Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś gotowca pisma o rezygnacji z usług nc+ i adres na który to owe" pismo należy przesłać. Z góry dziękuję. :D

 

Gotowca nie mam ale...tydzień temu składałem pięknie wydrukowanego gotowca w APSie i Pan mi podziękował. Wszystko zrobione przez internet, wydrukowane i podane mi do podpisania. Pismo wpłynęło i już dwa razy do mnie dzwonili z propozycjami. Pamiętaj by zaznaczy pozwolenie na kontakt w sprawach komercyjnych (chyba tak to się nazywa) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni dzień umowy, płace 109 (platyna, hbo, mr standart) - proponują 89zł / 15miesięcy lub 79/12 plus 89/12...

 

z ceny nie chcą już zejść , więc trzeba jeszcze jakieś filmboxy wyszarpać :)

Cinemaxy,Sundance i History na całą umowę i Fboxy lub mięso na kilka miesięcy za free. Wtedy będzie ok. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Raczej to zależy od tego czy wcześniej korzystałeś z tych opcji dodatkowych. W tym wypadku najprawdopodobniej zaproponują stawkę-99-109 , ale powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam obecnie umowe do konca grudnia,pytanie moje odnosi sie do przedluzenia umowy z dekoderem na wlasnosc.

Jaka jest mozliwosc zakupu lub wymiany starego na mediaboxa ?

Do tej pory wszyscy konsultanci zaslaniaja sie brakiem takiej opcji w systemie ....

Dziwne to powiem szczerze,chce odnowic umowe a tutaj taki zong :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet comfort, dodatkowo HBO, Multi i MR umowę do końca lutego, gdybym chciał dodać Canal plusy to w jakiej cenie mógłbym to dostać? Teraz za to wszystko płacę 29 zł.

HBO zazwyczaj kosztuje 25zł, to za 4zł dali ci tą całą resztę?

sam pakiet komfort to średnio 37-39zł w umowie na 24/15 miesięcy (bez HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło wreszcie jakoś.

 

Comfort+ ; Multi+; Extra HB ITI; PremiumSport & Film;

 

6xcanal

3xhbo

6xfilmbox

2xcinemax

Prapremiery

Multiroom standart

 

6x89.90

9x99.90

 

Płace mniej (210zł przez całą umowę) , a dorzucili filmboxy i cinemaxy. Szału nie ma,ale i tak lepiej niż było :)

 

Dzięki za rady i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Filmbox(6 miesiecy)

HBO(6 miesciecy)

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

 

79, multiroom gratis. Szału nie ma ale płaciłem więcej za mniej a teraz płace mniej za więcej więc jestem umiarkowanie zadowolony:)

 

Mam pytanie do osób obeznanych w kwestii nc+. Chodzi mi o canal+vod... czy mogę z niego korzystać na dekoderze fergusona?

 

@andrewzc ja dostałem hbo i filmbox na 6 m. w tej cenie

Jaki miałeś wcześniej pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...