Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam pakiet EXTRA za 49,9zl umowa do końca maja...

Moje propozycje po złożeniu rezygnacji - chce obniżyć na COMFORT + - co mogę wywalczyć jakieś darmowe miesiące na Canal+ lub HBO ?

 

DUK Propozycje:

Extra+ 8xCanal + - 69,9zł - 24 miesiące

Comfort + 8x Canal+ - 59,9zł - 24 miesiące

sam Comfort - 34,99 zł na 15miesięcy

i chyba nowość pakiet  COMFORT 6 x 0zł potem 39,99zł umowa na 30miesięcy z tego 6 x GRATIS - chyba powrót łamańców...coś mnie czeka jeszcze nowego?

 

Czy już lepiej być nie może interesuje mnie zejście do pakietu COMFORT+ za 24,9zł i jakieś darmowe miesiące na Cinemax, Canal + lub HBO-> ciekawe czy to będzie realne ?

Narazie max 34,99zł  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest jeszcze możliwość dostania extra 8xcanal+ i hbo na całą umowę za ok. 80zł ?

 

Obecnie miałem na 15 miesięcy comfort za 39,90.

Do tego hbo na 6 miesięcy gratis i multiroom premium gratis.

Umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie max 34,99zł

No i taniej nie dostaniesz, bo schodzisz z wyższego pakietu. Na reszte pytań odpowiedź znajdziesz w temacie.

 

@czerstwy. O HBO na całą umiwe za free,kolega nie dostanie, bo teraz nie ma. A że miał... dawno temu i nie prawda.

Z MR Premium to stówka jak nic.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w związku z urodzinami NC+ otrzymałem ofertę:

 

superpremium+ (8 c+) była też opcja 6 c+

lekko okrojona (chyba o którąś z usług internetowych) za 99.90 + MRS 2x10zł

 

do tej pory

Extra+ (8xC+, HBO rok w gratisie, filmoboxy) za 79,90 MRS 2x (pierwszy 10 zł, drugi gratis)

 

prośba o opinię, oferta wisi na mailu mam czas do 30 aby ją ewentualnie aktywować

wziąłem wyżej ze względu na HBO, żona chciała ;)

mam zamiar zadzwonić aby dali pełny superpremium+ ze wszystkimi dostępnymi opcjami na stronie dla nowych abonentów

proszę o poradę i z góry dziękuję

 

a jeszcze jedno umowę mam do końca czerwca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta standardowa dla przedłużajacych. Taniej nie dostaniesz, ale to wiesz. Możesz jedynie wyrwać Kino Świat za free na całą umowę. Opini jest pełno napisanych o takich ofertach, więc nie ma co pisać już. A co masz na stronie internetowej? Nic. 22% rabatu do konca roku dla nowego, ktory na dzien dobry ma drożej, a po Nowym Roku jeszcze drożej. Nic nie wyrwiesz, no ale próbuj...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taniej nie dostaniesz, bo schodzisz z wyższego pakietu. Na reszte pytań odpowiedź znajdziesz w temacie.

 

@czerstwy. O HBO na całą umiwe za free,kolega nie dostanie, bo teraz nie ma. A że miał... dawno temu i nie prawda.

Z MR Premium to stówka jak nic.

Mi też dziś zaproponowali 35 zł za comfort+ z multiroomem. Też chce zejść z extra+.

Jeżeli nie zejdą niżej to wezmę sobie pakiet na kartę tam jest comfort+ za 29,90 a multiroom nie jest mi potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prośba o pomoc bo sprawa pilna. Kończy mi się umowa jutro.

Miałem bardzo dobrą ofertę (niestety nie pamiętam nazwy): Canal+, HBO + pozostałe kanały + History HD i Hustlerem( jako promododatek). Nie było Cinemax HD, Adventure HD i Sundance . Tyle pamiętam. Wszystko to za 57 PLN

Dekoder: nbox HDTV zwany chyba turbodekoderem.

Teraz za tą ofertę chcą 79,90 (bez History i Adventure) Hustlera mogą zostawić na pół roku.

co mogę teraz wynegocjowaćza tą opcję którą mam. Czekać czy sam zadzwonić, jeśli tak to gdzie, jaki konketnie numer.

Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, żeby miec Canal+ + HBO to mam celować

pakiet Extra +? cena 79,99 nic taniej. Poprawcie jeśli ten pakiet ma inna nazwę (naprawdę nie mam czasu sprawdzić w ofertach )

No dobra, a czy coś taniej za wymianę dekodera na nowy z wifi z nagrywarką + multi room ile za miesiąc??? Czy tu tez standard oferta dla wszystkich, proszę o info to ważne.

Czy warto negocjowac o Adventure czy History czy iść w negocjacje w teńszy dekoder z multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz Adventure i History za free. Lepiej już wyrwać ManPack za 5 zeta. 79,99 to jest max za E+ z 8C+ i HBO. Podobno można dostać bez aktywacji P.box, ale dochodzi dzierżawa 5/m. MR 10 zł/m. jeśli jest od ITI. Oczywiscie jeszcze aktywacja MR 49 jak nie masz MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za konkrety. Rozumiem, ze man packa jest szansa za 5 PLN.

Pytanie jeszcze który numer z powyższych atakować, żeby zamówić to o czym piszecie.

Nie bardzo rozumiem "chcesz to trać czas 122947879" w jakim kontekście to zdanie czy dzwonić tu czy nie dzwonić.

Pytanko na koniec czy te dodatki internetowe typu NC+go czy jest moze coś nowszego - trzeba się upominac czy dają w tej cenie 79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku ta oferta powinna być osiągalna bez problemów.

 

 

Niestety na na extra + 8canal+ hbo na 24 mies za 79,99 nie chcą się zgodzić :(

dziś zaproponowali mi:

extra+ 8 canal+ za 74,99 zł umowa 24 mies.

multiroom premium gratis

kino świat gratis

hbo na 6 miesięcy gratis

 

wolałbym dopłacić 5 zł i mieć hbo na całą umowę ale chyba się zgodzę na to co wyżej bo dziś ostatni dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proponowali już extra+ 8 canal+  na 24 mies za 69,99 + 6 miesięcy HBO w gratisie, ale

nowy dekoder za 5 zł + multiroom za 10 zł, tylko ircios pisał cos o multi z ITI może ten jest droższy niz Twój, jeśli nie to 

masz lepsza ofert bo u mnie wychodzi to za 85 PLN a u ciebie 80 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Nie bardzo rozumiem "chcesz to trać czas 122947879" w jakim kontekście to zdanie czy dzwonić tu czy nie dzwonić.

Pytanko na koniec czy te dodatki internetowe typu NC+go czy jest moze coś nowszego - trzeba się upominac czy dają w tej cenie 79,99

To jest nr.do DUK. Tracić czas w tym sensie, że nic innego nie zaproponują co oferowali już tanio tak jak w Twoim przypadku. Do E+ dostaje sie za free nc+go na urządzenia mobilne 100h/m. Jesli wyrwiesz dekoder np. P.box to nc+go odbierasz z poziomu dekodera no limit. Jak dla mnie zbędny dodatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na na extra + 8canal+ hbo na 24 mies za 79,99 nie chcą się zgodzić :(

dziś zaproponowali mi:

extra+ 8 canal+ za 74,99 zł umowa 24 mies.

multiroom premium gratis

kino świat gratis

hbo na 6 miesięcy gratis

 

wolałbym dopłacić 5 zł i mieć hbo na całą umowę ale chyba się zgodzę na to co wyżej bo dziś ostatni dzień.

Ostatni dzień umowy ale nie negocjacji.

 

Mnie proponowali już extra+ 8 canal+  na 24 mies za 69,99 + 6 miesięcy HBO w gratisie, ale

nowy dekoder za 5 zł + multiroom za 10 zł, tylko ircios pisał cos o multi z ITI może ten jest droższy niz Twój, jeśli nie to 

masz lepsza ofert bo u mnie wychodzi to za 85 PLN a u ciebie 80 PLN?

Chyba raczej  to było 6C+ a nie 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...