Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

miałem Pace, dobrałem Sagemcom, bez opłat miesięcznych ale z opłatą aktywacyjną, w sumie dwa tunery w użytkowanie za 0 zł miesięcznie.. dla mnie nie ma problemu z tą aktywacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich co mają łamańce: płaćcie od pierwszego miesiąca średnią, być może będzie nam łatwiej za 15/24m-cy przy następnych negocjacjach bo nc+ nie będzie miała argumentu że pasowała wam cena 79,90 i wyżej. Ja przez cały okres umowy będę wpłacał po 69,90zł (5x0 i 10x79,90 + 10x25 za hbo)

Idąc dalej tym tokiem rozumowania: zapłacę całość zobowiązania od razu i przy negocjacji nowych warunków będę startował od kwoty 0 zł :crazy:

 

Ma dobry tok rozumowania, bo w systemie widnieją opłaty takie jakie powinien zapłacić za abonament. . I nie ważne jest to, czy z góry zostało zapłacone i na koniec masz zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!teraz mam canal plus platinium i multiroom z cyfry za 99zl umowa do 17 lipca!wypowiedzenie wyslane!dzis tel od konsultanta i propozycja to co mam plus hbo i cinemax za 109l!ja chce zmniejszyc pakiet na sport z multiroomem i placic nie wiecej niz 70 zl!pani powiedzialal ze nie ma dla mnie takiej oferty!i teraz pytanie czy mam szanse to wynegocjowac czy raczej slabo to widzicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie troszkę wydudkali przy reaktywacji umowy. Dostałam przyzwoitą ofertę, ze wszystkim co chciałam więc żeby mi nie było za dobrze, to zrobili mi malutkie kuku (co ja z tymi ptakami dzisiaj :roll: ). Polecam uwadze tych, którzy będą wracać po wypowiedzeniach :!: Zaglądam na konto do ICA, a tam saldo na dziwną kwotę 174,80. Machnęłam ręką, zapewne cena bez promocji. Ale w zakładce saldo? Do zapłaty? Dziwne - pomyślałam - ale co mi tam. W końcu wszystko mam potwierdzone mejlem i z drugim konsultantem, pal to sześć. Ale męczyło mnie trochę więc napisałam do BOK. I dowiedziałam się że i owszem, przez 23 miesiące umowy będę płacić 84,90 ale za czerwiec nie - za czerwiec, gdzie 6. reaktywowałam umowę, zapłacić mam właśnie rzeczone 174,80 czyli cenę bez promocji. A czemuż to? - pytam (bo już mi się zachciało w tym momencie przez telefon wyjaśniać). Szczerze mówiąc gdyby odpowiedź brzmiała "A bo tak", to byłby to przynajmniej jakiś konkret. Konsultantka nie potrafiła mnie oświecić ani podać punktu regulaminu, który by takie rozliczenie tłumaczył. Ale za to zapytała - "A jak się pani umawiała z konsultantem? Bo jak się pani umówiła tak będzie" Myślę sobie: [beep]ka to już trzeba się umawiać na takie rzeczy? niedobrze... I nagle jak grom z jasnego nieba: yes yes yes! Przypomniałam sobie, że faktycznie pytałam jak rozliczą czerwiec (z [beep]ości pytałam oczywiście, licząc na to, że usłyszę , że jakoś mniej, bo niecały miesiąc). I Pan Przemek obiecał, że będzie tyle co każdego miesiąca, a może nawet faktycznie proporcjonalnie mniej. Więc będzie jak obiecał, za 30 dni oczywiście, po reklamacji.

A gdybym nie zapytała? Morał: dobrze być [beep]ą gadułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzis otrzymałem oferte:

Comfort

Multi

Extra

6xC+

3xHBO

za 64,90 stała cena

+ multiroom premium

+ Picture BOX

za łączna cene 89,9

 

co Wy na to??

 

Przypuszczam że tą ofertę bez MP i PB masz w cenie łamańca tj. 12x49,90/12x79,90 lepiej się upewnij.

 

Upewniłem się. Umowa na 15 mcy.

Myślicie , że można coś więcej wywalczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie troszkę wydudkali przy reaktywacji umowy. Dostałam przyzwoitą ofertę, ze wszystkim co chciałam więc żeby mi nie było za dobrze, to zrobili mi malutkie kuku (co ja z tymi ptakami dzisiaj :roll: ). Polecam uwadze tych, którzy będą wracać po wypowiedzeniach :!: Zaglądam na konto do ICA, a tam saldo na dziwną kwotę 174,80. Machnęłam ręką, zapewne cena bez promocji. Ale w zakładce saldo? Do zapłaty? Dziwne - pomyślałam - ale co mi tam. W końcu wszystko mam potwierdzone mejlem i z drugim konsultantem, pal to sześć. Ale męczyło mnie trochę więc napisałam do BOK. I dowiedziałam się że i owszem, przez 23 miesiące umowy będę płacić 84,90 ale za czerwiec nie - za czerwiec, gdzie 6. reaktywowałam umowę, zapłacić mam właśnie rzeczone 174,80 czyli cenę bez promocji. A czemuż to? - pytam (bo już mi się zachciało w tym momencie przez telefon wyjaśniać). Szczerze mówiąc gdyby odpowiedź brzmiała "A bo tak", to byłby to przynajmniej jakiś konkret. Konsultantka nie potrafiła mnie oświecić ani podać punktu regulaminu, który by takie rozliczenie tłumaczył. Ale za to zapytała - "A jak się pani umawiała z konsultantem? Bo jak się pani umówiła tak będzie" Myślę sobie: [beep] to już trzeba się umawiać na takie rzeczy? niedobrze... I nagle jak grom z jasnego nieba: yes yes yes! Przypomniałam sobie, że faktycznie pytałam jak rozliczą czerwiec (z [beep]ości pytałam oczywiście, licząc na to, że usłyszę , że jakoś mniej, bo niecały miesiąc). I Pan Przemek obiecał, że będzie tyle co każdego miesiąca, a może nawet faktycznie proporcjonalnie mniej. Więc będzie jak obiecał, za 30 dni oczywiście, po reklamacji.

A gdybym nie zapytała? Morał: dobrze być [beep]ą gadułą.

 

Umowę miałas do konca maja jak pamiętam - czerwiec policzyli ci po pełnej cenie a zapewne nowa umowa będzie cię obowiązywac od lipca :) taki mały psikus ze strony NC+.

 

W tamtym roku załapałem się na darmowy maj jak przedłużałem po zakonczonej umowie. Następnie punktowałem w ramach reklamacji NC+ za wszelkie brak tj. jak brak informacji o niemożliwosci odbioru Polsatu HD na dekoderach Cyfry, niezgodnosc na to co umawialismy się.

Dzięki temu mam to co mam w podpisie i to NC+ musi mi przedstawic konkretne warunki na przedłużenie a nie ja się będe prosił.

Dodatkowe argumenty też się znajdą:)

 

@banita24 byłes szybszy z odpowiedzią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza rozmowa z konsultantem ( dzwonili codziennie ale wtedy kiedy nie miałem przy sobie telefonu)

Oferta:

Comfort+

Extra+

Multi

6xC+

HBO 4miesiące

A teraz najważniejsze:d

4 miesiące 0zł i 11 miesięcy 79,90 plus MR premium 6x0zł i 9x20zł.

Konsultantowi z tych obliczeń wynikało 63zł z groszami (już dokładnie nie pamiętam) Mi wychodzi 70,60zł. Oferty nie przyjąłem przez co konsultant był oburzony i stwierdził że i tak dostałem poprzednim razem pakiet który kosztował 90zł( Universe+, 6xC+ 59zł plus osobno MR Premium 20zł) i teraz już nie ma takiego czegoś i muszą wyjść na równo z cenami;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...