Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się umowa 31 maja br.Dwa dni temu zaproponowali pakiet za 129,90 + 5 zł za wynajem dekodera, cena stała na 15 miesięcy następujący pakiet: Comfort+ za 59 zł, najem mediabox za 5 zł, 6 canal+ oraz HBO + cinemaxy łącznie za 134,90 zł. Uważam, że mocno przegięli co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was koledzy:

 

Znajomy ma pakiet Canal+ Platinium, płaci 99,00zł. Umowę ma do końca października. Wypowiedzenie umowy wyślę w lipcu. Jest niezwykłym fanem sportu, mając to na uwadze chce tylko pakiet:

 

- Comfort+

- Sport+

- PVR 500

 

Drodzy koledzy jaka według Was jest możliwa stała cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczorajszy telefon do DUK: w skrócie..ale sens pozostawiłem

ja: poproszę o nr klienta i umowy

DUK: w jakim celu

j: chcę napisać wypowiedzenie....bla,blabla

D: a może spróbujemy cos Panu zaproponowac bla,blabla

j: chcę comfort+extra+wszystkie canal+ na 15 mcy za srednią 58,65 gr

D: niestety ta oferta już jest nieaktualna, blablabla ...ale podejdę do pana indywidualnie i proszę zaczekac na linii.....

po 4 min

D: do tego co Pan chce dorzucam jeszcze HBO na 4 mce i vod canal? (nie wiem czy dobrze zapamietałem tą nazwę) na cały okres trwania umowy, i multiroom na 6 mcy gratis

j: uuuu, brałbym ;) i hmmm. biorę:)

Reasumując

comfort+extra+6xcanal+HBO 4 mce+ multiroom ma 15 mcy= srednia 63,93 zł, mój wczesniejszy abo to 49 zł za comfort+extra

Panowie i Panie, uważam, że nic poniżej nie da się wywalczyć. Pozdrawiam Pana Olgierda z DUK;)) Czwarty konsultant, który potrafił coś sensownego zaproponować

P.s. dlaczego tak bardzo zależy co niektórym na tej stałej cenie? Przecież można sobie płacić tą średnią co miesiąc i na to samo wychodzi..

Zapomniałem dodac, 49 zł za aktywację drugiego dekodera do multirooma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek rozumiem, że aktualna stała cena Koledze nie pasuje? Matematyka jest nieubłagana i to najlepszy przykład na to, że znaczenie ma oferta a nie stało średnie fobie i wyobrażenia.

 

Kolega powinien się skupić na max.obniżeniu tego abonamentu, skoro odpowiednik Universe+/6xCanal+ można mieć za średnio +-54zł to nawet w największym koszmarze fantastów ostatni rachunek(79,90zł) będzie przynajmniej +-20zł mniejszy niż aktualny ze stałą ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur662... naprawdę, nikomu nie chce się tego tłumaczyć 10 raz. Przejrzyj wątek. Tak naprawdę nie wiadomo czy mają racje ci, co są za stałą, czy ci co za średnią. Okaże się za 15 (już nawet 14 miesięcy).

 

W sensie, że niby podwyższyłem abo i późniejsze negocjacje zaczną się od kwoty 79 zł? Hmmm i co z tego? , a kto powiedział, że po 15 mcach znowu nie będzie oferty łamanej ze średnią ceną? Bez sensu takie podejście i takie rozumowanie, mija 15 miesiąc....nie podoba mi się dziękuje, do widzenia. W moim mieście mam parę opcji telewizyjnych do wyboru. Liczy się tu i TERAZ, a nie gdybanie co będzie za 15 mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur662 zgadzam się z Tobą a jedno zdanie to wygląda jak przeze mnie napisane :> , chociaż uważam, że to HBO mogłeś jeszcze pocisnąć.

 

@Gursonek [beep]o. stałą i [beep]o. średnią-niech walczy o dobrą ofertę a ideologię zostaw na boku. Oferta ma być po prostu dobra, czy to takie skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek rozumiem, że aktualna stała cena Koledze nie pasuje? Matematyka jest nieubłagana i to najlepszy przykład na to, że znaczenie ma oferta a nie stało średnie fobie i wyobrażenia.

 

Kolega powinien się skupić na max.obniżeniu tego abonamentu, skoro odpowiednik Universe+/6xCanal+ można mieć za średnio +-54zł to nawet w największym koszmarze fantastów ostatni rachunek(79,90zł) będzie przynajmniej +-20zł mniejszy niż aktualny ze stałą ceną.

 

Daj szanowny kolego już spokój z pisaniem ze łamana cena to rewelacja a na koniec ITI nie będzie brało pod uwagę 79,90 tylko tzw. średnią płaconą bo głupoty piszesz niestety :mrgreen:

 

Przypomnę tez o pewnym a mało przypominanym argumencie ze nawet jak byście chcieli cokolwiek z tej super oferty np. dwa trzy miesiące jest trzymanie pakietu podstawowego + komponenty do końca trwania umowy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Czyli np, za pół roku nie bedzie was czy mnie stać na zapłacenie abo za 79,90 nic nie zrobicie (dziś pieniądze i praca sś jutro może nie być) to ITI z przyjemnością wam prze call center przekaże ze to jest obowiązkowy abo na całą umowę.

 

Jakoś o tym ''dobre duszki ITI'' w swoich poradach i podpowiedziach mało piszą wam wszystkim

 

@krzych_kra odpowiedziałem na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo wiem wiem ''[beep]l do potęgi 'n'' jestem'' ;-) Rok temu a dokładnie w maju po tzw. aferze z automigracją i jedynej słusznej ofercie proponowanej w listach a pózniejszym ''rozdawnictwie za 49/59 zł abo było wiadomo i tze tzw. gdybanie co ''nc+'' zrobi aby podwyższyć sobie APRU bez sensu było :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A jak pisano ze ITI cos wymyśli bo nie ma szans aby takie ceny utrzymać było bez sensu !!!

 

I co zrobiło wpadło na pomysł oferty łamanej gdzie na koniec aneksu zostanie z kwota wyjściowa 79,90 w póżniejszym aneksowaniu umowy ;-)

 

Takze szanowny kolego nie zarzucaj mi ze nie umie czytać ze zrozumieniem wpisów ''dobrych duszków ITI'' ;-)

 

@ircios czytałes mojego maila co Ci posłałem ??? ŚMIECH NA SALI CO ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

@kibo wierz mi szanowałem Cie ale coraz bardziej wychodzi ''szydło z worka'' po co na forum ''pracujesz'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Rozpracowujesz każdego usera po to aby skłonić go tylko do jednego ........... zadzwoni do DUK i jedziemy z makaronem na uszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym się utwierdzić w odpowiedzi od nc+ w bardzo prostej sprawie... jakby się wydawało ;)

Obecnie posiadam pakiet Universe + 6xC+. Chciałbym zmienić swój obecny dekoder tj. SagemCom DSI87 na Mediaboxa+ 500GB.

Po kontakcie na infolinii dowiedziałem się, że muszą mi zmienić !!! obecny pakiet, co oczywiście wiążę się z dopłatą ok. 40zł i przedłużyć obecną umową o 15mies ... :o czy to prawda ? :o Jestem strasznie zszokowany - nowi klienci mają tego deka za 49zł aktywacja + 5zł/mies najem, a dla mnie wieloletniego klienta proponują abonament większy o 40zł + przedłużenie umowy o 15 mies... czyż to nie chore ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym się utwierdzić w odpowiedzi od nc+ w bardzo prostej sprawie... jakby się wydawało ;)

Obecnie posiadam pakiet Universe + 6xC+. Chciałbym zmienić swój obecny dekoder tj. SagemCom DSI87 na Mediaboxa+ 500GB.

Po kontakcie na infolinii dowiedziałem się, że muszą mi zmienić !!! obecny pakiet, co oczywiście wiążę się z dopłatą ok. 40zł i przedłużyć obecną umową o 15mies ... :o czy to prawda ? :o Jestem strasznie zszokowany - nowi klienci mają tego deka za 49zł aktywacja + 5zł/mies najem, a dla mnie wieloletniego klienta proponują abonament większy o 40zł + przedłużenie umowy o 15 mies... czyż to nie chore ?

Bez podwyższenia pakietu mogą Ci go dać. Ale czy to ma sens brać mboxa? Równie dobrze można Pejsa wziąć i w koszta się nie pchać. Do tego z camelem pozostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...