Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś się udało

Universe

6xC+

3xHBO

MR Standard 12x0zł/12x10zł

49,90zł/msc

 

Została jeszcze jedna umowa ale tam dochodzi 5 zł msc za mediaboxa

no i chciałem dobrać kolejne MR niestety usłyszałem że i tak za każdy

musiałbym zapłacić aktywację. :( Nie wiem czy da się z tym coś zrobić?

 

Dobra oferta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się udało

Universe

6xC+

3xHBO

MR Standard 12x0zł/12x10zł

49,90zł/msc

 

Została jeszcze jedna umowa ale tam dochodzi 5 zł msc za mediaboxa

no i chciałem dobrać kolejne MR niestety usłyszałem że i tak za każdy

musiałbym zapłacić aktywację. :( Nie wiem czy da się z tym coś zrobić?

Podpisałeś umowę na pakiet Universe?Przecież ten pakiet nie jest już oferowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Obecnie mam pakiet Universe+ po migracji z C+ do NC+, do 31.03.2015, 49zł/miesiąc. Pakiet w zupełności mi wystarcza Dziś pani zadzwoniła i po krótkim wywiadzie zaproponowała mi Komfort+ Extra za 56.90 na 15 miesięcy (czyli to co mam teraz i Adventure, History i jakiś trzeci). Oczywiście zaprosiłem ją do rozmowy za miesiąc, bo ta oferta moim zdaniem to żadna oferta. Liczyłem szczerze mówiąc na coś bardziej spektakularnego, a jak czytam, co udaje się Wam wyszarpać, to widzę, że trzeba ich jeszcze trochę potrzymać w niepewności, a może nawet wysłać rezygnację, najpóźniej w lutym, zgadza się?

Poradźcie trochę jak z nimi negocjować, chętnie pozostanę przy tym samym za tyle samo, ale nie wiem, czy są szanse?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Obecnie mam pakiet Universe+ po migracji z C+ do NC+, do 31.03.2015, 49zł/miesiąc. Pakiet w zupełności mi wystarcza Dziś pani zadzwoniła i po krótkim wywiadzie zaproponowała mi Komfort+ Extra za 56.90 na 15 miesięcy (czyli to co mam teraz i Adventure, History i jakiś trzeci). Oczywiście zaprosiłem ją do rozmowy za miesiąc, bo ta oferta moim zdaniem to żadna oferta. Liczyłem szczerze mówiąc na coś bardziej spektakularnego, a jak czytam, co udaje się Wam wyszarpać, to widzę, że trzeba ich jeszcze trochę potrzymać w niepewności, a może nawet wysłać rezygnację, najpóźniej w lutym, zgadza się?

Poradźcie trochę jak z nimi negocjować, chętnie pozostanę przy tym samym za tyle samo, ale nie wiem, czy są szanse?

Pozdrawiam :)

Wypowiedzenie to podstawa a dobre oferty przyjdą z czasem.Którego Ty masz jeszcze dużo do końca umowy.Wypowiedzenie możesz wysłać już a w Lutym musi już być w NC+.Najlepiej podejść do punktu 5 minut i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Posiadam CANAL+ PLATINUM z multiroom standard 109zł/ m-c. umowa 18m-cy migracja z C+ do NC+, umowa do 20 lutego.Najem 1 dekodera box+ drugi własny.

Dziś telefon z ofertą: to samo + HBO + Cinemax na cała umowę 109.90zł/ m-c umowa na 15 lub 24 m-ce + jeszcze jeden dekoder box+ na wynajem. Pani 4 razy mówiła do mnie "... ale nad czym się pan będzie zastanawiał?" a jak spytałem po co mi 3-ci box+ pani odpowiedziała "na zapas..." :crazy:

Na razie podziękowałem.

Oferta ok ale cena trochę za duża. Wysłać wypowiedzenie? do kiedy najlepiej i o co mogę ugrać? Jestem tu nowy, proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czoraj negocjowałem przez 50 minut warunki nowej umowy. Telefonicznie ustalismy abonament na poziomie 55 zł. Dzisiaj dostałem potwierdzenie na meila tyle że cena sie nie zgadza, wychodzi 65 zl. Mam do nich dzwonić czy źle cos interpretuje. Tutaj szczegóły z meila:

 

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NC+ GO INTERNET 3zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będ± na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 6 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

umowa do końca stycznia, wypowiedzenie w grudniu, wczoraj pierwszy telefon z DUK Kraków i taka oferta:

 

COMFORT+

MULTI+

EXTRA+

6xC

HBO

HBO GO

MR STANDARD (2xcamel)

PACE PVR

 

Poprosiłem o 2 dni na zastanowienie.

Umowa na 15 mc - cena 69,90, umowa na 24mc - 59,90.

Oferta OK czy jednak czekać na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielcyfra

 

Cena przy 24 msc jest dobra, więc jeśli nie przeszkadza Ci umowa 24 miesiące to myślę, że spokojnie się można zgodzić. Natomiast jeśli chcesz 15msc to negocjuj dalej.

 

@adamczmiel

 

Abonament fakttycznie ok 65 złotych. Dzwoń do nich najlepiej pod ten numer z którego się z Tobą kontaktowali i wyjaśniaj sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Abonament fakttycznie ok 65 złotych. Dzwoń do nich najlepiej pod ten numer z którego się z Tobą kontaktowali i wyjaśniaj sprawę.

Dzwonilem, najpierw twiedzili zeby sie nie przejmowac bo u nich w systemie jest wszystko dobrze, gdy poprosilem aby jednak rozwiązali moje wątpliwości i przyslali poprawne warunki, kazali rezygnować z oferty i czekać na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...