Jeszcze w tym roku przed podwyżkami oferty te kosztowały 10 zł/m za pakiet Extra+ i 25 zł/m za pakiet Extra+ z C+ i MP. W porównaniu z początkową ceną tych specjalnych ofert jest widoczna różnica po pierwszej i od jutra po drugiej podwyżce.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, CiekawskiC napisał:

Ty nie wprowadzaj w błąd. Od jutra juz są podwyżki !!!

Nie spinajcie się. Może od jutra może od połowy miesiąca tak czy inaczej podwyżka będzie, ale ona będzie w granicy 10 zł na ofercie tak jak ludzie mówią i pisze na Internecie. To duża podwyżka w porównaniu do podwyżki żywności czy innych elementów życia codziennego? Powiedzmy sobie wprost jeśli jakiejś osoby nie stać na zakup leków, albo opłacenie czynszu za mieszkanie to nie kupuje raczej C+. A wy tutaj spinacie się jak by te podwyżki były o 30 -60 zł 

Edytowane przez Manio55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Manio55 napisał:

Nie spinajcie się 

A wy tutaj spinacie się jak by te podwyżki były o 30 -60 zł 

 

Post wyżej lux podał cenę ile wyniesie cena po 2 podwyżkach. W skali roku 300zl... w 2lat już 600zl więcej zapłacisz za abo...

Owszem inflacja robi swoje i ceny rosną ale za niedługo ludzie przejdą na oferty stremingowe zamiast tv sat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manio55   podwyżki na niektórych pakietach będą dużo wyższe niż 10zl. Spinam się,ponieważ niestosowne jest zarzucanie komuś wprowadzania w błąd samemu to robiąc.Nie jest to pierwszy wpis @_Artek_ gdzie mija się z prawdą.Ostatnio pisał,że nie można odroczyć startu oferty....🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podwyżkach dla abonentów CANAL+ chcących przedłużyuć umowę pisałem już jakiś czas temu bardzo nieoficjalnie. Dziś mogę Wam zaprezentować już więcej informacji....

 

Od 1.10.20022.:

* wycofany zostanie pakiet Extra+ w cenie 15 zł/m-c

* znika oferta Extra+ z Canal+ oraz Mistrzowską piłką w cenie 35 zł (specjalna promocja MultiHouse) - 30.09. to ostatni dzień, w którym możecie skorzystać z tej promocji

* nastąpi likwidacja usługi multiroom post Cyfra+

 

Oferty obowiązujące od 1.10.2022.:

* pakiet Extra+ za 20 zł/m-c

* pakiet Extra+ z Canal+ oraz Mistrzowską piłką w cenie 40 zł/m-c

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mdmdm napisał:

@lukx95 jasna sprawa. Chodziło mi bardziej o to, czy to jest cała paleta podwyżek. Czy inne opcje/oferty specjalne też są objęte podwyżką?

@mdmdm Podwyżki dotkną także pakiety podstawowe przy przedłużaniu umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Urkisat napisał:

O podwyżkach dla abonentów CANAL+ chcących przedłużyuć umowę pisałem już jakiś czas temu bardzo nieoficjalnie. Dziś mogę Wam zaprezentować już więcej informacji....

 

Od 1.09.2022.:

* wycofany zostanie pakiet Extra+ w cenie 15 zł/m-c

* znika oferta Extra+ z Canal+ oraz Mistrzowską piłką w cenie 35 zł (specjalna promocja MultiHouse) - 30.09. to ostatni dzień, w którym możecie skorzystać z tej promocji

* nastąpi likwidacja usługi multiroom post Cyfra+

 

Oferty obowiązujące od 1.09.2022.:

* pakiet Extra+ za 20 zł/m-c

* pakiet Extra+ z Canal+ oraz Mistrzowską piłką w cenie 40 zł/m-c

Tylko takie zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mateusz14422 napisał:

Tylko takie zmiany?

@mateusz14422 Podwyżki cen obejmą też pakiety podstawowe. Użytkownik @Urkisat opisał tylko podwyżki cen ofert Second Contract MultiHouse dla Abonentów likwidowanego niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+, o których ja też wcześniej wspomniałem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...