Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superpremium 99,99zł + 5zł najem boxa. Telefonicznie przyjąłem ale w mailu jeszcze nie potwierdziłem, bo byłem pewien że Filmboxy są w pakiecie - mój błąd. Filmboxy miesiąc gratis później ewentualnie 10zł.

Walczyć jeszcze o te filmboxy czy sobie darować?

@mały

Walcz o filmboxy, niektórzy są szczęśliwi mając je w abonamencie i w dodatku za free(tak, mają i za nie nie płacą, za inne kanały też...)mowa oczywiście  o słonecznej stronie mocy!Jest o co się bić!

Edytowane przez lukimann
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cały czas proponują Extra, C+6, 2xMRS za 79,90 na 24 mies. Koniec umowy za 3 dni. Umowa wypowiedziana.

W tej chwili mam za 79,90 to samo ale z HBO. Za HBO chcą 20 więcej czyli 99,90.

Co po 30.04? Umowa się rozwiązuje czy mogą jeszcze coś zaproponować i wznowić umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości po wpisie o pakiecie Extra, C+6, HBO za 69,99 odebrałem a właściwie oddzwoniłem w temacie przedłużenia umowy (do lipca)

 

propozycja

Extra+C+6 za 69,99

HBO dodatkowo za 12,50 m-c

Trochę drogo. Ja przyjąłem Extra 8xC+ HBO MR Standard za 79,90. Za 69,90 proponowali 6xC HBO MR Standard. Nie daj się złapać na opłatę dodatkową za HBO.

 

Oczywiście w pakiecie nc+go 100h

 

Pozdrawiam

Edytowane przez arminvanpiekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi sie umowa 30.04 - dzis tel i propo:

super premium (uparcie ) 99.99

extra (chyba premium) z 6c+ i hbo za 94,99

skladak extra +  6c+ 69,90zl + 20zł HBO z HBO go = 89,90

extra+ hbo  64,99zl

 

dowiedzialem sie, ze jak sie nie ma pakietu 8c+ to nie ma dostepu do wypozyczalni (tej na dysku)

słabo to wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem za 69,99 na 24m

Extra

6 Canal+

HBO na całą umowę

 

Przy pierwszej rozmowie jakiś czas temu konsul wprowadził mnie w błąd i proponował to samo ale z 8C+ (oczywiście takiej oferty później już nie było)

Kolego dzwonili do Ciebie? Masz numer? Wysyłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.6, wypowiedzenie wysłane rok temu.

8x c+

hbo

extra

79,90

+ eleven 7,95

 

Dzwonie do warszawy: kieruje mnie na główną infolinie bo mam wypowiedzenie

Dzwonie na główną, ma pan wyłączone kontakty marketingowe, proszę dzwonić na 122947879

 

Chciałem utrzymać bazę taką samą, ew. z 6x c+ za 10zł mniej.

Po telefonie wali do mnie superpremium za 95 czy 99zł i nic więcej.

Sam przyznał 'Ma pan obecnie bardzo korzystną ofertę'

Podziękowałem i się rozłączyłem.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo. Ja przyjąłem Extra 8xC+ HBO MR Standard za 79,90. Za 69,90 proponowali 6xC HBO MR Standard. Nie daj się złapać na opłatę dodatkową za HBO.

 

Oczywiście w pakiecie nc+go 100h

 

Pozdrawiam

 

a umowa na 12 czy 24 m ?

100h przy extra+ ? podobno tyle jest przy superpremium, przy extra+ czytalem ze 3h

 

 

(...)

dowiedzialem sie, ze jak sie nie ma pakietu 8c+ to nie ma dostepu do wypozyczalni (tej na dysku)

słabo to wyglada...

 

masz na mysli usluge Canal+ VOD ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a umowa na 12 czy 24 m ?

100h przy extra+ ? podobno tyle jest przy superpremium, przy extra+ czytalem ze 3h

 

 

 

masz na mysli usluge Canal+ VOD ?

to przeczytaj jeszcze raz, 3h jest dla start i comfort

http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/nc-plus-go/ile-kosztuje-usluga-ncgo

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przeczytaj jeszcze raz, 3h jest dla start i comfort

  • "4. Usługa świadczona zgodnie ze Szczegółowymi warunkami świadczenia usług nc+ GO i nc+goTV z dnia 11.01.2016r., przewidującymi standardowo bezpłatny dostęp do usług w wymiarze do 3 godzin korzystania w miesiącu kalendarzowym dla posiadaczy pakietów Start+ oraz Comfort+ oraz do 100 godzin dla pakietów Extra+, Start+ CANAL+, Comfort+ CANAL+, Extra+ CANAL+, SUPERPREMIUM+ oraz 744 godziny dla pakietu VIP Max+. W ramach usługi dostępne są dodatkowo pojedyncze płatne treści cyfrowe. Szczegóły w puntach sprzedaży i na ncplus.pl. Usługa niedostępna dla abonentów Oferty Wspólnej ITI Neovision S.A. i Cyfrowy Dom Sp. z o.o. dla Klientów Orange."
Edytowane przez VKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest c+6 zamiast c+8 to jest dużo taniej? Które kanały odpadają?

 

Konsultantka nie umiała albo nie chciała wytłumaczyć do kiedy i za ile będę miał opcje Eleven. Przeczytałem umowę, którą mi przesłali i jest napisane, że mam opcje

Eleven i nic więcej. Wygląda to tak, że chyba będę miał tę opcje do końca nowej umowy, ale nie mam pewności. Nie chcę, żeby okazało się, że po jakimś czasie będę musiał dopłacić. Pewnie zrezygnuję i niech zadzwonią jeszcze raz i zaproponują nowe warunki i wytłumaczą dokładnie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yooo zbliża się magiczny okres wypowiedzenia i walka.... o korzystną miesięczną opłatę. Ja mam w planie przedłużyć umowę na praktycznie takich samych warunkach (robię tak co roku) , jednak teraz chcę zrobic małe fikumiku. Mianowicie zrezygnować z C+Seriale i C+Discovery. - dyszka mniej a w to miejsce , wynająć nowy dekoder. Nie będzie problemu z rezygnacja z tych dwóch kanałów ???

Pytanie , czy przy moim abonamencie zejdą dyszkę w dół....  

Edytowane przez lemanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...