Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@haobao a do kiedy masz tą umowę i czy wypowiedzenie wysłane?

 

No tu niestety nie jest tak różowo - umowa ważna jeszcze rok :/ Po prostu chciałem wymienić dekoder na nowszy... Aktywacja mi nie straszna, a najem 5zł miesięcznie też przełknę... ale nie 40zł miesięcznie więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios to był ataki post ''na zmyłkę'' od kolegi @haobao a do kolegi @kibo Twoje argumenty ze za 15 miesięcy jest tak samo gdybaniem ze nic sie nie zmieni i będzie lepiej ;-) Dziwisz sie ze ktoś ma inny pogląd na dany temat niż Ty to zaraz mi tu wyjeżdzasz z ''walka na rzeczowe argumenty na które nie umie odpowiedzieć'' ;-) ;-) ;-)

 

Chyba jasne jest jak ''słońce'' ze ludzie wolą przewidywalność niż życie w tzw. nieświadomości ;-) ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nie dziw, że chcą na Tobie zarobić skoro sytuacja wygląda tak a nie inaczej. Weź po prostu zadzwoń do lokalnego APS i zapytaj czy bez aneksu możesz po prostu na standardowych warunkach wymienić dekoder.

 

Już to zrobiłem, babka mi powiedziała, że musi mieć zlecenie odgórne od nc+ na wymianę deka... niby mój dek jest sprzed fuzji i takie tam. Normalnie można zwariować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow to jest tzw. elastyczność operatora wobec klienta ;-) Nie no rewelka jesteś bodaj z piątym userem z tego poczytalnego forum który dekoder z ''nieparowana karta'' typu Cameleon chce wziąść prądożerny jak 40 watowa żarówka sprzet (czy używasz czy nie)

 

Gratuluje podejścia do tematu a jak wymienisz Sagema na Spambox+ to dopiero zapłaczesz za Sagemem ;-) Rób jak uważasz ale ''samej karty na działkę nad jeziorem do dekodera zainstalowanego w domku letniskowym nie zabierzesz'' (oczywiście to przenośnia) i będziesz tego pseudo energooszczędnego dekodera musiał zabierać na każdy wyjazd no ale będziesz wtedy miał ''za[beep]ista i jedynie słuszną listę kanałów i pseud HD''

 

@bogdan425 powiem tak to jest polemika moim zdaniem rzeczowa ale ty to musisz ocenić.Kolega @kibo broni swoich racji ja swoich i nie używamy jakiegoś niegrzecznego języka wobec siebie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a niestety oboje tak mi sie wydaje mamy racje i zarówno moje argumenty jaki i jego mnie nie przekonają.

 

Kosz w tym przypadku będzie pokazywał jedno ze moderator stoi po jednej ze stron niestety jesli polecą moje posty a tym samym pokaże mi ze nawet jesli mam racje to i tak wygrywa ''korporacja a nie szary abonent''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do marcelnorbert. Kolego co ty mówisz??!!!

1 Po pierwsze wpłacam co miesiąc średnią, 58 zł i po tych czterech darmowych mam taką nadpłatę, że następne też płacę po 58 zł (jakie 79!!??)

2 Po drugie co to ma związek z utratą pracy i brakiem funduszy na abo, no naprawdę tak żenującego podejścia dawno nie widziałem Co ty kolego dziecko jestes z kieszonkowym? Podpisanie umowy na jakąkolwiek usługę każdy dorosły człowiek analizuje czy go stać czy nie. Jak ma niepewną sytuację to bierze nc na kartę i tyle. Co to ma wspólnego z tematem?? Nie wiem.

3 Po trzecie "dobre duszki ITI" co to Twoja fobia jakaś? Wymyśliłeś z d..y tekst, który przywołujesz w prawie każdym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ciekawe czy konsul powiedział mu ze ''będzie miał jedyną i słuszna po linii ITI listę programów'' (jak za komuny po linii partii) ;-)

 

Owszem mam w domu Turbobox-a (CLRA) do końca maja br. u mnie gości i mam poczciwego Fergusona HF 8800 HD oraz A100E i TechniStar S2 i powiem tak to co daje swoboda własnego dekodera nie jest wstanie żaden Spambox+ oddać nawet w 10& bo to nic innego jak narzucanie przez usługodawce tego co według niego ma mi sie podobać

 

@haobao rób jak uważasz ale po zapoznaniu sie z niby mozliwościami tego dekodera zatęsknisz za Sagemem :mrgreen:

 

Póżniej już sie z tego nie wycofasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ciekawe czy konsul powiedział mu ze ''będzie miał jedyną i słuszna po linii ITI listę programów'' (jak za komuny po linii partii) ;-)

Ja tam nie mam uwag do kolejności kanałów. Niech im będzie. Skoro zapisałem w pamięci, jaki kanał pod jakim numerem jest. I mi to zwisa. Klikam paluchem razy kilka. I jest! Powiem więcej może to jest leniwy dekoder i kanały przerzuca parkowym krokiem. I dobrze. Nigdzie się przecież nie spieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo wiem wiem ''[beep]l do potęgi 'n'' jestem'' ;-) Rok temu a dokładnie w maju po tzw. aferze z automigracją i jedynej słusznej ofercie proponowanej w listach a pózniejszym ''rozdawnictwie za 49/59 zł abo było wiadomo i tze tzw. gdybanie co ''nc+'' zrobi aby podwyższyć sobie APRU bez sensu było :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

doucz się co to APRU, skoro twierdzisz, ze nc+ tymi darmowymi miesiacami tak mocno je sb poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...