Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Start można dostać za 9.99zł. Paczkę C+za 25zł i C+4K za free.Ale oferta bardzo dobra.

Z dekodorem 4K za 0zł też? Chyba Ircios pisał o tym, że to niemożliwe.

Znasz może przypadek aby ktoś dostał sam pakiet start+ i dekoder 4K z dyskiem za 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jagoda3 napisał:

Z dekodorem 4K za 0zł też? Chyba Ircios pisał o tym, że to niemożliwe.

Znasz może przypadek aby ktoś dostał sam pakiet start+ i dekoder 4K z dyskiem za 10zł?

Tak?Czy @ircios ma dostęp do systemu że wie co możliwe a co nie? Jeszcze nie dawno MP była niemozliwa do składaka a tu na forum był przypadek osoby co taka ofertę dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja: Superpremium 4k 129,99/24 mies. 

- Canal + 4K 0 zł

- HBO 0 zł

- Cinemax 0 zł

- Filmbox 0 zł

- MultiMan Pack 0 zł

- Mistrzowska piłka 0 zł

- Eleven sport 0 zł

- Dekoder 0 zł

Zabiorą przy tym Canal+ seriale vod, ale i tak nic tam nie ma. 

Chyba w miarę dobra oferta? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

oczywiście śledzę forum na bieżąco ale nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Posiadam pakiet ekstra + z hbo, hgo go, 6 x canal +, multiroom, fox play, nat geo play, płace 94.99. Chciałbym dekoder 4k najlepiej z dyskiem i canal 4k, fox play i nat geo play mogą zabrać. Co mogę ugrać w tej kwocie? Wypowiedzenie właśnie poszło. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Tak?Czy @ircios ma dostęp do systemu że wie co możliwe a co nie? Jeszcze nie dawno MP była niemozliwa do składaka a tu na forum był przypadek osoby co taka ofertę dostała.

Nie musisz być uszczypliwy. 

Fakt. Nie dość, że MP nie było możliwe do składaka, to jeszcze inne opcje można wyrwać do małopłatnych pakietów. Trzeba tylko trafić na rzeczowego konsula, ale z tym to jak trafienie 6 w totka.

 

@Broku słabo śledzisz ten temat. Jaki Ty masz MR?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

 

 

@Broku słabo śledzisz ten temat. Jaki Ty masz MR?

 

Naprawdę czytam Wasze wypowiedzi, staram się coś z tego złożyć, dopasować do tego co mam ale przyznam z ręką na sercu, nie mogę nic sensownego ułożyć, a wiem, że dla Was to bułka  z masłem. Jestem klientem nc+ około 10 lat, nigdy nie miałem problemu z wybraniem oferty az do teraz, stąd moja decyzja o napisaniu tu, do Was. Widziałem, kilka podobnych pakietów do mojego ale z Mistrzowską piłką, elevenami a ja tego nie mam i nie chce. Dekoder 1 mam WI FI premium box , a drugi wi fi box sagecom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Broku napisał:

Witajcie,

oczywiście śledzę forum na bieżąco ale nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Posiadam pakiet ekstra + z hbo, hgo go, 6 x canal +, multiroom, fox play, nat geo play, płace 94.99. Chciałbym dekoder 4k najlepiej z dyskiem i canal 4k, fox play i nat geo play mogą zabrać. Co mogę ugrać w tej kwocie? Wypowiedzenie właśnie poszło. Z góry dzięki

To samo w tej samej cenie.  dodatkowo C+ 4k za free, wymiana dekodera na 4k aktywacja za free, dzierżawa za free lub 5zł m. MP za free. Tylko tyle, albo aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 112,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Zaakceptowane. 

Ja jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

To samo w tej samej cenie.  dodatkowo C+ 4k za free, wymiana dekodera na 4k aktywacja za free, dzierżawa za free lub 5zł m. MP za free. Tylko tyle, albo aż tyle.

Dziękuję bardzo, w pełni satysfakcjonuje mnie i odpowiedź i to co mogę mieć. W sumie nic więcej nie potrzebuję. Jeszcze raz dziękuję. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mogę prosić o pomoc:

1. za ile mogę dostać podobny pakiet co teraz mam obecnie za 141zł (superpremium+, Elevent Sport, mistrzowska piła, multipack, Canal+ 4K, HBO go, fox play, Nat Geo Play, dekoder 4k)

2. ile kosztuje multiroom i najem drugiego dekodera?

3. czy mogę w trakcie umowy dobrać drugi dekoder za pół roku?

4. aby mieć telewizje przez internet są jakieś dodatkowe koszty?

5. jaki jest koszt wtedy dodatkowo za Netflixa?

Niestety nie jestem teraz na bieżąco w ofertach a muszę przedłużyć umowę.

Zależy mi na jakości 4K (bo za kilka miesięcy po przeprowadzce będę zmieniał mojego oleda 55 na 77cali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...