Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, dzisiaj dostałem na maila taka ofertę, chciałbym żeby mi ktoś podpowiedział czy opłaca się to brać :)

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 7 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 7 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 20 zl 7 m/40 zl 8 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Oferta bardzo słaba ale dostając tą ofertę na meila wycofałeś wypowiedzenie.Więc po odrzuceniu trzeba wysłać kolejne a nie wiadomo czy się wyrobisz w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na Duk to tylko szczescie trzeba miec i trafic na konsultanta normalnego ja juz mialem 59 i 79 za to samo, nigdzie nie zapisuja nawet ile bylo tylko robia wszystko zeby jak najwiecej wydebic, ciekawe czy mozna dzwonic kilka razy pod rzad czy sobie to zapisza w systemie chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, umowa do końca czerwca... jeszcze nic nie wysyłałem a od wtorku codziennie telefon. I sympatyczna pani , która proponuje oferty z kosmosu :) trzeba wysłać wypowiedzenie i wtedy gadka od razu będzie inna.

 

Co do mediaboxów.... co konsultant to inna teoria, dziś ,że są. +10pln do abonamętu miesięcznie , lub jednorazowo 199 pln :) Podziękowałem.

 

standardowe ceny to 10zł do umowy 15 miesięcznej i 5zł do umowy 24 miesięcznej, do tego 49zł za aktywację. W dowolnym momencie umowy (poza miesiącem przedłużenia i nowej umowy) jest cena 79zł za aktywację i 10zł miesięcznie lub 199.

10 pln do umowy.... z tego co tu czytam, idzie ugrać najem za 0pln na cały czas umowy :) To tylko dekoder, więc jak większość z nas , nie mam zamiaru im za niego płacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ponawiam pytanie bo nikt mi nic nie odpisał

jaką można dostać najtańszą ofertę z podstawowymi kanałami

comfort + multi +extra + multiroom

czy można ją mieć poniżej 39 zł

Multi i extra najtaniej za 34.90 zł a multi room przy umowie na dwa lata wyjdzie cie 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @czerstwy ma rację, bo nie widziałem tu abonentów którzy mieli w płatnym miesięcznym najmie mediaboxa aby przy aneksie dostali go w dzierżawie 0zł. Najbezpieczniej, moim zdaniem, zapłacić jednorazową aktywację aby później nie mieć takich problemów jak niektórzy abonenci którym teraz najem skoczył do 20zł/m-c.

 

@lemanio chyba ta większość która ma PVR po Cyfrze-jak zauważył @ircios, albo Ci którzy już raz zapłacili wysoką aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miłej rozmowie z miłą panią:

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

Premium Sport 49zł

REDLIGHT HD 15zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 19,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem Box+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Mam Sagemcoma DSI83. Wymieniać na ten BOX+? Bo w rozmowie Pani powiedziała, że VOD nie będzie działać, ale stwierdziłem, że mi niespecjalnie zależy. Skoro jednak dostałem za 0 zł, to może wymienić? Opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Box+ to właśnie ten Sagem :lol2: . Przy tej ofercie (b.dobrej) nawet jakbyś miał dekoder PVR to i tak nie miałbyś żadnego darmowego VOD, bo nie dostałeś w ofercie. Dostałeś tylko nc+ go tv, co jest zamiennikiem net VOD+ konto podstawowe.

To w końcu jest przypisany Canal+Vod do paczki filmowej C+ czy nie?Bo konsultanci twierdzą że tak.Ja z tego powodu wysłałem reklamację która powinna sie wyjaśnić w przyszłym tygodniu bo mija 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Systemowo i regulaminowo nie jest, jest to odzielna usługa, która w wiekszości promocji prz aneksowaniu umowy jest za 0 zł ale nie jest integralną częścią paczki Canal+ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemowo i regulaminowo nie jest, jest to odzielna usługa, która w wiekszości promocji prz aneksowaniu umowy jest za 0 zł ale nie jest integralną częścią paczki Canal+ :smile:
A tłumaczenie konsultantki było takie że pomimo że mam dekoder bez dysku musiałem dostać tą opcję bo nie można jej rozdzielić od opcji Premium Film.Zastanawiam się po co część konsultantów tam pracuje jak nie mają nawet pojęcia o ofercie.Komu oni chcą pomóc jak sami mało wiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W APS jak przedłużasz umowę to też zaznaczą Ci C+ VOD nawet jak bedziesz miał dek bez dysku. Dlaczego ? Dlatego, że jak na przykład za 5 mies zdecudujesz się na dekoder z HDD to bedziesz miał pretensje, że nie masz VOD a za friko nie bedzie można jej włączyć w czasie trwania okresu minimalnego więc lepiej ją dołączyć za free niż potem mieć niezadowolonego klienta, który wymienił na PVR i nie ma dostępu do usługi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos moze za ile mozna otrzymac w przedluzeniu Comfort+ z Premium Film? Obecnie dwie umowy: slynny lamaniec (53,27zl/miesiecznie) i nc+mix z pakietem comfort+ na czas nieokreslony.

 

Przeczytalem kilkanascie stron watku, ale nikt takiego pakietu nie otrzymal. Ktos moze wie cos wiecej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera oferta Premium Film,

bo skorzystałem z oferty, m.in.:

Comfort+

Extra

Multi,

Premium Film

Premium sport

A mam tylko 3 Canal +, Konsultant zapewnial ,że bęzi 6 x Canal+

Czy te 6xCanal+ ma jakąś specjalną nazwę. Czy zawiera to Premium Film i Premium sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę forum już dłuższy czas i doświadczenie w negocjacjach jest, więc przedłużenie umowy załatwię sam. Ale mam takie pytanko,,, Czy przy przedłużaniu obecnej umowy jest szansa podpisać dodatkowo drugą umowę (np comfort+ z MR) i dostać cenę inną niż dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym negocjować nową umowę z nc+ i wcześniej pasowałoby zorientować się co do obecnej zawartości pakietów. Ja jeszcze mam stare pakiety tzn Universe. Czy jest gdzieś spis pakietów obecnych nc+ wraz z zawartością i cenami? Na głównej stronie nc+ tego nie widzę. Drugie pytanie: czy komuś udało się wymienić przy przedłużaniu umowy mediaboxa na wifipremiumbox a jeśli tak to za jaką opłatą? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...