Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie wydzwaniali non stop, dopóki nie złożyłem wypowiedzenia. teraz to się nie można doprosić, żeby zadzwonili z ostateczną ofertą. W sobotę zamówiłem zestaw w pewnej, konkurencyjnej firmie i jednocześnie poprosiłem o kontakt przez ICA, licząc że upewnię się w swojej decyzji. Do dzisiaj nie zadzwonili, a jutro przyjeżdża kurier z "zestawem od pewnej, konkurencyjnej firmy". Pewnie za dwa lata wrócę do nc+, odchodzę niechętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem zestaw pewnej konkurencyjnej firmy. Łącznie 3 szt dekoderów + antena i konwerter.

NC niech się udławi swoją [beep]ością.

Szukajcie jeleni dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za dwa lata ceny jak dla nowych a nie jak dla stałych.

Gdyby nie to, że stali dostają podwyżki o 43% do 63% to można by się zastanawiać. Ale w takim wypadku pocieszanie się, że za 2 lata jako nowy klient będę miał drożej jest zwyczajnie słabe i jest oszukiwaniem siebie. Trzeba to głośno i wyraźnie powiedzieć - oferta nc+ nie zmieniła się na lepsze, na pewno nie o tyle, żeby żądać za abonament 40 czy 60% więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://film.onet.pl/ocenzurowany-wilk-z-wall-street-odwazna-reklama-burberry-flesz-filmowy/6yg9x1

 

Z dedykacją dla tych odchodzących do CP.Szczególnie dla tych zarzekających się ,że paczka C+ jest do chrzanu a oni sobie poczekają na emisję  na tzw. kanałach otwartych... :-|

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za dwa lata ceny jak dla nowych a nie jak dla stałych.

 

Moja przygoda z nc+ (jako dla klienta z ulicy) rozpoczęła się od abonamentu za 59 zł z Comfortem, multi, 3xC+ i 3xHBO, więc była bardzo atrakcyjna (może za dwa lata wrócą do takich ofert :wink:), w pierwszym przedłużeniu dorzucili 3xC+ i podnieśli cenę o 0,9 zł. Dla samej zasady nie zapłacę za to samo 99 zł. Sportu na szczęście nie oglądam, w ogóle mało oglądam czegokolwiek, więc ciśnienia nie miałem. No ale i tak mi trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje chyba w innym, lepszym świecie, w którym nie muszę pamiętać co zawierało się w jakimś pakiecie 3 lata temu i nie podnosi mi się ciśnienie jak ktoś śmie tego nie pamiętać. Smutne.

Przepraszam za taką ignorancję.

Edytowane przez otasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że nie wiesz co się  zawierało to nawet nie wiesz na jaki pakiet podpisałeś umowę.Pakiety prawie się nie zmieniają może nieznacznie natomiast głównie zmieniają się nazwy.A to już chyba nie jest aż takie skomplikowane.Skoro porównuje się pakiety i ceny to wypadało by wiedzieć co sie porównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zmieniają się nazwy, a zawartość nieznacznie, to w czym widzisz problem? Oświeć głupszego kolegę i powiedz mi jaka jest różnica pomiędzy Universe+, a Comfort i Multi, bo teraz nie zasnę bez tej wiedzy.

 Otasz nie przejmuj się, z takimi fanatykami NC+ jak czerstwy nie pogadasz, bo oni nie wiedzą, co to obiektywizm. Choćby Extra za 150 pln dawali, to i tak będą wychwalać, a konkurencja to lipa jak zawsze :)

 

Czerstwy mam od dziś EvoBoxa, sorry, ale nie spotkałem lepszego dekodera w NC+ :P

Edytowane przez greg28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z nc+ obecna oferta comfort +  multiroom standard, najem ultra box, extra+, multi +

umowa do 31 lipca obecnie płacę 44,90 

konsultant zaproponował to samo na 15 miesięcy bądź 24 plus programy filmowe na miesiąc, 

bez wypowiedzenia taka oferta i telefon z zaskoczenia, że tak szybko 

czy obecnie można coś lepszego wynegocjować bez wypowiedzenia czy czekać sobie spokojnie do lipca bo mogą być lepsze oferty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konkurencje kilkanaście lat i miałem czas by wyrobić sobie o niej opinię.Ty natomiast po kilku czy kilkunasty godzinach wiesz lepiej :lol2:

Też miałem do czynienia z jedną i drugą opcją przez sporo już lat. Ja piszę teraz o Evo, a ty nie masz z nim styczności, ale juz jestes na nie. To cała obiektywność fanatyków takich jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, ale dzisiaj już telefon z propozycją. To samo co mam czyli Comfort +, Extra +, Premium Sport, Premium Film, HBO i Multi+. Teraz płacę 50, a propozycja od konsula, żebym za to samo płacił w nowej umowie jedynie 20 złotych więcej, czyli 70 złotych. Wiedzą jak podejść klienta! Kto ich tam szkoli? Oczywiście, grzecznie podziękowałem odmawiając. A i umowa na 24 miesiące, a nie na rok - jak teraz.

Edytowane przez toja00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon od dawna i propozycja tego co mam za 54.90 w kwocie 92zl.

Spytałem czy zdaje sobie sprawę że to prawie 100% podwyżki? To powiedział że ceny dumpingowe się skonczyly.

Wyśmiałem go i powiedziałem że przeżyje bez TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...