Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed złożeniem wypowiedzenia po cztery, pięć telefonów dziennnie. Tylko raz odebrałem przekładając rozmowę na inny termin, wiedząc, że bez wypowiedzenia nie ma nawet o czym rozmawiać.

Po złożeniu wypowiedzenia (w salonie nc+) cisza, zero telefonów. Ale umowa do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać taka to taktyka. Ja z kolei przygwoździłem ich ofertą nie do przebicia drogą mailową. Określiłem się co i jak i za ile. Z tym, że zrobiłem, to w odpowiednim czasie wyciągając do nich rękę. I cisza, jak makiem zasiał. Odpowiedzi brak. Telefon milczy. Wypowiedzenie w komputerze. Oczywiście chodzi o migrację. Wiem w jakim wątku piszę. Ale tak zainspirował mnie post @cesc4, że nie wytrzymałem :wink:

Umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy. Czy ktoś dostał korzystną umowę - tego typu o jakich piszecie powyżej - bez składania wypowiedzenia? Umowa kończy mi się we wrześniu. Teraz mam dosyć kuriozalną stawkę 149 zł za CANAL+ Platinum +HBO. Teraz proponują mi full pakiet za to samo. Trochę kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda czasu jest jeszcze sporo. Boję się tylko jednego - że jak złożę wypowiedzenie to oni je przyjmą :? nie dając mi korzystnej oferty. Do CP na pewno nie przejdę. Nowej umowy np. na żonę też nie chcę zawierać, bo teraz mam kartę cameleon i zainwestowałem w dobry dekoder - TECHNISAT DIGICORDER ISIO S. Za cenę komfortu własnego sprzętu gotowy jestem zaakceptować nawet jakąś mniej korzystną ofertę. Poza tym dość kiepski ze mnie negocjator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać taka to taktyka. Ja z kolei przygwoździłem ich ofertą nie do przebicia drogą mailową. Określiłem się co i jak i za ile. Z tym, że zrobiłem, to w odpowiednim czasie wyciągając do nich rękę. I cisza, jak makiem zasiał. Odpowiedzi brak. Telefon milczy. Wypowiedzenie w komputerze. Oczywiście chodzi o migrację. Wiem w jakim wątku piszę. Ale tak zainspirował mnie post @cesc4, że nie wytrzymałem :wink:

Umowa do końca września.

Bogdan na jaki adres mailowy przesłałeś swoje warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiam, że z poziomu obecnego abonamentu zbyt wiele nie utarguję. A przy zawieraniu umowy jako nowy abonent może i dostałbym niezłe warunki, ale swój sprzęt mógłbym włożyć do szafy, bo dadzą mi kartę parowaną z dekoderem a nie cameleona. Na to na pewno nie pójdę.

Mam jeszcze pytanie odnośnie multiroomu - czy jest jakaś szansa żebym teraz dostał jeszcze drugą kartę cameleon gdybym się na multi decydował, czy to już całkowita abstrakcja ?

I jak najlepiej złożyć wypowiedzenie - mailem, pocztą czy w punkcie obsługi ? Jest na to jakiś formularz czy wymyślać coś samemu - jak wam podpowiada doświadczenie?

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Ostatecznie umowa przedłużona na warunkach:

 

Comfort+

Multi+

Extra+ HB ITI

Premium Sport & Film (6 x C+)

HBO - 5 miesięcy gratis

Multiroom (2 x Cameleon)

Najem ULTRABOX+ (Pace 500 GB) - 0 zł

Najem Sagemcom DSI83 - 0 zł

 

5/15 - 0 zł

10/15 - 79,90 zł

średnia: 53,27 zł / miesiąc

 

Dziękuję wszystkim za rady i wskazówki oraz życzę udanych negocjacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - ten "nieugrany" to było do @marwol ;) Pisaliśmy obaj w tym samym momencie i Ty się pierwszy wcisnąłeś :D Ale i Tobie zazdroszczę. A tak w ogóle - to nie gadajcie ze mną, jestem [beep]em, który daje się doić przez wielką korporację... Palę się ze wstydu :oops: ... i złości :/ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...