Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Donsego: Po prostu zaznacz, że prosisz o jakiś rabat, a jak konsultant będzie nieugięty, to się rozłącz i sam do nich zadzwoń. Ja tak zrobiłem wczoraj, zadzwoniłem do Krakowa i dostałem to co mam do tej pory, 9 gorszy drożej. Pozostało mi jeszcze 6 dni na przyklepanie 24 miesięcznego kontraktu, na skrzynce mailowej. Dostałem Superpremium+ 99,99 zł24 m i 114,99 zł dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, z czego grudzień, styczeń i luty za 0. Średnia na 24 miesiące 87,50, czyli 12,50 co miesiąc w kieszeni.

 

igal,

 

Dzwoniłem do Krakowa. Nic się nie da ugrać. Dla mnie są takie warunki jak przedstawione powyżej (w sensie w moim poprzednim poście). Dodatkowo dowiedziałem się, że jednak mogę mieć umowę na 12 miesięcy, ale za 141,89 czyli 10 zł więcej.

@Donsego, masz rację, ale jest szansa że to się niedługo zmieni.

Wiem, słyszałem że idą na wojnę z Netflixem. Dostęp ma być nieazleżny, bez wiązania się długoterminową umową.

Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolejny telefon oferta:

8x c+,

c+ vod

multiroom

eleveny za 15,90

HBO do końca roku 

3 miesiące gratis. Później 91 zł umowa na 24 m-ce.

 

chciałem jeszcze hbo na 6 m-cy

i eleveny za 7,95

podziękowałem. Babka powiedziała żebym nie zapomniał zwrócić sprzętu

da rade to ugrać?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donsego: Po prostu zaznacz, że prosisz o jakiś rabat, a jak konsultant będzie nieugięty, to się rozłącz i sam do nich zadzwoń. Ja tak zrobiłem wczoraj, zadzwoniłem do Krakowa i dostałem to co mam do tej pory, 9 gorszy drożej. Pozostało mi jeszcze 6 dni na przyklepanie 24 miesięcznego kontraktu, na skrzynce mailowej. Dostałem Superpremium+ 99,99 zł24 m i 114,99 zł dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, z czego grudzień, styczeń i luty za 0. Średnia na 24 miesiące 87,50, czyli 12,50 co miesiąc w kieszeni.

Bez problemu (i dodatkowych opłat aktywacyjnych) dało się wymienić dekoder na ultrabox+? Wcześniej miałeś multiroom standard na kartach cayman (po sieci LAN)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, SunDance HD, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje Superpremium+ 124,99 zł 12 m i 139,99 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

To dostałem na 12 miesięcy za 168,88 zł. Da się to taniej? Do tej pory płaciłem 10 zł więcej za prawie to samo. Co radzicie bo ja się w tym gubię? Tak patrzę to niektórzy mają Superpremium zrabatowane do 99 zł a u mnie jest 124 zł to chyba przegięcie czy przy tej opcji norma? 

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czyli jelenia ze mnie zrobił koleś to [beep]zielę i wysyłam wypowiedzenie i walczę o niższą opĺatę. Mam dylemat czy się na 24 miesiące zgadzać bo jak Ekstraklasę stracą to dla mnie sens trzymania tego odpadnie.

 

Reasumując to co mi dali mogę wyszarpać po wysłaniu wypowiedzenia rezygnując z HBO GO bo to mi do d... potrzebne za 135,90 zł przy opcji na 12 miesięcy lub za 145,90 zł przy opcji na 24 miesiące tak?

 

Dobrze, że kazałem przesłać warunki i opcję akceptacji mailem bo bym musiał odkręcać a tak nie zaakceptuję oferty i już. Jak macie numer do Krakowa czy gdzieś gdzie dadzą mi prawie ALL w tej cenie to proszę o podanie.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, ze umowa Ci sie wyduza dopiero od konca obecnej, a dwa ze w ten sposob maja spokoj z ewentualna rezygnacja po wycofaniu Universala.

Dla mnie to również dobre rozwiązanie, co zaznaczyłem w rozmowie. Chce krótsza umowę, żeby przy ewentualnym kolejnym przedłużeniu wiedzieć co z prawami do Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czyli jelenia ze mnie zrobił koleś to [beep]zielę i wysyłam wypowiedzenie i walczę o niższą opĺatę. Mam dylemat czy się na 24 miesiące zgadzać bo jak Ekstraklasę stracą to dla mnie sens trzymania tego odpadnie.

 

Reasumując to co mi dali mogę wyszarpać po wysłaniu wypowiedzenia rezygnując z HBO GO bo to mi do d... potrzebne za 135,90 zł przy opcji na 12 miesięcy lub za 145,90 zł przy opcji na 24 miesiące tak?

 

Dobrze, że kazałem przesłać warunki i opcję akceptacji mailem bo bym musiał odkręcać a tak nie zaakceptuję oferty i już. Jak macie numer do Krakowa czy gdzieś gdzie dadzą mi prawie ALL w tej cenie to proszę o podanie.

najman12

nie masz żadnej gwarancji że ekstraklasa zostanie w ncminus, podobnie BPL, ja też jestem z nimi dla Ekstraklasy, ale nie przedłużam umowy tylko zostawiam na okres nieoznaczony, tym bardziej że różnica w abonamencie to raptem 6zł - tak 6zł na tyle wycenili lojalność klienta z 10 letnim stażem. Bardziej mi się opłaca nie przedłużać, dekodera 4K też dla mnie nie ma - żenada. Od września LM i LE u "kroka" tak że docelowo we wrześniu zmieniam operatora i za całość oferty "kroka" (wraz z HBO, HBO GO, Cinemaxami i Elevenami) bedę płacił tylko 45,82.

W Polsce pojęcie "stały klient" to fikcja, bo tylko dla nowych są korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ich klientem od 2002 roku ale to co mi zaproponowali to śmiech na sali. Jeszcze gość na infolinii mnie poinformował, że dorzuca mi HBO GO gratis, a na papierze mam 5 zł. Liczyłem, że bez wypowiedzenie uda się wyrwać zejście za prawie Full na kwotę 150 zł, a oni mi zaproponowali 170. Trochę za dużo, bo jak czytam ludzie mają to co ja 30-40 zł taniej. To jest po prostu nie fair. Jeszcze mi kity koleś wciskał, że niżej się zejść nie da. Najlepsze jest to, że praktycznie taka sama oferta w Polsacie kosztuje 100 zł. To jest chore jaką NC+ ma politykę wobec abonentów. Jak tak będą dalej robili to padną. Zresztą co to za chory zwyczaj proponować ludziom coś atrakcyjnego dopiero po tym jak złożą wymówienie. Idiotyczna praktyka z przed lat, a oni się niczego nie uczą. Jak łatwo byłoby im poprawić swój wizerunek, gdyby po prostu oferowali ludziom korzystniejsze warunki bez konieczności przerzucania się papierami. Dla mnie to jest niepoważne, ale widać oni nie uczą się na błędach. We Francji ta platforma ledwo zipie. W innych krajach też mają raczej lipę. Polska jest jednym z niewielu krajów, gdzie jeszcze są na plusie, a oni nawet tu dokręcają śrubę.

 

Podejście NC+ mnie rozwala, bo oni nie kumają, że liczy się ilość wszystkich abonentów, a nie tylko tych jeleni co płacą najwyższy pakiet. Polsat marketingowo ich rozwala, bo np. ma świadomość, że spora część ludzi trzyma Polsat dla Polsat Sport, dlatego też jak teraz robiłem przedłużenie umowy to za najniższy pakiet zaproponowali mi 5 zł miesięcznie. W NC+ 5 zł to kosztuje po wielkiej promocji jakiś FilmBox czy inny kanał. Poza tym jaka jest odpowiedź NC+ na ofertę CP, gdzie za 30 zł masz w abonamencie Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Cinemax oraz Eleveny? To jest jakiś żart. Czy oni nie rozumieją, że jak klient poczuje się wydymany to drugi raz się nie da wydymać?

 

Sory za Off Topic...

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z Tobą zgadzam. A ludzie gdyby tylko policzyli to wielu by odeszło do "zygi". Zupełnie nie rozumiem tego że wykłócają się tu o zwykłe pakiety (Start,Comfort,Extra) bez c+ gdzie u "słoneczka" za 30zł mają przebogatą ofertę. Ja już postanowiłem powiedzieć - dość. Tak jak piszesz że co umowa to wykłócanie się "do bólu" i przebijanie telefonami aby nie dać z siebie jelenia zrobić. Co umowa to oferta coraz biedniejsza (tracą prawa sportowe i filmowe, niedługo jak ktoś wyżej napisał że w tym 4K będą regaty pokazywać) a oni bezczelnie trzymają ceny i jeszcze robią z nas głupków że przecież to jest super kontent. Uważam że jak ruszy kampania Polsatu z LM i LE to dopiero niektórzy się zorientują że mają superpremium na którym nic ciekawego nie można obejrzeć :)

Z tego co czytałem w ich sprawozdaniu finansowym to bardzo dużo tracą we Francji i ogólnie w Europie, a dużo zyskują............w Afryce, ale to też do czasu, póki mają LM i LE.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
          Obecnie Start z 8 Canal + (59,99) + i Eleven (15,90) + Peace 0 zł + Multiroom standard 0 zł =  75,89 zł (Już po skończonych wszystkich rabatach na Canal+ i Eleven)  umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Za ile można wyciągnąć sam Comfort ? Pomimo próśb o kontakt 0 odzewu, zgody zaznaczone. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

          Obecnie Start z 8 Canal + (59,99) + i Eleven (15,90) + Peace 0 zł + Multiroom standard 0 zł =  75,89 zł (Już po skończonych wszystkich rabatach na Canal+ i Eleven)  umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Za ile można wyciągnąć sam Comfort ? Pomimo próśb o kontakt 0 odzewu, zgody zaznaczone. Pozdrawiam

Dostałem propozycję Comfort+ za 24,99, najem mediaboxa 5zł, 2xmultiroom 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przypadkowej wizyty w punkcie dostałem kuszącą propozycję przedłużenia umowy z wymianą dekodera na 4K z taką samą ceną jak dotychczas (VIP+) plus 15zł/m za najem, ale co najważniejsze na 12 miesięcy.

Dałoby mi to czas na zorientowanie się na rynku po starcie LM w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...