Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie : jak jest z możliwością odłączaniem paczki 6xC+? Można przy przełużaniu uzyskać odłączenie? Jeśli w starej ofercie było univers i 6xC+ jako paczka w promocji. Tzn. czy można przejść z tego na comfort+multi+ekstra+? Wiem że to rzadki przypadek by ktoś się wypinał na C+ ale może ktoś próbował, ktoś wie, ktoś słyszał? Nic nie mam do C+, tak tylko się zastanawiam... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejny rok , kolejne przedłużenie , kolejne negocjacje czas zacząć . Dzisiaj pierwszy odebrany telefon , umowa do końca sierpnia , jeszcze nie zdążyłam wysłać wypowiedzenia . Propozycja Pakiet Sport i Film z Multiroomem - 2 karty kameleon , 2 dekodery pHILIPS pvr , - 12 miesięcy 49,90 pln + 12 miesięcy 79,90 pln , średnio wychodzi 64 ,90 pln /m-c . dodatkowo 9 miesięcy HBO gratis , żadnych innych kosztów .

Moje pytanie czy ten pakiet sport i film - jest to odpowiednik UNIVERSE z 6X canal +, czy jest tam coś poobcinane z kanałów , ? , poprzednio właśnie miałam universe i 6 X canal + i to mi pasowało , zależy mi na foxlife .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj siostro - no to jak melania z manią :wink: : jak wygląda cały twój stan posiadania i ile za to płacisz? Też uważam, że oferta, którą dostałaś jest całkiem niezła, z tym, że o hbo na całą umowę będzie moim zdanie ciężko. Ale skoro dają ci to teraz, bez wypowiedzenia... to później może (choć nie musi) być ciekawiej. Z końcem sierpnia możesz mieć dużo lepszy klimat do negocjacji niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz płacę za universe - 59 pln, 6 x canal+, hbo3 x , mr, 2 deki philips pvr i za dzierżawę deka -20 pln , razem 79 pln . czy w tym pakiecie film i sport to to multi ( czyli minimini , ale kino itd) , extra( to paczka z eurosporetm 2 i foxlifem ) jest już , dobrze rozumiem , no i oczywiście canal+ 6 x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze rozumiesz. Wyżej nawet dostałaś linka do oferty nc gdzie to wszystko masz czarno na białym. Ofertę masz moim zdaniem świetną na aktualnie ciężkie czasy w negocjacjach :brawo: Urwali ci sporo z hbo ale za to zostajesz przy swojej cenie, do tego średnia niższa niż obecne płatności. Nie wiem czy w tym układzie masz szansę zachować cenę i jeszcze wyciągnąć hbo na całe 24 msc. Dowiedz się ile by za to chcieli i kalkuluj. Zresztą nie wiem - może nie planowałabyś dopłacać po promocji i dobierać hbo ? Twoja decyzja. Koniecznie, nim się zgodzisz poproś o ofertę na mejla.

 

:?: Czy ktoś coś mi odpowie na mój post z poprzedniej strony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mania

 

Do tej oferty powinien być jeszcze w gratisie pakiet Filmbox na kilka miesięcy za 0 zł i Canal VOD za zero złotych na całą umowę. Generalnie z wypowiedzeniem możesz zejść poniżej 60 zł, ale oferta na pewno nie jest zła zwłaszcza, że koszty wcześniej były wyższe.

 

Co do HBO na całą umowę, to teraz jest trudniej. Moim zdaniem polityka nc+ w sprawie HBO jest [beep]nie niespójna, powinni się zdecydować czy to ma być rzeczywiście kanał Premium dostępny przy wyższych pakietach albo "zachęcacz" gratisowy przez całą umowę albo zachęcacz na zasadzie x miesięcy za darmo - a potem albo rezygnacja albo miesięcznie 25 zł. Może to dziwnie zabrzmi ale byłoby to sprawiedliwsze gdyby był jeden spójny system przyznawania tego HBO. Potem jest straszny mętlik w ofertach i moim zdaniem "nc+" robi sobie strasznie pod górę takim brakiem logiki. Zresztą w ogóle stopniowanie ofert - zarówno przy wypowiedzeniach jak i standardowym przedłużaniu - [beep]nie kuleje i np w Cyfrowym Polsacie pewien poziom - nazwijmy to sprawiedliwości - jest bardziej zachowany.

 

@melania

 

Przy wypowiedzianej umowie, downgrade jest możliwy, tylko nie wiem czy do końca opłacalny. No chyba, że komuś naprawdę 6C+ lata koło.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melania ,

oferta aż się zdziwiłam jak na pierwszy telefon bez wypowiedzenia i parę dni temu lekko przejrzałam forum , jest całkiem dobra , na tym hbo mi nie zależy nikt tego nie ogląda . prosiłam konsultanta o ofertę na maila ale zaklinał się że nie mogą wysyłać , to mu powiedziałam że muszę skonsultować i żeby zadzwonił w przyszłym tygodniu - to powiedział że oddzwoni . jak potwierdzi tą ofertę to chyba ją kupię , muszę tylko wszystko nazwać aby nie było nieporozumienia . dlatego dopytuję co to są te multi i extra . aha umowę mam teraz do końca sierpnia i pytam go czy ta nowa 24 miesięczna umowa będzie liczyła się po tym okresie czyli teraz byłoby 26 miesięcy , a konsultant odpowiedział, że nie jak w czerwcu zmienię to od lipca mam 24 miesiące .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mania ja nadal uważam, że oferta jest bardzo dobra - patrząc realnie. Pomijając liczone na palcach jednej ręki "rewelacje" wszyscy teraz dostają oferty gdzie cena za końcowe "popromocyjne" miesiące przewyższa aktualne rachunki. więc nie tylko byłabyś do przodu ze względu na średnią ale i dobrze startowałabyś za dwa lata. Jeśli na hbo ci nie zależy to zamień te parę miesięcy na paczkę filmboxów na całą umowę - to powinni ci dać bez problemu.

 

Oferta na mejla ma być bez dyskusji! W tym roku wysyłają już w zasadzie każdemu. Zresztą za parę dni, jeśli się nie mylę, będą do tego zobligowani jakimś przepisem. Fakt, że konsul nie chce ci tego wysłać plus całkiem niezła oferta jaką ci złożył - to pachnie szwindlem :evil: Bez umowy może cię czekać użeranie się z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejny rok , kolejne przedłużenie , kolejne negocjacje czas zacząć . Dzisiaj pierwszy odebrany telefon , umowa do końca sierpnia , jeszcze nie zdążyłam wysłać wypowiedzenia . Propozycja Pakiet Sport i Film z Multiroomem - 2 karty kameleon , 2 dekodery pHILIPS pvr , - 12 miesięcy 49,90 pln + 12 miesięcy 79,90 pln , średnio wychodzi 64 ,90 pln /m-c . dodatkowo 9 miesięcy HBO gratis , żadnych innych kosztów .

Moje pytanie czy ten pakiet sport i film - jest to odpowiednik UNIVERSE z 6X canal +, czy jest tam coś poobcinane z kanałów , ? , poprzednio właśnie miałam universe i 6 X canal + i to mi pasowało , zależy mi na foxlife .

Jak na ofertę bez wypowiedzenia ok. Pytanie, dlaczego HBO chcą dać Ci tylko na 9 m. Traktują Cię nie poważnie. Moim zdaniem powinnaś wypowiedzenie złożyć i dostać HBO za free na całą umowę do tego Fbox lub Cmax na kilka m za free.

 

@melania

Oczywiście, że da się odłączyć C+ przy aneksowaniu,ale cieżko. Druga sprawa,czy warto dla kogoś jak z tą paczką płacił 59 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Witam,

Gdyby to miało komuś pomóc przy przedłużaniu umowy. Tak, dla przypomnienia: wcześniej universe+, paczka canal+ HBO, sndance, history i cinemax (6 m-cy w prom. cenie).

Wynegocjowane warunki:

- pakiet Comfort+ w cenie promocyjnej 29,90 zł przez 24 miesiące,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Cinemax bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja HBO bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Extra+ w cenie promocyjnej 10 zł przez 24 miesiące,

- opcja SunDance HD bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja HISTORY HD bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Premium Sport & Film w cenie promocyjnej 40 zł przez 24

miesiące,

- opcja Multiroom Premium bezpłatnie przez 12 miesięcy a następnie w

cenie 10 zł przez kolejne 12 miesięcy(tu miałem trochę szczęścia)

 

Dodatkowo konsultant zaproponował filmboxy za 4,90 i/lub picturebox za 10 zł- odrzucone.

 

W związku z tym, przez pierwsze 12 miesięcy naliczenie wynosi

79,90 zł, zaś przez kolejne 12 miesięcy 89,90 zł.

 

Na pewno to nie jest jakaś super-hiper oferta. Możliwe ,że przy typowym łamańcu z darmowymi miesiącami byłoby taniej. Niestety nie było mi dane poznać takiej oferty.

Koniec umowy za prawie dwa lata.Mimo wszystko trzymam kciuki za osoby, które obecnie negocjują ofertę,żeby było jeszcze lepiej, co by dobrze"wróżyło" :wink: na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania Chciałbym się Ciebie zapytać na jakim ty jesteś teraz etapie w negocjacjach z nc+? U mnie negocjacje cały czas stoją w miejscu, bo żaden konsultant pomimo zapewnień, że się ze mną skontaktuje z bardzo atrakcyjną ofertą, do dnia dzisiejszego się ze mną nie skontaktował :]. Ja się na siłę pchać nie będę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdyby to miało komuś pomóc przy przedłużaniu umowy. Tak, dla przypomnienia: wcześniej universe+, paczka canal+ HBO, sndance, history i cinemax (6 m-cy w prom. cenie).

Wynegocjowane warunki:

- pakiet Comfort+ w cenie promocyjnej 29,90 zł przez 24 miesiące,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Cinemax bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja HBO bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Extra+ w cenie promocyjnej 10 zł przez 24 miesiące,

- opcja SunDance HD bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja HISTORY HD bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Premium Sport & Film w cenie promocyjnej 40 zł przez 24

miesiące,

- opcja Multiroom Premium bezpłatnie przez 12 miesięcy a następnie w

cenie 10 zł przez kolejne 12 miesięcy(tu miałem trochę szczęścia)

 

Dodatkowo konsultant zaproponował filmboxy za 4,90 i/lub picturebox za 10 zł- odrzucone.

 

W związku z tym, przez pierwsze 12 miesięcy naliczenie wynosi

79,90 zł, zaś przez kolejne 12 miesięcy 89,90 zł.

 

Na pewno to nie jest jakaś super-hiper oferta. Możliwe ,że przy typowym łamańcu z darmowymi miesiącami byłoby taniej. Niestety nie było mi dane poznać takiej oferty.

Koniec umowy za prawie dwa lata.Mimo wszystko trzymam kciuki za osoby, które obecnie negocjują ofertę,żeby było jeszcze lepiej, co by dobrze"wróżyło" :wink: na przyszłość.

 

@ lukimann Uważam, że to całkiem dobra oferta :brawo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się w poniedziałek na comfort, extra, 6xc+, RedLight na 24 mce za stałą cenę 69,9.

 

We środę, po moich monitach i reklamacji w końcu mi włączyli ale jak się okazało:

Comfort jako pakiet i w opcjach - multi, 6xc+, RedLight, (HBO w promo na 6 m-cy) .

Po 6 miesiącach mam podobno płacić 106 zł, o ile nie zrezygnuję z HBO.

 

Odpowiedziałem, że nie mam zamiaru rezygnować z HBO bo go nie zamawiałem,

chętnie natomiast zrezygnuję z NC+ bo nie sposób się z nimi sensownie umówić.

 

Pan przyjął reklamację i czekam (podobno 30dni).

(najbardziej brak mi extra - DaVinci i przyrodnicze, które miałem w Universe+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania

Oczywiście, że da się odłączyć C+ przy aneksowaniu,ale cieżko. Druga sprawa,czy warto dla kogoś jak z tą paczką płacił 59 ;)

@ircios - dawno cię nie było :wink: Dostawałam bardzo brzydkie oferty więc jestem na dzień dzisiejszy bezplatformowcem. Do 14. mam zdać sprzęt. Na wszelki wypadek ustawiłam sobie kilka scenariuszy. Ponieważ filmowo C+ mnie rozczarował, a kibiców u mnie w domu nie ma, to kombinuję. Hbo, cinemax i sundance są dla mnie znacznie więcej warte niż C+ i jeśli to miało by coś wnieść do ewentualnej rozmowy i byłoby wykonalne to oddałabym całą paczkę bez bólu. Natomiast cenna jest dla mnie paczka multi+ więc na razie jeszcze nie zmigrowałam do CP.

 

@kambap - no jak powyżej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to samo, tyle że jako użytkownik mediaboxa, chcą mi doliczyć 5zł, na co nie chce się zgodzić.

Gdybym miał dokładnie taką ofertę jak ty, chętnie bym przedłużył.

 

PS. W jednej rozmowie Pani konsultantka, twierdziła że nie ma hbo w gratisie na kilka miesięcy w promocjach ze stałą ceną, a tylko w łamańcach.

A dzisiaj mi Pan zaproponował to co mam, czyli Universe+ (nie wiem jak teraz się to nazywa, chyba Comfort, multi i extra) ze stałą ceną 54,90, w tym najem mediaboxa 5zł i Hbo 6mcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane tydzień temu, pierwszy telefon i umowa przedłużona na 15 miesięcy (5x0zł i 10x79,70zł) średnia 53,27

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film

Multiroom Standard

Pace 500GB

VOD

HBO - 5 miesięcy

wcześniej byłeś w cyfrze czy w n ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nic lepszego nie dostanę, bo jestem na 3 miesięcznym wypowiedzeniu, a płacę teraz 100zł, więc spróbuje w tym miesiącu coś ugrać, żeby kolejnych miesięcy nie płacić po 100zł.

Jak sie nie da, to wezmę cyfrowy polsat chyba, z promocją na 6 miesięcy za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...