Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech kolega cierpliwie czeka i przy każdym kontakcie z ich strony mówi,że 69.99 to max. jaki może im dać za to co ma. Pod koniec kwartału rura im na pewno zmięknie i dorzucą hbo 6 lub 24 mieś.(ja tak miałem)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W marcu przedłużyłem umowę na 24msce. Extra 8xCanal+ HBO nc+go 100h MR Standard (Pace+Sagemcom) za 79,90.

 

Właśnie renegocjuje umowę aby otrzymać za darmo dostęp do Mistrzostw Europy.

 

Czy ktoś zrobił podobny myk? :!: :!: :!:

 

Pozdrawiam

Nie warto. Jak tak bardzo Ci zależy, to lepiej wykup te bardzo drogie mistrzostwa za 99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaką cenę mogę dostać najtańszy pakiet START+ ?

Na stronie nc+ kosztuje 21 zł, mnie konsultant proponował za 19 zł (na 15 miesięcy).

Czy ktoś dostał go taniej niż za 19 zł.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez moloko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po 8 latach  cyfra   nc   pus.. kończe  z nimi współprace. .. Łaskawie mi proponowali Euro.. za   99  pln .. A  nowa umowa ..!!! obecnie do końca czerwca  95 PLN za   wszystko bez HBO Cine Filmokx ( tak jak w podpisie  płace co miesiąc

 

..  Łaskawie proponowali mi 90 złotych za to co mam w podpisie..  Deko się zdenerwowałem .. i poszedłem do konkurencji dek. EVobox   ful wypas.  za 49 pln.. ( opcja S. Dom) ..  a i za deka jednorazowo.. 49 pln. a  6 miesięcy bez opłat. 

Panie godunow polsat dla swoich abonentów też karze płacić za euro ,a co do ofert to ja płacę za  extra+ 6c+ multiroom, hbo 6mies.0 69.99 plus tel na kartę w play unilimitet za 25 zł co daje mi 95zł więc taniej jak smart dom.Proszę cierpliwie negocjować to może trafi się dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbig Niezły żart. Negocjacje skończyły się w zeszłym roku. nc+ przyjeło zdaje się taktykę USA "nie negocjujemy" (z terrorystami/abonentami ;) ). Tobie może się nc+ i play opłaca. Mnie się nie opłaca, bo raz że drożej (a 3 multiroomy zabiłby mnie cenowo w nc+), a dwa muszę mieć internet LTE. Jedyny sensowny operator w moich okolicach to Plus/CP (prędkości 40-80 mbit), Play z prędkością 1-5 mbit po prostu nie istnieje jako ISP.

 

Ja po zaproponowanej przez nc+ 60% podwyżce dałem sobie spokój. Jak kto chce, niech płaci. Wśród moich znajomych i sąsiadów, nie mam już nikogo, kto jeszcze został przy nc+. A było nas 8 osób. W ciągu pół roku wszyscy po kolei złożyli wypowiedzenia i odeszli. Brawo nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyslane przez nich potwierdzenie oferty moge sboie po prostu odrzucic? Nie podoba mi sie to jak widze to na papierze i moze uda sie cos lepszego wywalczyc. ale mam ich juz serdecznie dosc, nie chca nic negocjowac wiec moze zostane z tym co mam... 107zl za Extra+ 6C+ Eleven, Multiroom i najem za dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej niż 69,99 za Extra z 6 C+ nie dostaniesz na dzień dzisiejszy. Może w lipcu coś drgnie. ..ale mało realne.

Drgnie już nawet w czerwcu podobno Eleven bez rabatów co prawda info że dla nowych ale oferty dla przedłużających są bardzo podobne jeśli chodzi o tą opcję.

 

Od wczoraj do 10 czerwca jest możliwość przedłużania umów nawet jeśli umowa była przedłużana w kwietniu tego roku :-)

 

Warunkiem jest przedłużenie na warunkach dających dostęp promocyjny do Euro 2016, czyli np. dobranie multiroomu za 10 zł mies... ale... pamiętajcie, że okresy minimalne sumują się, więc jeśli ktoś w kwietniu przedłużył umowę na 24 mies a teraz podpiszę kolejny aneks z promocyjnym MR i darmowym Euro to okres minimalny nowego aneksu razem z tym z kwietnia da nam razem 48 mies zobowiązania, bo nowy aneks nie skraca poprzedniego okresu minimalnego.

Ja o tym byłem informowany już w tamtym tygodniu że jest taka możliwość i takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbig Niezły żart. Negocjacje skończyły się w zeszłym roku. nc+ przyjeło zdaje się taktykę USA "nie negocjujemy" (z terrorystami/abonentami ;) ). Tobie może się nc+ i play opłaca. Mnie się nie opłaca, bo raz że drożej (a 3 multiroomy zabiłby mnie cenowo w nc+), a dwa muszę mieć internet LTE. Jedyny sensowny operator w moich okolicach to Plus/CP (prędkości 40-80 mbit), Play z prędkością 1-5 mbit po prostu nie istnieje jako ISP.

 

Ja po zaproponowanej przez nc+ 60% podwyżce dałem sobie spokój. Jak kto chce, niech płaci. Wśród moich znajomych i sąsiadów, nie mam już nikogo, kto jeszcze został przy nc+. A było nas 8 osób. W ciągu pół roku wszyscy po kolei złożyli wypowiedzenia i odeszli. Brawo nc+ ;)

Myślę że cena 69.99 zł nie jest wygórowana i osiągalna dla większości abonentów ,a co do internetu w play to korzystam z niego na telefonie więc w zupełności wystarczy  6gb ,rozmowy i sms bez limitu do wszystkich za 25 zł (w polsacie też nie ma negocjacji , mają tam sztywno ustalone warunki ile komu miesięcy gratis i nic więcej z ceny nie urwiesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbig Czytałeś co napisałem? Powtórzę: 60% podwyżki. CP takich rzeczy nie robi. Co do sztywnych warunków - nc+ nigdy mi nie zaoferowało gratisowych miesięcy przy przedłużaniu. Proponowali jedynie podwyżki abonamentu. Nie wiem, w jaki dziwny sposób próbujesz porównać brak możliwości negocjacji z CP (czyli to, że wiadomo z góry, ile miesięcy będziemy mieli za darmo) z brakiem możliwości negocjacji z nc+ (czyli to, że nikt nigdy nie wie, jaką dostanie ofertę, a w szczególności, jak duża będzie podwyżka abonamentu). Ja tego nie potrafię porównać ;)

 

A jak jeszcze do tego dodamy postępowanie operatorów po zakończeniu okresu promocyjnego, przy przejściu umowy na czas nieokreślony, to mamy pełny obraz nc+ :)

Edytowane przez umcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaką cenę mogę dostać najtańszy pakiet START+ ?

Na stronie nc+ kosztuje 21 zł, mnie konsultant proponował za 19 zł (na 15 miesięcy).

Czy ktoś dostał go taniej niż za 19 zł.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Nie wiem jak start+. Ale dostalem propozycje komfort+, multiroom standar, pace pvr za 24,99 pln. Moze to cos pomoze w negocjacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaką cenę mogę dostać najtańszy pakiet START+ ?

Na stronie nc+ kosztuje 21 zł, mnie konsultant proponował za 19 zł (na 15 miesięcy).

Czy ktoś dostał go taniej niż za 19 zł.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Kosztuje 21 pln, dają Ci za 19 pln... i jeszcze pytasz o niższą cenę .... moloko oni też muszą zarobić , mało ale muszą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się dopytać co mogę więcej utargować lub zbić z ceny.

Umowę mam do końca sierpnia ale już dzwonią jak na sr...

Obecnie mam:

- Pakiet Extra+ z Canal+ (8xC),

- Eleven Sports,

- najem sprzętu,

i płacę 96,80zł a umowa była chyba na 15 miesięcy.

Teraz dostałem taką ofertę, której nie przyjąłem - czas akceptacji minął.

1eca31bbd46b4.png

Niestety nie chcą rozmawiać o umowie krótszej.

Czy da się zejść z ceny i skrócić czas umowy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego numeru dostałeś taką oferte? I migrowałeś cenowo na takim samym poziomie czy z niższego abo dotychczas na wyższe?

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, mając to samo do mnie strzelają z superpremium.

A np:

to za 79,99zł.

Gdzie 8xc + comfort w umowie na 12mc to 9gr mniej http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus-premium

A u sprzedawcy w Legnicy 68zł przy płatności z góry

 

Dziękuje za rozmowy i śmiejąc się rozłączam.

Numer krakowski. A wczesniej miałem to samo plus History za 59.90. Czyli podwyżka 20 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga oferta. .. Ja jeśli bym był w Twojej sytuacji, to nawet jakby byłaby b.dobra oferta, to bym nie brał. Czekał bym do sierpnia. Powód? Dużo może się zmienić w nc przez ćwierć roku. . .. Jeśli chcesz krótszą umowę to niestety będzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon i ceny te same czyli. 8c+ , extra+ za 79 lub samo extra+ za 59. Na 2 lata. Oraz extra + na 30miesiecy za 48zl. Umowa do końca maja , chyba już nie zmiękną czy czekać cierpliwie?

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

 

Wiecej nie dostaniesz :) ciesz sie z tego bo niektorzy extra+ 8xC+ za 79zl by zostali z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...