Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartym zdaniu napisałeś ze sam spytałeś o HBO i Eleveny czyli interesują Cię te kanały ...

...to biorąc propozycję nr 2 będziesz miał za Comfort z HBO i dobierając samemu Eleven calkiem calkiem niezłe 51,80 i to samemu ze strony ale lepiej jakby zadzwonili możesz ugrać te Eleveny na 24 miesiące

Możesz zdobić jak radzi Ircios ale gwarancji tez nie masz jaka będzie oferta

Albo chcesz kanały w budżecie studenckim jak najtaniej albo chcesz kanały premium jak napisalem

 

Nie może dobrać Elevenów bez C+ przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Extra, 6 Canal+ Eleven najem dekodera za 106,80zł. Jest Superpremium Man Pack Eleven najem dekodera za 121,89zł. Za dodatkowe 15 zł mam Canal+ Seriale i Canal+Discovery, HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax i Cinemax 2 History, History 2 Adventure Figtbox Zest Hustler Motowizja i Zest. Oferta bez wypowiadania umowy. Warto. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy tryby akceptacji oferty : mail, sms i list. Na 90 % Twój wujek wybrał sms. Jeśli zdecydował się na akceptację w trakcie rozmowy i oferta wchodzib w życie od razu to nie można się z tego wycofać. Nie mógł też wybrać aktywacji od 01.03 najwcześniej 01.04.

Co do terminu aktywacji to już sobie tez wyjaśniłem ,sprawa była taka prosta ale konsultanci wiadomo ....kto Ci coś powie dokładnie i precyzyjnie ...? Chyba ze jak ich sam nakierujesz pytaniem

Chodzi o to ze przy OBNIŻENIU wartości zobowiązania nowe warunki mogą wejść w życie dopiero następnego dnia po zakończeniu umowy z czasu określonego . To jest logiczne i oczywiste.

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koniec sagi z przedłużeniem bez wypowiedzenia . (umowa do 31.03)

Warunki:

 

  • HBO 25zł
  • Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160zł
  • MULTIROOM STANDARD 20zł
  • NAJEM PVR 20zł
  • nc+go TV  KINO ŚWIAT 6zł
  • Filmbox Pack 15zł
  • Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów
  • HBO 0 zł 6m dla Abonentów
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ (6) 72,50 zł LIVE 15m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz liczyć na kolejne 12 m za 11,90 , jest tez promocja 1 miesiąc za darmo a kolejne 11 miesięcy 11,90 nie wiem czy dla tych co nie mieli opcji Eleven ale raczej nie ma to znaczenia

 

Jak najbardziej masz szansę na zachowanie obecnej ceny. Oczywiście ze zobowiązaniem na kolejne 12 miesięcy.

 

A jeśli mam ten pakiet do końca Marca 2017, to aby nie przedłużyło mi się automatycznie do ceny 15,90zł miesięcznie, to mam czas na załatwienie tej sprawy do końca Marca 2017 czy tak jak w przypadku wypowiedzenia umowy, do końca miesiąca poprzedzającego czyli w tym przypadku do końca Lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z DUK z dnia dzisiejszego:

umowa na 24 m-ce

- pakiet z 8c+ razem z nc+ vod - 79zł

- hbo w tym hbo go - 20zł

- multiroom - 10zł

Razem 109zł

W tej chwili mam to samo za 75zł. Pomimo tego że konsultant kompetentny i rzeczowy, jak dla mnie to za duża podwyżka. Umowę mam do końca kwietnia, także na obecną chwilę się wstrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To o min. 20 zł chcą Cię naciągnąć

Powiedz ze podwyżka nie wchodzi w grę i okrojenie Cię z HBO tez nie

Powinieneś otrzymać za 79.90 wszystko co masz bez Multiroom , masz dodatkowa kartę przetargową taka ze miałeś dotąd HBO ,jak będą chcieli Ci dać HBO na 6 miesięcy to ich przegoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15 zeta chcą go naciągnąć bo... E+ z 8C+ i HBO 79,99 + 5 za HBO go. MR oczywiscie 10.

Zalezy jak liczyć ale ok

Sam w propozycji detalicznie napisał ze HBO z HBOgo za 20 zł

a nie powinno być ujęte 20' zł HBOx3 i 5 zł HBOgo ?albo 25 + 5

20 zł to coś tanio jako opcja ,choć co z tego ze tu mu dadzą ....a tam zabiorą

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...