Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez żadnych urazów. Panowie spokojnie.

 

Dokładnie. Ja kiedyś płaciłem ponad 100zł za średni pakiet. Nagle po negocjacjach zszedłem do 75zł a duzo mi przybyło. Ja się cieszyłem a inni mówili, że drogo.

Jak widać cena i satysfakcją są pojęciami względnymi w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o możliwość wycofania się z warunków przedłużenia umowy które dokonano drogą telefoniczną.

 

Czy można to zrobić w ciągu 7 dni czy 10 dni?

Obowiązjue stara zasada! Towar dotknięty uważa się za sprzedany. Więcej tutaj.

Ale towar jako taki nie jest dotkniety bo pakiety nie sa jeszcze włączone, więc...?

Po co piszesz takiego posta? Ironicznego?! Wystarczy w link kliknąć i wszystko wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lipca. Obecnie mam universe+ i 6xC+ za 59 pln. Wcześniejsze propozycje słabe. Potem długa cisza. Dziś bardzo miły telefon z kierunkowego 12. Propozycja: 53,27 pln na 15 m-cy za to co mam + HBO na 5 m-cy (nie wiem czy łamane czy nie, nie dopytywałem, ale podejrzewam, że nie). Moja propozycja: może być trochę drożej, ale z History i HBO na 24 m-ce. Pani powiedziała, że może się to udać i zadzwoni w przyszłym tygodniu. Generalnie cała rozmowa na luzie i na zasadzie "dogadamy się". Dam znać co z tego wyjdzie, żeby inni wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i proszę o poradę. Przejdę od razu do szczegółów.

Posiadam obecnie canal plus platinium (6xCanal+), multirum 2 karty cameleon, 2 dekodery na wynajem: Sagemcom DSI83 oraz PVR 500. Żadnych HBO i filmboxów. Umowa kończy mi się we wrześniu, wypowiedzenie wysłane. Obecnie płacę 99 zł za platinium, 10 zł multirum i 20 zł wynajem dekodera PVR 500, sagemcom 0 zł. Łącznie płacę 129 zł za miesiąc. Zaznaczę, że na takie warunki jakie mam musiałem się zgodzić wówczas, gdyż przy migracji dobierałem multirum na starych zasadach tzn. karty cameleon. (była to trochę skomplikowana operacja ale nie ważne).

Obecnie zależy mi na:

comfort+extra, sport&film, dalej 2 dekodery na wynajem, multirum 2 x karta cameleon, ewentualnie jakiś HBO czy filmbox gratis. Zaznaczam, że nie zależy mi na nich. Umowa od 15 do 24 m-cy.

W związku z powyższym proszę o podpowiedź w jakiej rozsądnej cenie można przyjąć ofertę, na której mi zależy. Moja propozycja między 80 a 85 zł co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oferta z dzisiaj

comfort+extra, 6xcanal+, hbo, filmbox, cinemax , MR, 2 dekodery (pace + philips) umowa na 24 mce za 99,9pln.

Myślicie jest szansa wyrwać to taniej, wypowiedzenie wyslane.

pisalem 2 dni temu, że mnie udało sie wynegocjować pakiet superpremium+ z opcją extra + 6xcanal+, 3xhbo, 4xfilmbox, 2xcinemax , calnal+ VOD i HBO GO umowa na 24 mce za 99,00 pln.

 

więc walcz dalej:))

 

trochę żałuję że nie wynegocjowałem ze 2-3 miesiące gratisowe, ale wszystkiego sie nie da mieć

a bo widziałęm że ktoś pisał wcześniej o 3 miesiącach za 0,00 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zależy mi na:

comfort+extra, sport&film, dalej 2 dekodery na wynajem, multirum 2 x karta cameleon, ewentualnie jakiś HBO czy filmbox gratis. Zaznaczam, że nie zależy mi na nich. Umowa od 15 do 24 m-cy.

W związku z powyższym proszę o podpowiedź w jakiej rozsądnej cenie można przyjąć ofertę, na której mi zależy. Moja propozycja między 80 a 85 zł co wy na to???

Max za wszystko 89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużone. Comfort Extra 6xC+ HBO 2x kameleon umowa na 15 miesięcy stała cena 84,90. (...)

Myślę, że nieźle. Widziałem tu takie oferty za 79,90 ale 5 zl to chyba nieduża różnica, zwłaszcza że dotychczas za platinum płaciłem 99,90. Dla mnie ta sama oferta 15 zl taniej.

 

Pomyśl że Comfort, extra, 6xC+ , MR 2 Camele i dekoder w dzierżawie dają za 59 zł albo taniej (53zł z groszami), a Ty dorzuciłeś sobie HBO które kosztuje standardowo ile- 20/30zł? Więc w zasadzie to nie zyskałeś za wiele upustu- patrząc na oferty obecne tutaj. ALE będziesz płacił 15 zł taniej względem poprzedniej umowy- a to moim zdaniem sporo. Wcześniej miałeś za wysoką kwote, ważne że udało sie teraz z niej zejść :) Pozdrawiam

Jest możliwość przy przedłużeniu wzięcia MR i dodatkowego dekodera z Cameleonem (w NC+) bo patrząc na wasze wcześniejsze posty to chyba się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oferta z dzisiaj

comfort+extra, 6xcanal+, hbo, filmbox, cinemax , MR, 2 dekodery (pace + philips) umowa na 24 mce za 99,9pln.

Myślicie jest szansa wyrwać to taniej, wypowiedzenie wyslane.

 

Co masz obecnie i ile za to płacisz?

 

Do tej pory Canal+platinum + hbo + MR - 99pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przyjeta

 

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport Premium

Film na 6msc 0zl

 

Wszystko za srednio 45zl na 15msc

Mam to co chcialem a dodatkowo wydarlem extra+ na caly okres i film na 6msc za 0zl

 

Q77 możesz rozwinąć jaką dokładnie dostałeś ofertę (łamaniec ? i jaki)

jaką miałeś poprzednią ofertę i ile płaciłeś

 

Dokładnie to mam tak

 

5x 10zł / 10x 69,90zł umowa na 15m wychodzi dokładnie średnio 45,90zł

Wcześniej płaciłem 39zł

 

Dodam tylko że nie czekałem na kontakt tylko sam zadzwoniłem i odpowiednio poprowadziłem rozmowę która zakończyła się pozytywnym skutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecny pakiet mam taki jak w podpisie. Przedwczoraj dzwoniła do mnie pani konstultantka z propozycją przedłużenia umowy. Niestety warunki były słabe. Proponowała full pakiet za 189 zł, a po chwili zeszła na 179. Oczywiście nie interesuje mnie już pełna oferta programowa i powiedziałem, by zadzwoniła później z kolejną ofertą.

 

Jak myślicie, za ile byłbym w stanie wyrwać Superpremium z multiroomem i dekoderem na wynajem? Bądź też najbardziej zbliżony do niego pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony, nie dostaniesz oferty z Superpremium zamiast All Inclusive, musisz rozwiązać umowę i kupić nc+ jako nowy abonent, nie można tak zjechać cenowo nawet jak wygasa umowa. Więc nie nastawiaj się na żadne negocjacje, nie będzie dla Ciebie takiej oferty, ten pakiet za 179 to max co otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie tak jak pisze kolega. NC+ z premedytacją wykorzysta fakt ile płaciłes przez ostatnie miesiące a nie na początku umowy.

A ty z pokorą przyjmiesz to co nc+ zaproponuje... Od lat łamańce istnieją w CP i są proponowane przy każdym kolejnym przedłużaniu umowy.

 

Wypowiedzenie złożone - umowa do konca sierpnia 2014 r. Na razie 5x0 + 10x79,90 za to co mam w podpisie ( HBO na 5 miesiące ). Moj cel to to co mam w podpisie za tyle co mam - stała cena - nie łamaniec.

Życzę powodzenia.

 

Pokorny to byłem w marcu - kwietniu 2013 jak mi się umowa kończyła. Nie chciałem wtedy wiele tylko to co mam w podpisie za 69,90 zł. Nie chcieli dać - proponowali za 79,90 - 89,90 więc wyszło jak wyszło - dopiąłem swego na początku maja 2013 r. już po zakończonej umowie. Tak punktowałem NC+ że mam to za 49 zł :).

 

Na dzień dzisiejszy dalej proponują 5x0 + 10x79,90 za to co mam w podpisie ( HBO na 5 miesiące ) - do końca umowy 2 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było nieporozumień czytam posty już z kilkadziesiąt stron wstecz ale mam pytanie czy jest szans a może ktoś dostał to co chciałbym wywalczyć a co mam w podpisie (koniec umowy z końcem sierpnia) bez składania wypowiedzenia. Chodzi mi o to czy jest sens wdawać się w dyskusje z konsulami przed złożeniem wypowiedzenia. Póki co miałem 2 oferty zupełnie oderwane od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy udało się komuś wynegocjowac dekoder Mediabox w gratisie za 0zł?

moja dzisiejsza propozycja:

Comfort+, Najem ultraBOX+, Multi+, Filmbox, Premium Sport &Film, CANAL+ VOD, EXTRA+ HB ITI, HBO - na 6 miesiecy gratis.

umowa na 24 miesiace, 6 miesiecy po 10 zł + 18 miesiecy po 79.

poza tym, co to dokladnie jest EXTRA+ HB ITI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony, nie dostaniesz oferty z Superpremium zamiast All Inclusive, musisz rozwiązać umowę i kupić nc+ jako nowy abonent, nie można tak zjechać cenowo nawet jak wygasa umowa. Więc nie nastawiaj się na żadne negocjacje, nie będzie dla Ciebie takiej oferty, ten pakiet za 179 to max co otrzymasz.

 

 

Cóż, zatem pozostaje mi poczekać dwa miesiące i rozwiązać umowę. Inna sprawa, że jest to dość dziwna praktyka. Dobrze wiedzą, że jeszcze tego samego dnia podpiszę nową umowę, a mimo to nie zaproponują mi lepszych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa Cameleony - nie parowane karty. Zawsze możesz kupic swoj lepszy dekoder.

Podpisując nową umowę dostaniesz karty parowane z dekoderami. Multiroom łączony kablem lan -to też koszty. Do tego zapłacisz za aktywację i dodatkowo za multiroom co miesiąc.

Przemysl policz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...