Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skąd te nowinki o SECA?

Jeśli faktycznie miało by zniknąć to kodowanie to NC+ z chęcią zacznie sprzedawać tunery na własność ;)

a tak to zostaną ze sprzętem a starzy rozgoryczeni ich abonenci będą szukać konkurencji.

 

Comfort+

Extra+

HBO

CANAL+

 

PACE 500

Philips 250

Multiroom (2 karty)

 

za to teraz płacę 109zł miesięcznie, konsultant ostatnio w swojej propozycji (kiepskiej) zszedł z opłaty za drugi dekoder z 20zł na 5zł.

109-15= 94zł do urwania mam więc kolejne 10 ;)

 

i mam nadzieję, że za ten pakiet powyższy nie zapłacę więcej niż 84zł na miesiąc!

Umowę proponowali mi najpierw na 24 miesiące więc i na tyle bym przedłużał - jak mają zmienić nagra?

 

Umowa aktualna do końca maja, ciekawym czy uda się komuś utargować mniej niż 84zł/miesiąc.... będę czuwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!! Gursonek przedłuży umowę - jestem umówiony z konsultantką na rozmowę!

 

Ludzie oni zaczynają zmieniać promocje na lepsze. Dziś sam zadzwoniłem na infolinię pod numer z końcówką 191i wzięła mnie jakaś sympatyczna Pani na rozmowę. Dzwoniłem, ponieważ chciałem się coś spytać, a ona mi na to czy może mi przedstawić zupełnie nową ofertę, bo widzi, że w systemie było odnotowane, że nie chcę propozycji z darmowymi miesiącami tylko z pełną opłatą abonamentową. Ja mówiłem, że jak te "promocje" mają być takie jak poprzednie to dziękuje serdecznie - poza tym żona mi mówi, że i tak nie oglądam za dużo telewizji... Babka na to: Wie Pan, ale do tej pory rozmawiał Pan z e zwykłą linią utrzymaniową klienta, ja jestem od utrzymania stałego klienta - mogę coś zaproponować? To mnie totalnie zaskoczyło.

Widzę, że bardzo dużo ofert było Panu proponowane, które Pan odrzucał. Przygotowałam Panu trzy warianty, bo widzę, że wszystko kręci się w wokół HBO, Redlight a więc tak: oferty ze stałą ceną dla Pana.

 

1) Comfort

Extra

OP Canal+ Platinium

Cena : 59,90zł

Umowa 15 miesięcy

 

2) Comfort

Extra

OP Canal+ Platinium

HBO

Cena : 69,00zł

Umowa 15 miesięcy

 

3) Comfort

Extra

OP Canal+ Platinium

HBO (na cały okres za darmo)

Redlight

Cena : 68,30zł

Umowa 15 miesięcy

 

Pytałem się o te "dziwne" grosze i jest tak, że nie ma żadnych darmowych miesięcy, ani średniej. Ceny są stałe płacę od kwietnia 68,30zł. Z samą opcją HBO jest drożej, bo mówiła, że zawsze zabiegałem o Redlight'a w rozmowach i jest tak, że w trzeciej opcji HBO dostaje za darmo, natomiast w opcji drugiej za niego płacę promocyjną cenę 10,10zł. Ma dzwonić o 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni namieszali z tymi promocjami, kanałami, pakietami... Masakra.

 

Dzwonią i denerwują mnie jakimiś mega drogimi ofertami, więc wysyłam im dziś wypowiedzenie. Zmieniło się coś. można przez maila?

 

Na dziś mam tak:

 

CANAL+ Platinum

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

netVOD+ konto podstawowe

Filmbox

Cinemax

HBO

 

za to wszystko płace 114 zł.

 

Chciałbym z obecnej oferty:

 

Comfort+

Extra+

Superpremium+

Multiroom na dwóch kartach

Pace PVR

 

Za ile mogę to wyrwać? 89 zł 99 zł?

 

Jest możliwość dostania jeszcze jednego Pace PVR? Lub jakiegoś innego dekodera do camelonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurosnek - a muliroom Ci zaproponowali za 0 zl ?

ja wczoraj na maila dostalem taka propozycje:

- pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 zł przez 24 miesiące,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 40 zł przez 24 miesiące,

- opcja Multi bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Extra bezpłatnie przez pierwszych 5 miesięcy, następnie w kwocie 10 zł przez kolejnych 19 miesięcy,

- usługa Multiroom bezpłatnie przez 24 miesiące.

 

wzialbym gdyby Extra dali na caly okres za 0 zl... co razem daloby 69,9 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Ostatnimi dniami przeglądam strony. Wkurzyłem się bo naprawdę drogo płace. Jestem miograntem z N. Dostałem oferte Canal+ Platinium(czyli wszystkie te ogólne programy plus wszystkie kanały Canal+) wraz z MS na 18mcy za 109zł. Umowa konczy mi się dopiero we wrześniu ale napisałem do nich meila , na jaki adres wysłać wypowiedzenie i że chciałbym zrezygnować z końcem umowy bo konkurencja ma lepszą oferte itp. Powiedzieli, że ktoś oddzwoni do mnie.

Dzisiaj otrzymuje telefon z numeru 122915555 ze "specjalną" ofertą dla mnie.

Comfort+

Extra+

Superpremium+

MS

Umowa na 24mce. Przez pierwsze 5 mcy 99,90zł, później 109,90zł. Przez rok czasu MS gratis, później 10zł, więc po roku czasu łącznie 119,90zł

Oczywiście podziękowałem Pani i powiedziałem, że takie warunki dostaje nowy klient a nie klient który od 7 lat jest związązany najpierw z N a teraz z nc+. Pani powiedziała, że to jest specjalna oferta dla mnie i nie ma innej. Podziękowałem i się rozłączyliśmy.

Powiedzcie z wlasnego doświadczenia co mogę ugrać. Cena wyjściowa jest wysoka bo teraz mam 109, na początku zaznaczyłem, że chcę płacić mniej.

Interesuje mnie wariant albo Comfort+, Extra+, Canal+ x 6 albo z Superpremium. Za jaką cene mogę to wywalczyć?

Chętnie już bym aneksował umowę, aby płacić mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kibo - Będziemy świętować dopiero, gdy będę miał telefon. Przysięgam, że dziś się zapije, gdyż ta oferta wzrasta mi tylko o 5-6zł, a dostaje HBO i Redlight. Myślę, że zadzwoni bo powiedziała coś w stylu : "Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia z ofertą". I co? Jak się człowiek stanie nieugięty, to wszystko możliwe... Satysfakcjonuje mnie ta oferta, i mimo że jeszcze miesiąc do końca to dziś jej powiem magiczne "TAK" jak zadzwoni. Podejrzewam, że gdybym był jeszcze chwilę na nie to oferta numer 1 byłaby w cenie 54,00zł, ale ludzie nie kuśmy losu. Dla mnie jej propozycja jest znakomita.

 

@ jordan20 - Nie chcę multiroomu, ponieważ nie mam z kim go dzielić - nikt nie chce w moim domu, każdy ma DVB-T, jednak podejrzewam, że jest do wzięcia za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzych_krak możesz wymienić na mediaboxa za 5zł/m-c.

 

Ale pytanie czy warto? Co więcej oferuje mediabox?

A jak z turboboxa 500gb zrobić 1tb?

 

wymienić dysk bo wte ich sztuczki magiczki to ja nie wierze że z 500 robią 1 tb wysyłając jakieś uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam pakiet Uniwerse+ do końca marca, za 49zl , oczywiście wypowiedzenie wysłąne , po 3 tel i krótkich negocjacjach dostałem takie warunki

Umowa na 15 miesiecy pierwsze 5 miesiecy za 0 zl , kolejne za 79 zl w tym Comfort +, ekstra + , 6 Canal + , HBO za 0 zl cały okres- czyli średnia ok 53 zl

Dekoder mam PVR peace z tamtego roku bez multiroomu.

Jak myślicie dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem maja kończy mi się umowa z NC+. Obecnie C+Silver + 6xC+ i VODnet za 71,-

Chciałem zrezygnować z C+ i wziąć jedynie pakiet Comfort+ i Extra+.

Wynik konfrontacji z konsultantem sprzed kilku minut: proponujemy Comfort+Extra+Filmowe C+ za średnią cenę 69. Odpowiadam, że nie chcę C+, a jedynie obniżyć koszt. Odpowiedź: Nie ma takiej możliwości. Można jedynie zrezygnować i podpisać nową umową, a to też się nie opłaca! Sic! Wkurza mnie, że ktoś nie pozwala mi płacić mniej. Nie bo nie - masz płacić! Więcej albo co najmniej tyle samo. Coś czuję, że CP z ofertą Familijny Max HD mnie skusi.

Myślicie, że po rezygnacji będą w stanie pogodzić się ze zmniejszeniem ARPU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...