Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę w imieniu ojca.

Jest stałym abonentem Cyfry+. Od 5, może 8 lat.

Umowa kończy się z końcem roku.

Dokładnie nie pamiętam , ale łatwo się domyślić bo codziennie dzwonią

do niego z NC+ ;) Obecnie płaci jakiś skandaliczny dla mnie abonament,

pakiet odpowiadający aktualnej ofercie pakietu Universe +

(nie liczę kanałów których nikt nie ogląda).

W czasie fuzji z N nic nie było zmieniane, nie było mnie zresztą wtedy w mieście

to nie znam sprawy ale moim zdaniem przy zmianie oferty mógł i powinien

zareagować, czyli zerwać umowę, ewentualnie popisać jeszcze raz.

To już nieistotne zresztą. Z oferty NC+ jest bardzo zadowolony, z wysokości abonamentu

- wręcz przeciwnie. Do tego opłaca bodajże 10zl miesięcznie za multiroom.

Wiadomo, ojciec to non sto sport, matka non stop film. To musi zostać.

Już dawno olałby NC+ gdyby kanał nSport był dostępny w Netii.

Zresztą i tak go na to namawiam, bo tam ma internet który o dziwo jest niezawodny i stacjonarny telefon.

Dzwoniący z NC+ jak i pracownicy punktu NC+ w mieście agresywnie

prześcigają się w 'dobrych radach', czyli żeby bron boże nie podpisywać u kompanów z firmy, ale u nich heh.

Tyle, że jedni i drudzy proponują cały ch.. :lol2: I to samo widzę można sobie zamówić

na stronie NC+. Oczywiście obydwie 'strony' wciskają pakiet Universe + bo jest droższy.

Z "naszego" punktu widzenia bardzo nieopłacalny bo ma tylko Eurosport 2 więcej.

Można przeboleć jego brak. Jakiś czas temu ówczesny pakiet Silver nie miał z paczki sportowej

jedynie C+Sport, co było większą stratą, ale też do przełknięcia, bo były 2 kanały Family.

Zaznaczam, że ojciec posiada 2 dekodery, jeden całkiem nowy, niecały rok temu wykupiony na własność za

dodatkową opłatą. Nie chce to znaczy nie musi instalować nowych, zresztą to tylko niepotrzebne zamieszanie.

Teraz człowiek z punktu stacjonarnego "straszy", że ci dzwoniący będą wciskać nowe- gorsze - dekodery :),

podobno mające sprawić problemy z multiroomem.

Jeśli chodzi o ofertę programową to pakiet Comfort + uważamy za prawie idealny.

Prawie to właśnie przez brak Eurosportu 2, który zapewne dlatego znalazł się wyżej bo ma Bundesligę,

zapomniano że wiele mniej komercyjnych praw również idzie wraz z nią do bardzo drogiego pakietu.

No ale niech im będzie. Brak czarnego C+ i C+Filmów uważamy za minimalną stratę przy tylu innych filmowych opcjach, zwłaszcza 2xFamily bo to to samo. Obecnie w NC+ ojciec rozważa wyłącznie pakiet Comfort plus C+Sport i 2xFamily, oczywiście z multiroomem. W internecie to 39+40. Miła pani dzwoniąca (niejedna) również wymieniała tę kwotę.

Dziś zajechałem do punktu stacjonarnego. To samo. 79 z multiroomem to będzie miesięcznie 89zl.

Moim zdaniem to żadna rewelacja. Dlatego pytam, czy można jakimś sposobem

mieć te kanały taniej niż 79, tudzież mieć lepszą ofertę ? (Chociaż jak się jest głównie sportowym maniakiem to

ciężko o dużo lepszą, to jest naprawdę duży plus NC w stosunku do konkurencji). Nawet się nie powołuje na staż, bo z

doświadczenia wiem, że np operatorzy komórkowi bardziej dbają o nowych niż o swoich klientów.

Ale np. kwestia ciągle nowego dekodera, dla mnie zbędna i wolałbym atrakcyjniejszy abonament lub dodatkowe kanały.

 

ps. przy okazji. czy w ogóle można mieć w tym kraju u jakiegokolwiek operatora

paczkę: Eurosport 1 i 2, C+Sport, Familyx2, nSport, Orange TVP Sport (ten ostatni nie za wszelką cenę)

za jakąś rozsądną cenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

czy w ogóle można mieć w tym kraju u jakiegokolwiek operatora

paczkę: Eurosport 1 i 2, C+Sport, Familyx2, nSport, Orange TVP Sport (ten ostatni nie za wszelką cenę)

za jakąś rozsądną cenę ?

 

Oczywiście, że tak, ale jeżeli nie jesteś w NC+ tylko wciąż w Cyfrze to przenieś swoje pytania do wątku oferta dla migrujących do NC+. Tam może przeczytaj proszę posty z ostatnich kilku dni a w swoim poście opisz w skrócie co masz(pakiet,dekodery,cena,do kiedy umowa) i jaka oferta w NC+ Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w nc+ od 4miesięcy. Umowę mam jeszcze ponad rok i tu moje pytanie, czy można już teraz renegocjować warunki umowy? Mam platynę za 99 z filmboxami. Chodzi mi o to czy za tą cenę w tej sytuacji da wyrwać jeszcze inne bonusy? Wiem, że najlepiej wysłać zapytanie do BOK, ale czy w ogóle warto się wysilać? Kiedyś był pakiet FULL EXTRA dla tych, co już zmigrowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wychodze z tego założenia, że niedługo się umowa kończy i będe z nimi negocjować. Ja chce tą promocje, oni zyskują, że podpisuję nową umowę, wydłużając ją o 3 miesiące. Nie dam im jeszcze więcej czyli te 10 zł. Mówią mi, że nie ma takiej opcji czyli sam FULL EXTRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem reklamacje w związku z tym, że nie mogę dodać żadnej opcji premium. Zażyczyłem sobie pakietu HBO do końca umowy w dotychczasowej cenie.

 

sprawe moją rozwiązali:P niestety nie uzyskałem HBO w ramach rekompensaty. W zamian za to dostałem History HD :/ Ale najlepsze, że zaświecił u mnie kanał Redlight HD o który tak zabiegałem, a zapytałem czy w systemie mam jakieś uaktywniane opcje to konsul stwierdził, że nie:P Ciekawa sprawa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ma ktoś już ten pakiet FULL EXTRA. Zyskam jakieś nowe kanały w porównaniu z PLATINUM, który obecnie posiadam??

Zobacz sobie moją sygnaturkę albo kolegi @leonk1974 zobaczysz co zyskasz

 

Dla przypomnienia :

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

@blade1230 mówiłem że "czerwone światło" to dobry kanał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dzięki. Obecnie płacę 99 za Platinum, więc 109 nie byłby jakimś dużym wydatkiem. Kingofsouth warto brać z kanałem Redlight HD?

Warto już niejedna osoba wzięła po moich sugestiach i nie widzę negatywnych komentarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...