Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Superpremium za 99,9, 119,9..129 zł zdecyduj się człowieku.!!

Regulamin jasno określa jaka jest zawartość tego pakietu  i ile kosztuje w promocji ,a tak to mącisz użytkownikom w głowach. :-|

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie mam coś takiego:
 

  • COMFORT+ 
  • NAJEM BOX+ 
  • Multi+ 
  • Premium Film 
  • EXTRA+ 
  • CANAL+ VOD 
  • Premium Sport Eleven Sports 

    W sumie płacę jakoś 107 zł, dziś mają dzwonić w sprawie nowej umory, ogólnie czy jest szansa zatrzymać to i zbić trochę z ceny nic więcej nie chcę, bo zaczeli ostatnio rozmowy od 120 zjechali do 107, czy jest szansa jeszcze trochę zjechać jak tak to na czym itd?
    Dzięki za szybką pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam obecnie do końca lipca ofertę: Comfort+

CANAL+ VOD

EXTRA+

HBO

Premium Sport &Film

Multi+

Średnio płacę za to około 53 zł (6 miesięcy gratis pozostałe 12 za 79,90)

 

Chciałbym przedłużyć umowę z tymi samymi kanałami co teraz ale dołożyć multiroom. Obecnie mam dekoder sagecom dsi87 ze starą kartą jeszcze po cyfrze (cameleon) i drugi nieużywany wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74 .

Jest szansa żeby dostać to co mam + multiroom za około 80 zł na miesiąc?

 

Z góry dzięki za info.

Oczywiście, że masz szansę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szansę zjechać do 79,99 + opłata za Eleven.

Skończyło się na 84,99 + eleven + multiroomy itd

i w sumie mam płacić 107,5, a od listopada 115 bo eleven wzrosnie do pelnej kwoty..

hm przyjmować? wypowiadac umowe?

Tak ogólnie jeszcze raz napiszę co radzicie:

 

  • COMFORT+ 
  • NAJEM BOX+ 
  • Multi+ 
  • Premium Film 
  • EXTRA+ 
  • CANAL+ VOD 
  • Premium Sport Eleven Sports 

     

    Mam to co napisałem, multirroom itd. 

    Ostateczna propozycja to 107 zł, plus w listopadzie wzrośnie bo eleven z 7 na 15 zejdzie.

     

    PYTANIE!

    Przyjmować? Czy wypowiadać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR na kartach po C+ ?

 

Edit.Własnie znalazłem Twój wpis, że masz MR od ITI. Coś droga ta Twoja oferta

 

Może napisz ile będą wynosiły opłaty za poszczególne pakiety, opcje, czy dekoder

 

Dostałeś? Extra z paczką C+ za 80. Do tego opłata za MR max 10. Eleven za 11 na całą umowę. Najem dekodera 5 zeta.

Nie dostałeś żadnego rabatu.. Np. przez połowę umowy MR za free

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 30.06.2016 r.

 

Obecnie - 88 zł za:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (8kanałów)
Eleven Sports (w promocji do końca grudnia)
Najem PVR (Multiroom)
MULTIROOM STANDARD
Najem BOX+

 

Na jaką ofertę mogę liczyć, tzn. czy cena 88 zł jest realna do utrzymania? Czy można coś taniej zejść lub ewentualnie powalczyć o dodatkowe kanały, np. o te polsaty z euro.
 

Wypowiedzenie wysłane oczywiście.

Edytowane przez rocky111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka przez telefon powiedziała tak, że daje mi Canal + za 84,99, Eleven za te 7 zł do listopada (później wzrośnie), że dała mi rabat na multiroom i najem dekoderów po 10 zł na to i na to i że wychodzi wtedy.
107 zł, a od listopada 115zł.

Obecnie z cenami wychodzi to tak:

  • COMFORT+ 59zł
  • NAJEM BOX+ 20zł
  • Multi+ 15zł
  • Premium Film 49zł
  • EXTRA+ 30zł
  • CANAL+ VOD 0zł
  • Eleven Sports 15.9zł
    I premium Film za  5zł.

    I za wszystko w sumie po rabatach płacę tak samo 107 zł.

     
  • Premium Sport 49zł
     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dostać

- Superpremium (8C+, HBO, Cinemax) plus EURO za free

- Man Pack

- Eleven

- MRs

- nc+ GO (100h)

- HBO GO

czy da się to wytargać za 110 zł?

 

Moja obecna umowa do września 2016. obecnie mam podobny pakiet za 109 zł bez eleven i man packa ale z film boxem

"ircios "za ile minimalnie mogę ugrać ten pakiet w umowie na 24 m-ce? wypowiedzenie już wysłane. konsul coś proponuje za superpremium 99 zł /24 m-ce ale ma oddzwonić jutro z pełną ofertą i cennikiem.

Podałem konsulowi mój pułap cenowy. Odpowiedział że zrobi co się da. Jest to realne czy nie?

Edytowane przez arisek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rabat niby Ci dała, a na Extra z paczką C+ naciaga. Powinna Ci to dać za 80. Rabat na MR i dekoder to jest po 0, a nie po 10 zl. Według mnie nie dostałeś żadnego rabatu. Powinieneś dostać Extra z C+ za 80. Rabat na MR za 0 na całą umowę lub 0/12m i 10/12m. Rabat do 0 za dekoder lub bez 5 zeta bez. Elemen za 11 na całą umowę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium - 99,90zł, Eleven - 11,90zł, Filmbox - 10zł, Seriale - 10zł, Multiroom - free ew. 5zł. Wychodzi max 136,80zł. Więc możesz powalczyć o Man Pack za 0zł (ew. 5zł) lub np. Filmbox czy Seriale np. na 6mscy za 0zł. Do Euro 10 dni więc można ich pomęczyć.

Ale oni seriale i filmboxa dają na 24 miesiące

W tej cenie man pack jest jeszcze realny?

Ja rozumiem, że dają Ci Seriale i Filmboxy na 24msce ale dostając je np. na 6mscy za 0zł ( a kolejne 18 za 10zł) zawsze coś utargujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia oferta od konsula:

superpremium za 99,90 zł

eleven za 11,90 zł

Mrs 10 zł

filmbox 10 zł

hbo go za 0 zł/ 6 m-cy 5 zł/ 6 mcy (razem 12 m-cy)

umowa na 24 m-ce

lub VIP+ Max za 139,90 zł.

można dostać coś taniej?

Edytowane przez arisek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium za 99,9, 119,9..129 zł zdecyduj się człowieku.!!

Regulamin jasno określa jaka jest zawartość tego pakietu  i ile kosztuje w promocji ,a tak to mącisz użytkownikom w głowach. :-|

 

O ile dobrze zrozumiałem to co pisał w postach JoB, to:

Superpremium+ 99 zł

Superpremium+ 119,9 zł (wówczas MANPACK i HBO GO za 0 zł przez całą długość trwania umowy)

Superpremium+ 129,9 zł (wówczas MANPACK, HBO GO za 0 zł przez całą długość trwania umowy oraz Euro 2016 za 0 zł)

 

Czy rzeczywiście tak jest?

Edytowane przez Mekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za Superpremium i C+ 6x, HBO i Cinemaxy 2xpace i 2x cameleon - płacę 94,90
telefon i oferta to co mam ale... aby było więcej chajsu dla nich to dodają mi w sumie C+ 8x.

 

Wszystko za 99,90 :)
 

Pytanie:

Olewając różnicę pomiędzy Superpremium a Extra+ (chyba to kwestia tylko Cinemaxów)
można teoretycznie wytargować:

Extra+ C+ 8x HBO i Eleven za 99,99pln?

zamiast Cinemax wolę Eleven :) - da radę? i czy ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dostać

- Superpremium (8C+, HBO, Cinemax) plus EURO za free

- Man Pack

- Eleven

- MRs

- nc+ GO (100h)

- HBO GO

czy da się to wytargać za 110 zł?

 

Moja obecna umowa do września 2016. obecnie mam podobny pakiet za 109 zł bez eleven i man packa ale z film boxem

"ircios "za ile minimalnie mogę ugrać ten pakiet w umowie na 24 m-ce? wypowiedzenie już wysłane. konsul coś proponuje za superpremium 99 zł /24 m-ce ale ma oddzwonić jutro z pełną ofertą i cennikiem.

Podałem konsulowi mój pułap cenowy. Odpowiedział że zrobi co się da. Jest to realne czy nie?

 

Hehe, to ja się zastawiam, czy za podobną ofertę uda mi płacić 151.8 zł, a u Ciebie widzę 110 zł chciałbyś płacić :)

 

https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1142012

 

Widzę, że nie ma się raczej czym martwić :)

 

Edytowane przez Mekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem to co pisał w postach JoB, to:

Superpremium+ 99 zł

Superpremium+ 119,9 zł (wówczas MANPACK i HBO GO za 0 zł przez całą długość trwania umowy)

Superpremium+ 129,9 zł (wówczas MANPACK, HBO GO za 0 zł przez całą długość trwania umowy oraz Euro 2016 za 0 zł)

 

Czy rzeczywiście tak jest?

To by się zgadzało. Mi zaproponowali za 99 ZŁ Superpremium, HBO GO ZA 10 ZŁ LUB W Promo 0 zł/6 m-cy 5 zł/6m-cy ,potem nie wiadomo??? I manpaka za 10 zł.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc :)

Umowa kończy mi się w tym miesiącu, złożyłem wypowiedzenie i mam mało czasu na decyzje.

Zadzwoniłem do konsultanta pod nr z otrzymanego smsa. Do tej pory płaciłem 130 zł, miałem hbo, filmboxy, cinemaxy itp. Szczerze mówiąc nie wiem jak to się nazywało. Chce płacić dużo mniej bo większości w ogóle nie oglądam. Dostałem 3 propozycje.

 

6xC+ , wszystko co w Extra + za 94/msc, umowa na 12 msc

6xC+, comfort + za 84/msc, umowa na 24 msc

6xC+, start + za 74/msc, umowa na 24 msc

 

Oczywiście w cenie już wynajem za dekoder i muLitrom (jeden dekoder)

Brać czy jeszcze próbować negocjować ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ja się zastawiam, czy za podobną ofertę uda mi płacić 151.8 zł, a u Ciebie widzę 110 zł chciałbyś płacić :)

 

https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1142012

 

Widzę, że nie ma się raczej czym martwić :)

 

a ile płaciłeś wcześniej ????? Tak jak na forum piszą zależy od jakiego pułapu startujesz taką dostajesz ofertę na chwilę obecną mogę mieć VIP+ Max za 139.90  a ty za to chcesz płacić 151??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc :)

Umowa kończy mi się w tym miesiącu, złożyłem wypowiedzenie i mam mało czasu na decyzje.

Zadzwoniłem do konsultanta pod nr z otrzymanego smsa. Do tej pory płaciłem 130 zł, miałem hbo, filmboxy, cinemaxy itp. Szczerze mówiąc nie wiem jak to się nazywało. Chce płacić dużo mniej bo większości w ogóle nie oglądam. Dostałem 3 propozycje.

 

6xC+ , wszystko co w Extra + za 94/msc, umowa na 12 msc

6xC+, comfort + za 84/msc, umowa na 24 msc

6xC+, start + za 74/msc, umowa na 24 msc

 

Oczywiście w cenie już wynajem za dekoder i muLitrom (jeden dekoder)

Brać czy jeszcze próbować negocjować ?

Pozdrawiam

Comfort+6C+ za 84 zł?Inni dostają to za 59.99 zł.Ale fakt Ty płaciłeś dużo i do takiego pułapu nie zejdziesz.w pozorom na decyzje masz jeszcze dużo czasu.A mianowicie do chwili zdania sprzętu możesz negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę bardzo dużo - 200 zł. Ile w takim przypadku mógłbym wynegocjować?

Jak nie dostanę dobrej oferty, to prostu całkowicie zrezygnuję i tyle.

No niestety będzie bardzo ciężko zejść z tej kwoty. Nie wiem czy wypowiedzenie pomoże. Musisz zagrać vabanqe. Mi dwa lata temu cały czas proponowali zwyżkę na abonamencie. Dopiero po wysłaniu wypowiedzenia i odczekaniu do 2 tygodni przed datą końcową umowy zaproponowali abonament o 40 zł niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...