Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lizbona napisał:

Witam. Bardzo proszę o pomoc.

 

Z C+/NC+ jestem od 6 lat.

Aktualna oferta to Superpremium 4K (z HBO, Polsatami Sport Premium, TV online i HBO Max).

Płacę 114,99 zł. Wypowiedzenie złożone dziś.

To co proponowali to 114,99 zł. Chcę 99 zł za to samo.

Do ugrania?

 

Za 99,99 to możesz mieć Superpremium, bez Eleven, ale z Cinemax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam pakiet:

Pakiet Superpremium+ 4K

FOX Play

History HD_H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

SunDance HD

NAJEM PVR

Najem PVR (Multiroom)

Oczywiście na kartach Cameleon.

za 112,98 zł/mc

 

Dzisiaj telefon z DUK i  taka propozycja:

Relax+ z Canal+

Netflix - 55 zł/mc
HBO
CANAL+4K ULTRA HD
HBO Max
MISTRZOWSKA PIŁKA
MOVIES Fun
MULTIROOM STANDARD
NAJEM PVR
Najem PVR (Multiroom)

Dekoder 4K - 6 zł/mc

 

Całość miesięcznie za 116 zł Przy Netflixie Premmium, albo 99 przy Netflixie Standard

 

Coś można ugrać, czy to jest szczyt propozycji? Dodam, że Mistrzowskiej piłki nie chciałem - konsul ją dodał za 0zł

 

Edytowane przez Rambit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem przedłużenie

Extra 44,99

dekoder 4k z hdd 6zł

multiroom free

2 multiromm 10 zł

1 mc filmbox gratis

2 mc hbo gratis

umowa na 15 miesięcy

Babeczka zaznaczała że w przesłanej umowie będzie stary multiroom który mam obecnie, a ja zapomniałem się dopytać ile będzie mnie kosztowała aktywacja 3 dekodera bo o tym nie wspomniała powiedzieć.

Będą wiedzieli na infolinii czy najwyżej składać reklamacje jakby się jakaś kosmiczna kwota za aktywacje pojawiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZólko!!

Mi zaproponowano coś takiego:

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+ z CANAL+,

HBO,

BBC Player,

Eleven Sports,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł

 

To samo miałem wcześniej, a teraz mi dają wifipremium za 1 zł. więcej i tvn player gratis.

Chyba nie taka zła oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem nieco i mam kilka pytań. Aktualna oferta to 79,9 za extra+,wszystkie c+,HBO+Max, fox+NAT geo vod, mistrzowska pilka, multiroom na cameleonach,dekoder pvr. Podsumowując, jestem zadowolony. Umowa do września. Podobno cameleony zabierają, już wiem, ze dają dwie umowy jako alternatywę. Ale czy można wziąć dwie umowy z identyczną ofertą? Czy cena wtedy jest równa dla obu? I czy jest opcja ceny niższej niż dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ wraz z wszystkimi Canal+ i Mistrzowską Piłką. Dekoder Mediabox z najmem za 0 zł. Do tego Multiroom z Cameleonem za 0 zł mies. Wypowiedzenie wysłane a umowa do końca czerwca. Na pewno chcę wymienić Mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem i wziąć tą drugą umowę na specjalnych warunkach raczej w kwocie 15 zł mies ale z Modułem CAM. Pytanie czy jestem w stanie zejść z kwoty obecnego abonamentu 79.99 zł coś niżej zachowując to co mam obecnie w ofercie? Także najem nowego dekodera 4K z dyskiem za 0 zł.  Kiedyś czytałem tutaj że były takie przypadki. Teraz patrzyłem cofając się w tym temacie do maja i nie natrafiłem na mniejsze kwoty abonamentu Extra z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, boski napisał:

 teraz mi dają wifipremium za 1 zł. więcej i tvn player gratis.

Chyba nie taka zła oferta?

TVN Player? Nie ma czegoś takiego.

 

3 godziny temu, emarti napisał:

Pytanie czy jestem w stanie zejść z kwoty obecnego abonamentu 79.99 zł coś niżej zachowując to co mam obecnie w ofercie? Także najem nowego dekodera 4K z dyskiem za 0 zł. 

Jak sobie rozbijesz pakiet to zejdziesz z ceną. Dekodera za 0. Dysk za 5.

 

 

4 godziny temu, scriptorignotus napisał:

.....Podobno cameleony zabierają, już wiem, ze dają dwie umowy jako alternatywę. Ale czy można wziąć dwie umowy z identyczną ofertą? Czy cena wtedy jest równa dla obu? I czy jest opcja ceny niższej niż dotychczas?

Nie podobno, tylko tak jest. Możesz mieć 2 umowy z taką samą zawartością. Jednak jedna umowa będzie droższa od drugiej tańszej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Takie pytanie czy można coś jeszcze ugrać jeżeli chodzi o cenę albo pakiety.

Umowa do końca lipca.

 

Obecnie posiadam:

Superpremium+ 4K z Netflix

HISTORY HD

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Netflix 4K

NAJEM PVR

 

Wszystko za 163,98,-

 

Propozycja z DUK z wczoraj:

Extra+ (ma być w nim wszystko to co mam teraz ze wszystkimi C+ oraz HBO oprócz Filmboxów)

Netflix 4k

Mistrzowska piłka

Multiroom po WiFi

Eleven

HBO Max

History HD

 

Cena za to wszystko 150 zł z groszami.

 

Czy jest to w miarę korzystna oferta? Czy może można jeszcze o coś powalczyć?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MÓJ OBECNY PAKIET: Suma: 86,89zł

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE - 74,99zł

-FOX PLAY - 0zł

-MISTRZOWSKA PIŁKA - 0zł

-NAT GEO PLAY - 0zł

-ELEVEN SPORTS - 11.90zł

-NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ - 0zł

-MULTIROOM STANDARD - 0zł

 

PROPOZYCJA DUK:

Obecny pakiet w cenie 81zł + druga umowa (zamienna za multiroom) w cenie 35zł (w pakiecie pełny C+ ale brak Elevenów)

 

Czy da się w negocjacjach coś jeszcze cenowo lub programowo utargować? Dziękuję za odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ircios napisał:

TVN Player? Nie ma czegoś takiego.

 

No właśnie pierwszy raz cos o tym usłyszałem i mówił że to takie VOD.

tvn player mam w aplikacjach, więc nie wiem o co chodziło. A gość w zaparte że tvn player na dekoderze.

 

 

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, boski napisał:

No właśnie pierwszy raz cos o tym usłyszałem i mówił że to takie VOD.

tvn player mam w aplikacjach, więc nie wiem o co chodziło. A gość w zaparte że tvn player na dekoderze.

 

 

Przypuszczam, że ten gość "słyszał dzwony", ale nie wiedział "w którym kościele biją". Przed zmianą software'u w Ultraboxach faktycznie była dostępna kolekcja VOD o nazwie "TVN Player" - od wieeelu lat nieaktualizowana, zawierająca jakieś strzępy archiwów z TVN-u. Zresztą, serwis "Player" do dnia 24 lutego 2014 roku nosił właśnie nazwę "TVN Player" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

 

obecnie mam:
PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ (79,99 zł)

CANAL+4K ULTRA HD (0zł)
HBO (15 zł)
HBO max (5 zł)
MISTRZOWSKA PIŁKA (0zł)
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) (5zł)
MULTIROOM STANDARD (0zł)
NAJEM PVR (MULTIROOM) + KARTA CAMELEON  (0zł)
NAJEM DYSK (0zł)

 

za 104,99 zł. umowa do 31.08.2022 wypowiedzenie nie wysłane.

 

Miałam właśnie telefon i Pani poinformowała mnie, że w obecnej formie nie może zostać multiroom - (i nie wiem właśnie czy już teraz czy dopiero jak skończy się obecna umowa w sierpniu?) Czy to w ogóle prawda?

Poinformowała, że jeśli chcę aby nadal były dwa niezależne dekory musze wziąć dwie umowy na 2 dekodery na łączną kwotę 139,99 zł. (+ wymiana tego drugiego).

Jest to kwota bez CANAL+4K ULTRA HD (dodatkowo płatne 10 zł) oraz bez kanałów HBO na drugim dekoderze. Reszta kanałów bez zmian.

 

Czy ta oferta jest dobra? Czy wysłać wypowiedzenie jak w latach poprzednich i czekać na coś lepszego? Jeśli na coś lepszego to na co można liczyć?

 

Z góry dziękuje za pomoc! 

 

M.

 

 

Edytowane przez moniq1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...