Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopatrzyłem że na Wniosku o rozwiązanie umowy Pani zaznaczyła "że NIE wyrażam zgody na kierowanie komunikatów marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urzadzeń" Czy to oznacza, że nikt się ze mną już nie skontaktuje telefonicznie? Czy da się to teraz odkręcić? Nie chcę sytuacji jak kilka postów wyżej, że nawet dzwoniąc do nich nic mi nie przedstawią bo zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopatrzyłem że na Wniosku o rozwiązanie umowy Pani zaznaczyła "że NIE wyrażam zgody na kierowanie komunikatów marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urzadzeń" Czy to oznacza, że nikt się ze mną już nie skontaktuje telefonicznie? Czy da się to teraz odkręcić? Nie chcę sytuacji jak kilka postów wyżej, że nawet dzwoniąc do nich nic mi nie przedstawią bo zrezygnowałem.

Wejdź na swoje konto w ICA i zaznacz odpowiednią opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam: Comfort+, Multi+,Extra+, Premium Sport & Film, Multiroom standard (od cyfry+) za 84,90 zł. Umowa do 31.05.2016 r.

 

Od tygodnia dzwonią i to co proponują:

 

- Superpremium za 109,90 zł,

- Extra+ 3×HBO za 79,90 zł (HBO 6 mcy gratis czyli płatność tylko za Extra+),

- Extra+ 8×C+ (mniej więcej to co mam teraz) za 84,90 zł.

 

Jak myślicie czy mam szansę wyrwać Superpremium za 99,90 zł lub mniej?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Zwykłe Premium za 95 zł, albo Superpremium+ za 99,9-wybór należy do ciebie :wink:

Masz ochotę poczuć się co najmniej tak samo ważny jak Vip to zapłać ok 140 zł :popcorn: i dołącz sobie Eleveny. :mrgreen:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś w ogóle udało się "wynegocjować" coś więcej w po zakończeniu umowy, tzn w okresie 2 tygodni na oddanie sprzętu ? Dzisiaj kończy mi się umowa, a przez cały czas DUK za Extra+6C proponuje 74,90, a Start6C za 69 ! W oddziałach jeszcze ciekawiej, wszystko w tej samej cenie 6C start/comfort/extra  za 79,90... Oczywiście do tego mam MR 2x pvr hd, ale to już teraz mam za free i teoretycznie to i w nowej umowie podtrzymują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo mi pan w APSie jeszcze przed złożeniem wypowiedzenia od razu proponował co mógł maxa- czyli extra i 6x canal za 69,90. Dziwne że taka rozbieżność jest. Może inny APS spróbuj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może miałeś umowę lepiej wynegocjowaną i płaciłeś mnie niż 69,90 do tej pory. Byłem w dwóch oddziałach i to samo proponowali. Ogólnie usłyszałem, że nie mogą mi dać mniejszej kwoty niż ta z obecnej umowy. Jako, że w 2014 spóźniłem się z wypowiedzeniem to ostatnią umowę zakończyłem z wynikiem 79,90pln.

Z DUK podczas jednej z kilkudziesięciu rozmów jeden z doradców powiedział mi, że dlatego pakiet comfort czy extra z 6c mam w tej samej cenie 74,90, bo nie mogą mi dać więcej niż 5PLN mniej niż dotychczasowa umowa. I na nic się zdały tłumaczenia/info, że cała Polska od pół roku dostaje ten pakiet za 69,90PLN...Oni o tym wiedzą, ale to system generuje ceny i nic nie mogą zrobić, mimo, że jest to jak sami stwierdzili "bardzo dziwne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

ja już wypowiedzenie wysłałem i je zarejestrowali. Dostałem sms że proszą o pilny kontakt w sprawie umowy. Zadzwoniłem i zaproponowali 

SUPERPREMIUM za 109,90 do tego 12 miesięcy 0 zł potem 12 miesięcy 10 zł multiroom. Plus ELEVEN 7,95 do końca września potem 15,98

Do tej pory płaciłem za Wszystkie C+ HBO Cinemax Filmbox bez multiroom z Eleven - 107.85.

Jest szansa utrzymanie tej ceny po dodaniu multiroom (oczywiście po stracie Filmboxów) lub wyrwanie tego za 99,90? Bo z tej ich nowej oferty dla mnie to prawie 131 zł wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Szansa jest ale bardzo mała.Konsultanci żeby zarobić na prowizji nie mogą dać oferty poniżej progu cenowego z ostatnich faktur.Ma być drożej a każdy dodatek na który zgodzi się klient doliczany do wypłaty konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Umowa do dziś (do 29.02).

 

Posiadam: Multi+, Extra+, history HD, Premium Sport& Film, Canal+ VOD w cenie uśrednionej 54zł. Wypowiedzenie złożone w czasie. Miałem jedynie 3 telefony w sprawie przedłużenia. Propozycje jak wyżej: tj. za to samo z 6xC+ : 69,90zł i 8xC+ 79,99zł + Eleven 12m w promocji za 7,95zł.

 

Pytanie: jeśli poczekam do jutra i zdecyduje się na któryś z powyższych pakietów to Marzec będzie za free?

 

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

 

@lukimann

Nie pisz głupot

 

Do tej pory Extra z C+

a dają mi Start za 19,90 chodź wiem ze mozna ugrać za 19,90 Confort+ lub za 14,90 a sam Start za 9,90

A ile konsultant zarobi na takiej umowie? Mowa o wyższym abonamencie-na klientach na których można zarobić  :wink:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Umowa do dziś (do 29.02).

 

Posiadam: Multi+, Extra+, history HD, Premium Sport& Film, Canal+ VOD w cenie uśrednionej 54zł. Wypowiedzenie złożone w czasie. Miałem jedynie 3 telefony w sprawie przedłużenia. Propozycje jak wyżej: tj. za to samo z 6xC+ : 69,90zł i 8xC+ 79,99zł + Eleven 12m w promocji za 7,95zł.

 

Pytanie: jeśli poczekam do jutra i zdecyduje się na któryś z powyższych pakietów to Marzec będzie za free?

 

Dzięki za odpowiedź.

Tak, o ile oferta jeszcze będzie aktualna ;] Eleveny miałeś ? Bo jako nowe to już chyba nie dają na rok za 7,95...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...