Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co mnie w tym momencie interesuje co potem?

Tak samo było rok temu - "zobaczycie, teraz dali malkontentom abo za 49/59/64/69zł, a za rok i tak będą oferty za min 80 zł"

 

Mam teraz najlepszą jak dla mnie, oraz chyba w ogóle na rynku, umowę na 15 miesięcy z paczką c+ i hbo - zwłaszcza, że w porównaniu z poprzednim abo dostałem jeszcze HBO! Nie przejmuje się tym jakie później będą oferty, bo tego nikt z nas nie wie. Wtedy też planuję złożyć wypowiedzenie, a jak nie zaproponują nic w dobrych cenach to po prostu zrezygnuję.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszek a co tu pisać, oferta bardzo dobra tym bardziej że dodatkowo zmniejszysz miesięczne opłaty, co według niektórych miało być drożej przy kolejnym aneksie umowy, to taki mały pstryczek w nos dla nich :mrgreen:

 

Wow aż krew mi sie polała za ten ''pstryczek w nos'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a po drugie to domyślam sie ze dopiero teraz aneksuje umowę co ma juz w ''nc+'' a pisaliśmy ze ''schody'' będą przy kolejnym a nie obecnym aneksie i nie przekręcaj wypowiedzi i sugestii innych :read: to co pisałem bo widzę ze tez ''hajtujesz'' dla ''nc+'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

@zagielek rozumie ze dla Ciebie kwota po tzw. miesiącach za zero czyli 79,90 jest mniejsza za to samo do 49/59/69 no to gratuluje Tobie takiego podejscia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem . W wyniku której przedłużyłem umowe na następujących wyrunkach :

- umowa na 15 miesięcy ,

-Comfort+ z multi ,

-Extra+ ,

- 6xCanal+ ,

- 3xHBO za 0 zł na cały czas trwania umowy

- multiroom (2 karty ) za 0 zł / 15 miesięcy ,

- 2x Cinemax za 0 zł / 6miesięcy z możliwością wyłączenia po tym okresie .

Całość za 69,90 - cena stała .

Cinemaxy mają zostać uruchomione jeszcze dziś .

Mam nagraną rozmowe i czekam na pierwszy rachunek za maj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej tak właśnie klasyfikuje łosi ;-) Tym na tym sprzęcie taki kit na tamtym sprzęcie taki.Sam dzwoniłem do DUK który ma tylko dwa Cameleony i tam mu oferowali stałą cenę a nie ''łamany koktajl'' dlatego ze mam Turbacza (moja mama akurat) powiedziałem ze ''łamany koktajl'' jest nie do przyjęcia dla mnie i basta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To iti jeszcze dzieli na łosi po c+ i na łosi po n?

 

A próbowałeś zadzwonić ostatnio na BOK? Kiedyś miałem umowę w Cyfrze i eNce jednocześnie, teraz mam nc+ po eNce i kiedy podaję dane, to muszą przełączać pomiędzy poszczególnymi "instytucjami" bo co po niektórzy widzą moje nieaktualne umowy. To chyba najlepiej świadczy o podziale :brawo:

 

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie konsultantów, że nie wszyscy abonenci muszą dostawać to samo. Moja odpowiedź jest podobna - nie wszyscy abonenci muszą pozostać przy nc+ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm ponownie,

 

oferta comfort+ multi+ extra+ 6xcanal to na 24miechy za 64,9 (średnio)

do tego multiroom std ( w tym jeden turbobox i białas) 12 mcy 0 i 12 mcy po 10

oraz hbo +cinemac+filmobox na 9 mcy free potem filmbox za 15pln/15 mcy

 

średnio całość za 79,9 /24 mcy obecnie silver z 6c+ + multiroom std

 

czy warto ?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@zagielek rozumie ze dla Ciebie kwota po tzw. miesiącach za zero czyli 79,90 jest mniejsza za to samo do 49/59/69 no to gratuluje Tobie takiego podejscia :mrgreen:

 

Zrozum proszę, że nie interesuje mnie zupełnie co będzie za 15 miesięcy, bo nikt z Was tego nie wie. I co z tego, że ktoś może wyrwać "stałą" cenę np. 69,90 na 15 miesięcy, skoro i tak nie wiadomo co będzie po tym okresie. Być może i mi, i tej osobie zaproponują wtedy najniższą ofertę 79,90 zł? A jak mi nie będzie pasowała oferta po tym okresie to po prostu zrezygnuję - proste.

 

Pokaż mi proszę w tym momencie lepszą ofertę niż pakiet comfort+,extra+, 6xC+, hbo za ok. 54 zł miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na Świat HD dobiegł końca wypowiedzenie poszło w środę do nich..mój cel to wywalczenie dokera w umowie cenowo podobnej do tej obecnej jaką teraz co miesiąc płacę..jak myślicie do wywalczenia? Z ciekawości zostawiłem im swój nr wczoraj i dziś propozycja za 74,90 z C+ Film.Zależy mi i na filmie i na sporcie ale chyba zostanę przy opcji sport.Da rade wywalczyć coś w moich wymaganiach w kwocie nie przekraczającej 60 zł? Jakieś wasze doświadczenia jeśli takowe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na poziomie dzieci z piaskownicy. Dla mnie nie ma znaczenia co będzie za 15 miesięcy, ważne co jest teraz. Równie dobrze można powiedzieć, że dalszy rozwój DVB-T obniży ceny platform cyfrowych i kablówek, bo kto da gwarancje, że tak nie będzie ? Jak gdybamy to gdybajmy ! Nawet jeśli za 15 miesięcy NC+ będzie proponować przedłużenie abonamentu za większe pieniądze, to telewizja to wasz jedyny sens życia i nie ma innej alternatywy niż NC+ ?? Ludzie opamiętajcie nie tylko telewizją ludzie żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy teraz są tylko na 15 lub 24 m. Oczywiście można dostać nowego deka. Musisz być czujny, bo będą chcieli ponowne wydębić aktywację 49 zł plus opłaty miesięcznie za wynajem. Z wypowiedzeniem dostaniesz pakiet w takiej samej cenie lub zbliżonej. Pewnie jeszcze HBO Ci wpadnie na kilka miesięcy za free.

Dzięki za odpowiedź. Miałem nadzieję, że 12m jest jeszcze realne ale widzę że nie ma szans. Wszystko jasne :)

Poprzednia umowa - od kwietnia 2013: U+, 6xC+ 6msc - 49zł, 6 msc - 59 zł - średnia 54 zł

W lutym i marcu kilka razy dzwonili z ofertami ok 70-80 zł - odmówiłem

Jednak kilka dni temu dostałem ofertę na 15 msc:

Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO

5 msc - 0 zł, 10 msc - 79,90 - średnia 53,30 zł

Super, dokładnie to co mnie interesuje. Już wiem jak z nimi negocjować po wypowiedzeniu. Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja też wyszedłem z takiego założenia jak zagielek, skąd Wy wszyscy możecie wiedzieć co będzie za 15 miesięcy?

Ja już tydzień temu podpisałem umowę (wcześniej gołe Univers+ za 49 pln )teraz Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC+, 3 x HBO za 5 x 0 PLN, 10 x 79,90 PLN średnia 53,27 płacona co miesiąc, także nawet jak by mnie zwolnili z pracy to cały czas będę płacił 53,27 przez 15 miechów. Czyli płacę 4 pln drożej niż przez ostatni rok a dochodzą mi 6xC+ oraz 3 x HBO!!!! Acha i jeszcze zwiększyli mi dysk do 500 GB. Oczywiście Duk wysłał ofertę na maila. I tak jak tu koledzy wcześniej pisali już rok temu miały być takie trudne negocjacje i co?? I nie wyobrażam sobie, że za 15 miesięcy nie dostane tego co mam obecnie za mniej niż 50 pln - bo jak nie to po prostu zrezygnuje z nc+ i tyle (już jest tyle darmowych kanałów na DVB-t albo zawsze można przejść do konkurencji) To jest tylko telewizja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem w trakcie negocjacji nowej oferty i chcę dobrać multiroom SD.

Pani zaproponowała mi drugi tuner NEW BOX + z możliwością podłączenia dysku zewnętrznego.

Aktualnie mam Turbo box 500gb.

Zastanawiam się czy nie wytargować zamiany tego turboboxa na media box.

Czy jest sens?

W moim obecnym nie mam DVBT a to może się przydać.

 

Ofertę na razie dostałem:

Comfort +

Extra +

Sport &Film +

HBO x 3

za srednio, 68,20 na 15 miesięcy plus Multiroom SD 6 zł

To chyba nie jest taka zała oferta?

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...