Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jednak przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 m-ce stała cena abonamentu 79,90 zł

 

W skład wchodzą

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+ czyli Premium Sport&Film, 3xHBO, 2xCinemax, 5xFilmbox, Sundance HD, History HD oraz Canal+ VOD, Multiroom Stadrard 12m 0 zł/12m 10 zł-aktywacja 0 zł.

@Raver informacja Twoja jest przekłamana. Nie piszę, że kłamiesz. I jeśli takiego delikwenta złapię, to dostanie bana wiecznego.

Po pierwsze:

cena nie jest stała! Groszówki nie mieszczą się w cenie stałej. I jeszcze jest jeden niuans.

Po drugie:

ta średnia, to 84,90 lub 89,90?

A teraz czekam od Ciebie na wyjaśnienia.

Dla innych polemikę zamykam.

Po pierwsze wypraszam sobie by mnie ktoś osądzał że niby okłamuje kogoś lub wprowadzam w błąd.

Po drugie Twoje dochodzenie detektywistyczne jest narazie zbędne.

W dniu wczorajszym sprawdziłem wiarygodność oferty którą mi zaproponowano (pomino potwierdzenia na e-mail) okazało się że zostałem oszukany i okłamany w stosunku co do opcji dodatkowych. Reklamacja w toku. Co do cen wszystko jest ok. Jeśli już jesteś taki dokładny owszem średnia z multiroomu to 5 zł sumując okres z 24 m-cy. Co do abonamentu to za pakiety i opcje dodatkowe cena jest stała czyli 79,90 zł przez okres 24 m-cy plus średnia z multiroomu 5 zł czyli reasumując 84,90 zł. Mi chodziło tylko i wyłącznie o cenę za abonament w stałej cenie a nie wliczałem w to średniej z multiroomu.

Teraz im nie popuszczę i będę walczył w ramach zadośćuczynienia o multiroom za 0 zł przez 24 m-ce.

 

P.S. Nie dajcie się nabierać na gadżety niespodzianki obiecują co oni tam nie mają a wysyłają jakieś [beep] nic nie warte. Nawet nie można było sobie wybrać tego gadżetu tylko przydzielają go losowo.

 

Jak rzekłem, tak uczyniłem. Multiroom Standard wywalczony w cenie 0 zł przez 24 m-ce. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem chyba w złym miejscu to powtórzę też tutaj.

Otrzymałem dziś niesamowitą ofertę telefoniczną .... :shock: 84zł z z groszami !! za to co teraz mam czyli tzw "pakiet Gould".-

Oszukali mnie 15 m-cy temu i nie wierzę im, płaciłem 79 zł za Goulda , specjalnie tak piszę, a kolega płacił za to samo 65 zł, ....wytrzymałem ......, w sierpniu, wypowiem, byłem z "n" pięć lat, i oszukali mnie dwa razy i wyłudzili półtora roku temu prawie 200 zł przed Bożym Narodzeniem 2012r .... nie ja dziękuję za taką usługę. Oszuści. :read:

jestem na NIE , NIE NIE z "nc+" i tak im odpowiedziałem w tej nagrywanej rozmowie. Pewnie będą jeszcze dzwonić, mają półtora miesiąca, umowa kończy się 30 września.

1f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem chyba w złym miejscu to powtórzę też tutaj.

Otrzymałem dziś niesamowitą ofertę telefoniczną .... :shock: 84zł z z groszami !! za to co teraz mam czyli tzw "pakiet Gould".-

Oszukali mnie 15 m-cy temu i nie wierzę im, płaciłem 79 zł za Goulda , specjalnie tak piszę, a kolega płacił za to samo 65 zł, ....wytrzymałem ......, w sierpniu, wypowiem, byłem z "n" pięć lat, i oszukali mnie dwa razy i wyłudzili półtora roku temu prawie 200 zł przed Bożym Narodzeniem 2012r .... nie ja dziękuję za taką usługę. Oszuści. :read:

jestem na NIE , NIE NIE z "nc+" i tak im odpowiedziałem w tej nagrywanej rozmowie. Pewnie będą jeszcze dzwonić, mają półtora miesiąca, umowa kończy się 30 września.

1f

 

Oj tam tam - czemu od razu oszukali ;) to co powiesz na moją ofertę co mam w podpisie ?

 

Trzeba umiec powalczyc o swoje. Więcej asertywnosci, zdecydowania, pewnosci.

 

Jest ryzyko, jest zabawa, jest dobra oferta. Telewizja to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedluzylem umowe, placilem 169 zł (stary all in. + multiroom premium)

 

Obecnie bede placil 159.90 zl przez 12 miesiecy a pozniej 179,90 przez kolejne 12 za:

Mulitroom premium (przez 12 miesiecy w cenie a pozniej dodatkowe 20 zł)

HBO GO, Canal+ VOD, konto podstawowe VODnet+, HBO (caly pakiet), Cinemaxy, Canal plus (6 kanalow), praremiery tv, seriale +, Filmboxy i jakis erotyczy Red cos tam.

 

Nie wiem czy dobrze zrobilem, ale w sumie w tej samej kwocie przez 2 lata mam to co wczesniej + dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię stac tyle płacic to po pierwsze. Po drugie trzeba miec czas to wszystko oglądac. Po trzecie tak na prawdę to opcja dawny Universe ( obecny Comfort + Multi + Extra ) + 6xC+ w rozsądnej cenie za max 60 zł jest wystarczający. Do tego multiroom na 2 nieparowanych kartach w cenie

 

Reszta HBO, Cinemaxy, Filmboxy, VOD to powtorki powtorek dla mnie nie warte ceny.

Nie wspominając o HISTORY HD gdzie praktycznie Historii nie ma. Będe chciał pooglądac o lombardach to pojde do lombardu a wojny magazynowe no coż pełno licytacji komorniczych w miescie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie, dziś dostałem pierwszy telefon: (wcześniej miałem pakiet canal+ optimum z hbo i multiroom za 95zł/mc - pierwsze 6mc miałem taniej)

Teraz dostałem identyczną ofertę programową (umowa na 15 lub 24 mc) cena: 85zł/mc (oczywiście z multiroom).

Warto? Oferta jest dla mnie satysfakcjonująca, ale czy można ugrać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem chyba w złym miejscu to powtórzę też tutaj.

Otrzymałem dziś niesamowitą ofertę telefoniczną .... :shock: 84zł z z groszami !! za to co teraz mam czyli tzw "pakiet Gould".-

Oszukali mnie 15 m-cy temu i nie wierzę im, płaciłem 79 zł za Goulda , specjalnie tak piszę, a kolega płacił za to samo 65 zł, ....wytrzymałem ......, w sierpniu, wypowiem, byłem z "n" pięć lat, i oszukali mnie dwa razy i wyłudzili półtora roku temu prawie 200 zł przed Bożym Narodzeniem 2012r .... nie ja dziękuję za taką usługę. Oszuści. :read:

jestem na NIE , NIE NIE z "nc+" i tak im odpowiedziałem w tej nagrywanej rozmowie. Pewnie będą jeszcze dzwonić, mają półtora miesiąca, umowa kończy się 30 września.

1f

Zaraz zaraz chwilunie momencik. Coś mi tu z chronologią zdarzeń nie gra. "Oszukali" Cie w grudniu 2012, w czerwcu 2013 zmigrowałeś (domyślam się, że z własnej woli) do nc+ na niezbyt korzystnych warunkach i teraz odchodzisz bo Ci się przypomniało, że Cie oszukali w grudniu 2012? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz chwilunie momencik. Coś mi tu z chronologią zdarzeń nie gra. "Oszukali" Cie w grudniu 2012, w czerwcu 2013 zmigrowałeś (domyślam się, że z własnej woli) do nc+ na niezbyt korzystnych warunkach i teraz odchodzisz bo Ci się przypomniało, że Cie oszukali w grudniu 2012? :curious:

 

widzisz ile tłumił w sobie tę krwawiącą zadrę? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oszustwo" czyli to że sie ktoś zgodził na pewną cene na miesiąc za pewien pakiet, potem pojawił sie na forum, poczytał że ktoś ma to samo za niższą cene wynegocjowane, i nazywa taki proceder oszustwem. Mądrze, nawet bardzo... Jeżeli sie o swoje interesy nie zadba, to raczej nikt inny tego nie zrobi. Albo trzeba sobie nająć prawnika/ consiliere który sie zajmie Twoimi umowami, negocjacjami, itd, aby uzyskać optymalną cene. Może troche z ironią, ale ciężko wymagać żeby ktoś inny (korporacja/firma) miał za abonenta myśleć. Walnęli Cie na 200 zł- za co? umowa sie skończyła i przeszła na okres bezterminowy ze standardową cenąz czy za dekoder opłata? No ludzie, trzeba pamiętać o swoich sprawach, pisać rezygnacje wcześniej i doinformować sie co można zrobić, by zoptymalizować koszt różnych mediów ;/ Nie dba sie o swoje, a potem wchodzi tutaj i pisze że go oszukali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX 12345 - I ten prawnik / consiliere wystawi rachunek bez faktury na 200 zł za usługę ;)

 

@Martinos podono słonce jest dobre na wszystko tylko w umiarze bo można dostac udaru. Tym bardziej jesli się ma paszport - Wyspy Kanaryjskie to nie są - bardziej Cypr.

 

Za błędy i własną głupotę się płaci - nauczka na przyszłosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze nie wiem czy dobrze zrobilem w sensie czy mozna bylo wyciagnac cos wiecej w tej samej kwocie. Wczesniej jedyna mozliwa opcja jaka mi przedstawiano bylo 179 zl. Dobrze wiedzialem, ze poprzedni abonament ze 149zl wzrosnie po przejsciu na czas nieokreslonym do 169zl. W nowej umowie srednio bede placil o 90 groszy wiecej niz obecnie. Z mojego punktu widzenia zyskalem sporo programow i opcji za podwyzke 90 gr. To nie jest tak, ze narzekam itp. Napisalem w tym temacie co mi sie udalo uzyskac i tyle ;) Poza tym jedno mowia przez telefon a co innego pozniej sie moze znalesc w aneksie. Jak przeczytam aneks papierowy to bede wiedzial, czy np. nie zostalem wrobiony w jakies dodatkowe koszty. Pare razy pytalem o kwote koncowa na fakturze i nie wspominali mi nic na temat np. oplaty za wypozyczony sprzet. W tym sensie stwierdznie, mam nadzieje, ze zrobilem dobrze, glupie juz nie jest ;)

 

A co do kwestii umowy po okresie promocyjnym, to od razu o to pytalem. Jak tylko dostane aneks to ide wypowiedziec umowe z dniem zakonczenia okresu promocyjnego, zeby sie w rachunek 300 zl nie wkopac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu

dokładnie tak , "n" - ka mnie oszukała w grudniu 2012 roku , bo potwierdziłem z nimi umowę po wygaśnięciu umowy z przed miesiąca , zgodziłem się , a potem i kazali nadpłacić za brak umowy , teraz każdego [beep]oły telefonicznego , pytam czy muszę przedłużać umowę, bo potem robią sobie jaja z człowieka.

- To oszuści , ale poczekam.

Obecnie mam taką samą sytuację z Play Internet mobilny 8Gb za 24,50 zł, nowa oferta dużo droższa .... więc trwam przy starej ... bez zmiany taryfy i bez umowy.

Niestety ... człowiek się uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęły się na dobre telefony z ich strony w celu przedłużenia umowy kończącej się w sierpniu. Opcje były dwie:

1. comfort, extra, 6canal, 3hbo za 89,90zł plus multiroom standard pierwszy rok za darmo, drugi rok 10zł, umowa na 24 miesiące

2 comfort, extra, 6canal, 3hbo, 2cinemax, 5filmbox, history hd, sundance channel hd, seriale+, canal vod, prapremiery, netvod+, picture box za 99,90zł czyli opowiednik opcji full extra tylko dodatkowo z prapremierami i z multiroom standard tak jaki w poprzedniej opcji, umowa 24 miesiące.

Powiedziałem, że jakby dorzucili multiroom premium za 0 przez rok i potem 10 zł to bym brał odrazu a tak to nie. Powiedział, że porozmawia z przełożonym i zadzwoni w piątek. Sądze, że opcja świetna tylko ten multiroom zależy mi na tym premium, gdyby nie to wziałbym z tym standard. A tak będe dalej wałczył o ten multiroom premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Nikt mi nie odpowiedział, więc powtarzam ;) może znajdzie się ktoś pomocny...

 

Umowa kończy mi się z końcem września (o czym nie pamiętałem) i miła Pani dzisiejszym telefonem z ofertą przedłużeniową mi o tym przypomniała. W każdym razie mega się zdziwiłem bo zaskoczyła mnie (chyba?) dobrą ofertą. Do tej pory miałem, comfort, multi, 6xC+, mutliroom z cyfry, pace za 59PLN. Oferta z dzisiaj: comfort, premium sport i film, opcja extra, filmbox na 6m, hbo na 6m, multiroom i pace - średnio 59 z hakiem(24 miesiące w tym 6 za darmo i 18 za 79) + dodatkowy dekoder HD za darmo -trochę mnie to wszystko zdziwiło, bo teorii dają lepiej i to bez wypowiedzenia...

 

i tu 3 pytania:

- czy dobre to? ;P można coś jeszcze wytargować?

- czy stara karta bedzie chodzila na nowym dekoderze? (nie są sparowane? jaki oni mi chcą dać?)

- czy wypowiedzenie można teraz składać w punkcie i czy coś mi to da? (jestem starym cyfrowiczem i zawsze wysyłałem poleconym)

 

Z góry dzięki,

 

Pozdrawiam,

 

stormwindpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stormwindpl gdybym ja taką oferte dostał brałbym to bez zastanowienia ale mi przysyłają smsy "Zostan z nami! Zadzwon i zapytaj o HBO lub Filmbox za 0zł na 6 miesięcy! Sprawdz co przygotowaliśmy dla Ciebie! Tel. 122947879. Hehe ładnie są przekonać do pozostania dając jakies hbo na 6 miesięcy jakbym zadzwonił będzie punkt dla nich nie ma głupich :D w końcu trzeba odebrać telefon od nich zobaczymy co oferują a ten numer jest z Warszawy czy z Krakowa i czy warto go odbierać bo dzwonili w poniedziałek z tego numeru dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem oferte,odpowiednik

 

UNIVERSE+

CANAL+ PLATINUM OP

HBO 6 na miesiecy gratis

HISTORY HD

 

za 53 zł (z groszami) na 15 miesięcy, przez cały okres trwania umowy, bez tzw. łamańca. Oczywiście z wypowiedzeniem i kilkoma telefonami.

 

Zgodziłem się, trochę mnie zdziwiło to że konsultant nie czytał tresci umowy i nie musiałem potwierdzać... Ale mam zapewnienie że od momentu odebrania pisemnej dokumentacji umowy mam 10 dni na zrezygnowanie z niej.

 

Wcześniej płaciłem za to 59 zł, nie udało się wytargać dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...