Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stary dobry Turbo.Obyś nie żałował wymiany ;)

 

Od razu Media prezentuje się inaczej na półce. Poza tym zużywa mniej prądu co jest istotne. Po prawie roku opinie odnośnie Mediaboxa są dobre. Nigdy nie wiadomo na jaki egzemplarz się trafi. Ja na Turbo generalnie nie narzekałem poza czasami znikającym EPG i muleniem pilota (wina baterii to nie była). Zobaczymy jak będzie mam nadzieję że dobrze :) Nic nie trwa wiecznie i kiedyś ta wymiana by nastąpiła.

 

Zastanawiam się w jakim celu umieszczone jest z boku dekodera wejście USB? :?:

 

A orientujesz się ile bierze prądu? mój turbo z tego co pamiętam ok 20w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem byłym abonentem platformy N, obecnie posiadam pakiet universe+ z włączonym HBO, Filmbox, oraz HistoryHD, dekoder z funkcją nagrywania dysk chyba 250 gb (wygląda jak HD 5800SX) kwota 85,99. Zgłosiłem rezygnację z filmbox w styczniu więc abonament powinien mi się lekko zmniejszyć, chyba o około 15 zł, więc będzie wynosić 70,99 zł za luty. Co mogę w kwocie 70 zł żądać w nowej ofercie, posiadając obecne warunki umowy? Mogę wydać maksymalnie 70-80 zł.

 

Nie składałem jeszcze wypowiedzenia, dzwonił do mnie dziś ktoś z numeru 22 4612403 i proponował za 79 zł pakiet universe+ z kanałami cyfra+ na rok czasu. Chyba słaba oferta co?

 

Z kanałów Filmbox oraz HBO nie jestem zadowolony, bo według mnie mało co ciekawego tam leci, od roku co trzeci wieczór leci Sherlock Holmes, lub inny film w kółko powtarzany, bardzo mało jest premier filmów które faktycznie lecą w kinach, tylko jakieś słabe filmy. Przez rok czasu obejrzałem pewnie z 4 filmy na tych kanałach, z filmbox jest minimalnie lepiej. Zastanawiam się na kanałami Cyfra+, czy będą lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_andre wygląda jak 5800SX czy jest to 5800SX? Odczytaj model dekodera, zmiana 5720SX na inny ma chyba średni sens, jeżeli dekoder dobrze się sprawuje, a co najwyżej można odblokować dysk do 500GB.

 

@ czarek007 Universe+/6xCanal+/HBO/MR/2xPace PVR za 69zł to baaaaardzo dobra oferta. Czy można "wysępić" więcej? :shock: Jak chcesz to próbuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_andre wygląda jak 5800SX czy jest to 5800SX? Odczytaj model dekodera, bo jeżeli to 5720SX to wymiana ma chyba średni sens a co najwyżej można odblokować dysk do 500GB jeżeli rzeczywiście masz dostęp do 250GB.

 

Dekoder sprawdzę jak wrócę z pracy, a co do oferty czego mogę oczekiwać? Jestem nastawiony na kanały filmowe, sport mnie nie interesuje.

 

Tak czytałem o tych dekoderach i chyba nie mam modelu 5800SX, bo mam inne menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Turbo.Obyś nie żałował wymiany ;)

 

Od razu Media prezentuje się inaczej na półce. Poza tym zużywa mniej prądu co jest istotne. Po prawie roku opinie odnośnie Mediaboxa są dobre. Nigdy nie wiadomo na jaki egzemplarz się trafi. Ja na Turbo generalnie nie narzekałem poza czasami znikającym EPG i muleniem pilota (wina baterii to nie była). Zobaczymy jak będzie mam nadzieję że dobrze :) Nic nie trwa wiecznie i kiedyś ta wymiana by nastąpiła.

 

Zastanawiam się w jakim celu umieszczone jest z boku dekodera wejście USB? :?:

 

A orientujesz się ile bierze prądu? mój turbo z tego co pamiętam ok 20w

 

Masz linka z testem Mediaboxa a gdzieś pod koniec jest test poboru prądu dla Turbo i Media. http://hdtvpolska.com/topic/30156-test- ... -mediabox/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_andre w ustawieniach dekodera/diagnostyka/informacje o systemie w polu Status odczytaj pierwszą cyfrę i będziemy wiedzieć czy masz 250GB czy 500GB dostępe. A w polu numer seryjny odbiornika pierwsze cztery litery wskażą również model dekodera.

 

Za 59-69zł powinieneś dostać Universe+/6xCanal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na kanałami Cyfra+, czy będą lepsze?

 

Hej,

 

Ja przedłużając ostatnio umowę jako priorytet wziąłem sobie otrzymanie ponownie na rok 6razy C+. Miałem HBO za free przez 6 miesięcy i nie oglądałem tam NIC! No może dwa dokumenty na HBO2... Kanały Canal+ prezentują nieco inny rodzaj rozrywki. Jak dla mnie przede wszystkim jakość techniczna jest zdecydowanie lepsza oraz repertuar filmowy. Jakoś te filmy odpowiadają mi a często można trafić na coś innego niekoniecznie "hit Hollywood" co również jest wciągające. Poza tym sport. Oglądam mecze tak więc oferta mi bardzo odpowiada. Liga Mistrzów, Liga angielska, Liga Hiszpańska i Włoska no i nasza "Ekstra Klapa" :smile: Jak dla mnie to C+ chce mieć już zawsze. Nie wiem co Ty preferujesz musisz zobaczyć sobie program telewizyjny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

10 lutego złożone wypowiedzenie w ich punkcie. Potem za 3 dni do nich zadzwoniłem z pytaniem czy jest w systemie i przedstawiłem swoje oczekiwania.

Dzisiaj od nich pierwszy telefon z propozycją to co miałem ostatnio na 12 miesięcy za 69 zł (teraz było 59 zł). Stwierdziłem, że jestem skłonny wycofać wypowiedzenie pod warunkiem, że umowa na 18 miesięcy i w cenie 59 zł.

Oczywiście rozmowa z przełożonym ( :)) ) i została wyrażona zgoda.

Czyli zostałem z tym co teraz miałem z gwarancją na kolejne 18 miesięcy :)

UNIVERSE+

C+PLATINUM OP

HBO

2xCAMELEON

1xPACE PVR 500

Wielkie dzięki wszystkim za pomocne rady !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jeden Pace miałem płatny 20zł,od dzisiaj obydwa za 0 zł ale wskoczyłem na Silver za 69.

Witam posiadam C+Silver,6C+,MR oraz Pace 500 i Philips 250 płace 84zl, i chciałem się dowiedzieć czy cięzko jest wywalczyć drugiego PVR za 0zł, długo musiałeś sie o to ubiegać??Mam jeszcze takie pytanko czy moge teraz w trakcie umowy wymienić Philipsa PVR 250 za którego płace 20zl na Pace PVR 500 bo działanie tego Philipsa doprowadza mnie do szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_andre wygląda jak 5800SX czy jest to 5800SX? Odczytaj model dekodera, zmiana 5720SX na inny ma chyba średni sens, jeżeli dekoder dobrze się sprawuje, a co najwyżej można odblokować dysk do 500GB.

 

Dekoder jest opisany jako iti-5800SX serial BZZB2592516...... czyli to dobrze czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...