Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem taka ofertę jeszcze jej nie akceptowałem

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Najem Dysk, Najem HD Multiroom, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +Czy to dobra oferta czy da się coś więcej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam pakiet Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) i w tym Multiroom Standard (Dekodery jeszcze z czasów telewizji n). Za całość płacę 69,99 zł. Propozycja jest taka, że ten pakiet i ta cena zostanie utrzymana na kolejne 24 miesiące. Chciałbym jednak, by dołożono mi kolejny dekoder do Multiroomu. Jeden konsultant powiedział mi, że jest taka możliwość, tylko muszę się udać do salonu, a reszta twierdzi że nie ma takiej możliwości. Jak to jest? Nie chcę w salonie zrobić z siebie idioty. Po prostu nie chcą mi tego dekodera dorzucić, czy faktycznie jest to niemożliwe?

Bo z ceną za pakiet rozumiem, że niżej już się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PawelTSW napisał:

Jest taka możliwość, bez problemu można mieć 6 dekoderów.

Z tego co pamiętam to właśnie 6 można było mieć w Multiroom Standard. Sęk w tym, że mam obecnie główny turbobox i dodatkowy dekoder do Multiroomu i za ten dodatkowy nie płacę nic. Chciałbym dobrać kolejny dekoder do Multiroomu, by w sumie mieć 3 i za ten trzeci też nic nie płacić. Jeden z konsultantów, dzwoniący z ofertą przedłużenia powiedział mi, że jest to możliwe, tylko muszę udać się do salonu. Przez tel nie chciał mi tego zrobić. Reszta zaś twierdzi że nawet w salonie nie jest to możliwe. Mogłem mu wtedy powiedzieć by mi to dał na piśmie... Stąd właśnie moje pytanie, czy ma ktoś drugi dodatkowy dekoder i nie płaci za niego? Czy jest to w ogóle możliwe? Bo nie chciałbym w salonie zrobić  siebie głupka, dlatego że konsultant powiedział mi to co chciałem usłyszeć

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja mam drugi dekoder (pierwszy uzupełniający) za 0 zł i z regulaminu wynika, że pierwszy uzupełniający można czasem otrzymać za 0 zł, ale już każdy kolejny 10 zł/m. 

a42e47730d2f1.png

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. Nie będę w takim razie już [beep]ował i oczekiwał czegoś, czego na pewno nie dadzą.

Gdybyście mogli mi jeszcze powiedzieć jak jest obecnie z dekoderami? Mam turboboxa z n i ten mały dodatkowy dekoder, służą mi bezproblemowo i właściwie nie mam do nich żadnych zarzutów. Będę chciał jednak kupić tv 4K i mógłbym się może pokusić o dekoder 4k i tu poprawcie mnie jeśli się mylę - przy wymianie już nie utrzymam obecnego multiroomu za 0 zł i dodatkowo za najem dekoderów też już będę musiał zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
20 minut temu, PawelTSW napisał:

A koledze chodzi o trzeci. 

Drugi będzie mieć za 0 jak miał za 0.

No ja mu napisałem w kontekście tego, że drugi może mieć za 0 zł, ale kolejnego już za 0 zł nie dostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, qazwsx123 napisał:

 Będę chciał jednak kupić tv 4K i mógłbym się może pokusić o dekoder 4k i tu poprawcie mnie jeśli się mylę - przy wymianie już nie utrzymam obecnego multiroomu za 0 zł i dodatkowo za najem dekoderów też już będę musiał zapłacić?

Jak wymienisz dekoder głowny na4k przy aneksowaniu, to nie zaplacisz aktywacji. Jeśli chodzi o dekoder to będzie za 0, a dysk 5.

Powinieneś utrzymać MR za 0 po wymianie. Chyba, że dodatkowy też będzie dekoderem 4k. Wtedy prawdopodobnie 15/m bez dysku, z dyskiem 20

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mój aktualny stan posiadania to m.in.: Extra+ z C+, multiroom standard  (0 zł) z dwiema niezależnymi kartami (w module CAM i 4K UltraBOX+ za 5 zł).

W ramach oferty nie opłacam HBO ani HBO Max / Go, choć miałem je za 0 zł przez pierwsze 5 miesięcy, natomiast w serwisie internetowym C+ online mam dostęp do biblioteki HBO.

Trzy pytania:

1/ czy przy dwóch umowach do pierwszej mogę zostawić multiroom za 0 zł i dobrać dodatkowo dekoder lub moduł i w jakiej kwocie? (tak aby docelowo na 2 umowach mieć 3 sprzęty z kartami);

2/ czy zejście na umowie głównej z Extra+ na Optimum+ pozbawi mnie dostępu do biblioteki HBO w serwisie C+ online?

3/ czy karty będą sparowane ze sprzętem? Tzn. czy jeśli na umowie głównej (pierwszej) będzie karta z Optimum+ na 4K UltraBOX+, a na drugiej (dodatkowej za 35zł) Extra+ w module CAM, to mogę zamienić karty? :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penny101 Teraz też masz parowane karty. Dziwne pytanie zadałeś, tak jakbyś miał dostać nieparowane za parowane, a operator odchodzi od takich kart nieprzypisanych do sprzętu. 

Do MR nie dobierzesz modułu  tylko dekodery wchodzą w grę. Na drugiej umowie możesz zostać z modułem.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę na następujących warunkach

 

Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów

(05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Cinemax 8 zł/m dla

Abonentów (04/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0

zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

(07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

W sumie 95,50.

Dotychczas za to samo oprócz Cinemax, Filmbox i BBC Player płaciłem 89,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie niedługo pierwsze przedłużenie umowy. Póki co mam Pakiet Extra + Filmboxy + Multiroom (dekoder 4K i Wifibox+) za 79,99 PLN. Czytając forum sądzę, że z pakietem Extra nie zejdę niżej niż 44,99, jednak... Czy jest może szansa przy pierwszym przedłużeniu ugrać darmowy multiroom? 

Póki co proponują mi Extra, C+ i MR za 74,99, jednak patrząc na ofertę nie wiem czy jest mi do czegoś potrzebny ten C+.

Edytowane przez telewizorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam pakiet:

Pakiet Superpremium+ 4K

FOX Play

History HD_H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

SunDance HD

NAJEM PVR

Najem PVR (Multiroom)

Oczywiście na kartach Cameleon.

za 112,98 zł/mc

 

Propozycja DUK: Pakiet Nowy Comfort, Canal Plus 4K, HBO, Netflix 4k, Dekoder 4K z dyskiem, drugi dekoder do multiroom, za 120 zł/mc, umowa na 24 miesiące.

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Comfort- 22,50 zł

Paczka C+- 19,99 zł

HBO- 20 zł

Netflix- 38 zł

Multiroom- 10 zł

4K UltraBox- 0 zł + 5 zł za dysk

 

Razem: 115,49 zł

 

Tobie proponują za 120 zł. Dla jednych warto się bić o 5 zł dla innych nie, to już zależy od Ciebie do której grupy należysz ;) Moim zdaniem dobra oferta, szczególnie że od razu Ci oferują Netflix na 4 urządzenia. 

 

 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...