Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ircios bez nerwów, nie każdy ma czas przeglądać wiele stron wstecz forum. Teraz przejrzałem, i nie do końca widzę żeby ktoś dostał ostateczną cenę za comfort+ 14,99zł. Niby ktoś ma cenę za comfort+ 14,99zł (kilka stron wstecz), ale:

 

Comfort+ 14,99 zł 24 m
CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m - do wyłączenia
HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m - do wyłączenia
Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m
MultiRoom Premium 20,00 zł 24 m

 

Jak widać użytkownik płaci za MultiRoom Premium. Czyli finalnie do kasy NC+ idzie 34,99zł. A rezygnując z HBO, po 3 miesiącach z CANAL+ forumowicz będzie płacił 64,99zł. Czy jest ktoś kto dostał Comfort+ chociażby za 24,99zł (bez multiroom). I ta moja oferta za comfort+ w cenie 29,99zł nie była chyba taka najgorsza. Nowy użytkownik płaci 39,99zł + ewentualne opłaty za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet i za ile masz obecnie ?Do kiedy umowa ?Dla mnie w ICA po złożeniu wypowiedzenia i wyłączeniu wszystkich dodatków proponowana przez operatora cena to było 24,99.Miało to miejsce w listopadzie podczas gdy w październiku przy aktywnej jeszcze wtedy opcji Eleven cena za Comfort wynosiła 29,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukx95 no widzę twoją fajną ofertę. Ale u ciebie nie można powiedzieć, że masz "goły" comfort+ za 14,99zł. To tylko tak ładnie wygląda osobno rozbite. Masz po prostu pakiet EXTRA+ za 29,99zł. Czyli za 50% standardowej ceny, też ładnie. ALE czy proponowali Ci także sam Comfort+ za 14,99zł, bez dopełnienia do EXTRA+? O taką ofertę zapewne jest trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amigo007

Ja przedłużałem umowę na pakiet Comfort+ za 14,99 zł w umowie na 24 miesiące z kanałem Mezzo bez zobowiązania za 5 zł. Dostałem do tego, bo każdy dostaje przy przedłużeniu umowy przy pakiecie Comfort+, do 2 miesięcy Dopełnienie do Extra+ bezpłatnie z automatycznym odłączeniem. Czyli w sumie kwota 19,99 zł i w każdej chwili mogłem zejść do kwoty 14,99 zł rezygnując z kanału Mezzo, ale że chcę mieć ten kanał to go mam :)

Teraz niedawno w trakcie umowy sobie dobrałem opcję dodatkową "Dopełnienie do Extra+" za 15 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. To nieźle 14,99zł za comfort+.. Ja byłbym już zadowolony z kwoty 24,99zł. Sami ci zaproponowali taki pakiet, czy męczyłeś się z wieloma konsultantami? Ile do końca umowy miałeś, jak ci się udało to wywalczyć? Sam może do nich dzwoniłeś? Jak tak to pod jaki numer?

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem przed chwilą do nich, twierdząc że miałem wczoraj ofertę z 19,99zł za comfort+ (z canal plus 3m/0zł). Babka sprawdziła w systemie, i mówi że kłamię bo miałem za 29,99zł. I niżej nie ma najmniejszej opcji tego dostać. Wcześniej były takie oferty podobno. Nikt teraz obecnie ponoć nie dostaje tak tanio. Oferta podtrzymana, czyli 29,99zł za comfort+. Dopełnienie do extra+ na m/c. Canal+ 3m 0zł, reszta umowy 30zł. Możliwość odłączenia. HBO 1 m-c gratis. Będzie oddzwaniać przed 17-tą. Godzić się czy walczyć o tańszą ofertę. Szczerze, to osoba na którą jest oferta jest jeszcze jutro. Na święta i sylwestra wyjeżdża. Będzie 2-go. A sygnał kiedy odłączą? 1-go? Będzie jeszcze czas na przedłużenie po 1-szym? Ale ta moja oferta chyba nie jest taka strasznie zła.. wierzyć im że nie ma taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaryzykować i poczekać do końca miesiąca.Potem masz 14 dni na zwrot sprzętu i wtedy również jest możliwość przedłużenia umowy.Oczywiście może się zdarzyć że w styczniu już nie będzie oferty za 29,99 więc możesz ugrać co najwyżej 5 zł miesięcznie (bo nie sądzę aby zeszli niżej przy takiej cenie wyjściowej) lub je stracić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejście z ceną za comfort z 34,99 na 29,99 i te dodatki, które obiecują to max co można otrzymać. Comfort za 14,99 i 19,99 nie ma od około 2 miesięcy. Najniższa cena to aktualnie 22,50 na 15 msc, ale przy twojej cenie jest to niemożliwe do osiągnięcia. Więc jak pani do Ciebie oddzwoni to bierz, przynajmniej szybciej włączą te dodatki i w weekend obejrzysz fajne mecze w Premiere League na Canal+. A jak Ci się skończy umowa to w styczniu tej oferty nie dostaniesz, max utrzymanie swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher9219 a skąd wiesz, że ofert za 14,99zł i 19,99zł nie ma już od 2 miesięcy? Wierzysz konsultantom? Ps. babka dzwoniła przed twoim postem. Na razie ofertę odrzuciłem. Ale raczej oddzwonie i wezmę to dziś lub jutro. W sumie przy poprzedniej umowie, miałem rok czasu pakiet start+. Pamiętam jak chciałem dołączyć na początku canal+, to cena to było 19,99zł + 60zł... Więc ta moja oferta, wydaje się bardzo spoko :-) Chciałem tylko zawalczyć o te mityczne 14,99zł lub 19,99zł. Ale już kurde nie będę robił z siebie Rumuna, i nie będę walczył jak lew o równowartość paczki fajek :-)

A skąd wiadomo, że po 1-szym jak mi się skończy umowa, będą gorsze warunki? Myślałem że to właśnie wtedy dają coś najlepszego, bo przecież to ostatni moment przed zdaniem sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkich bojach dzisiaj przyjąłem ofertę:

Extra + 8x Canal + HBO = 79,90

MR = 10

Stwierdziłem, że nie ma co już za bardzo wybrzydzać. Chciałem zejść na Comfort+ ale konsultant stwierdził, że przy opcjach jakie wybrałem jest to dla mnie nieopłacalne. Nawet mu uwierzyłem.

Dzisiaj to ja sam zadzwoniłem :crazy: i o dziwno trafiłem na naprawdę konkretną osobę przygotowaną pod względem merytorycznym. Powiedziałem czego oczekuje i dostałem co chciałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...