Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Eranet A może wyślij dzisiaj szybko wypowiedzenie, zadzwoń na infolinie i wyłącz od 1.06 6x Canal+ i MR > zapłacisz w czerwcu za goły Universe bez promocji chyba 79,00, ale zyskasz cały czerwiec na negocjacje. Niech ktoś to tylko potwierdzi tutaj, że na tym nie stracisz, bo nie jestem pewien, że tak można. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon, umowa do 31.05, obecnie płacę 99zł za Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, HBO, MR, w tym Philips PVR(MR). Propozycja za to samo co mam ze średnią ceną 53zł i HBO na 5mc, lub z HBO na cały okres umowy z stałą ceną 89.90zł. Szczerze mówiąc wcześniej dostawałem trochę lepsze oferty z stałą ceną, bo proponowano mi to samo co mam w stałej cenie za 79.90. Konsultantka uparcie twierdziła, że do ofert łamanych nie ma HBO na cały okres umowy i nigdy nie było, a z HBO na cały okres umowy jest najniższa stała cena 89.90. :crazy: Z wielką łaską będzie jutro dzwonić jeszcze raz, bo twierdziła, że w sobotę są jakieś szkolenia i nie będą dzwonić do abonentów. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Electrix

pol godziny temu mialem tez telefon, rowniez mam umowe do konca miesiaca

oferta identyczna jak Twoja, do tego jak podziekowalem dodal konsultant 5 miesiecy Filmbox

podziekowalem, wskazujac ze chce HBO na 12 miesiecy - jutro ma dzwonic, chociaz zarzekal sie ze jutro powie to samo i mam przemyslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania

no wlasnie, wczoraj konsultowalem na tym forum ze i tak oferta bez HBO jaka dostalem jest niezla, i zebym byl wytrwaly ale elastyczny

no to wymyslilem sobie ze ja troche odpuszcze i NC tez :)

stad dzisiaj zaproponowalem 12 miesiecy - ale caly czas mowie tlko o opcji na 12 miesiecy :)

a jak z Toba? z tego co kojarze masz podobnie jak ja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że ci co mają po cyfrze dwa dekodery np. Sagem z dwoma kartami i chciałbym przedłużyć umowę ale jednego sagema zamienić na pace 500 gb to nie ma już takiej możliwości. Jedynie ci co mają już pace i ulegnie uszkodzeniu to wymienią.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam

PAKIET

UNIVERSE+79zł

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD20zł

CANAL+ PLATINUM OP70zł

NAJEM ULTRABOX+20zł

189zł

 

ale place 49zł.

umowa do konca maja z tym ,ze sie spoznilem z wyslaniem wiec do konca sierpnia i te 3 ostatnie miesiace za 189zł.

dzwonilem juz do nich w ostatnich 2 tygodniach 3 razy poniewaz teraz przez niedopatrzenie oni maja asa w rekawie ha ha. dzisiaj dostalem oferte za 59zł 6xozł i 18 x 79.90zł plus hbo za free na 6 miesiecy i dekoder sagecom za 50 zl jednorazowo ,umowa na 2 lata to samo co mam obecnie czyli comfort+extra+multi+film+sport+mr standard +ultrabox 500gb .Podziekowałem bo mam jeszcze dwa dni a ja lubie wszystko na ostatnia chwile i zawsze mi sie udaje takze zobaczymy .

pozdro dla wytrwałych. :jupi:

ps.na koncu konsul do mnie ,ze promocje i propozycje zmieniaja sie codziennie ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jag888 - to ty taki sprytny jesteś? :wink: A ja? Biedny żuczek, sama się za siebie wstydzę, że taka jestem [beep]a. Utknęłam z powodu 5/8zł. Tyle nie chcą zejść z ceny. A ja muszę nadrobić moją naiwność i rozrzutność lat poprzednich (11!). Stąd mój upór, żeby dostać to, co chcę i co wiem, że dostać można choć łatwe to nie jest :evil: I już widzę, że trzeba odliczać nie 2 dni do końca ale 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melania jak to ktos kiedys tu napisal,ze jak pierwszy raz sie tu "dostał" i zobaczył jak był dymany przez nich to sie za glowe zlapal to musze ci napisac ,ze ja moze nie az tak bardzo ale tez kiedys tam kiedys placilem duzo najwiecej 89zł chyba i teraz mam zamiar odzyskac to co moje.Mś w pilce leca na otwartej ,mam jeszcze darmowa tv angielska i telewizje na karte takze pozniej wkacje wiec przezyje bez canalow plus i nie bede placil 189 tylko 119 ale dostane to co ja chce i za ile chce i tyle .ja poprostu tak lubie na krawedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skontaktowałem się z nc+

Rozumiem, że mailowo! Dobra robota.

@bogdan425 Tak mailowo :smile:. Dzisiaj nie dzwonili, zobaczymy jutro.

:curious:

No tak, koniec umowy - koniec zgody. Dzięki. No to @kambap powodzenia i koniecznie informuj, co tam na placu boju. A jakie masz oczekiwania?

@melania Ja podczas wypowiedzenia otrzymałem trzy podobne oferty, ale wszystkie odrzuciłem. Tak więc zgoda była. Koniec umowy to i koniec zgody :D. Musiałem na nowo wyrazić zgodę. Moje oczekiwania to pakiet Comfort+ Extra+, Premium Sport+, Filmbox HD, Cinemax HD + netvod konto podstawowe. Tylko nie wiem za jaką kwotę można to mieć :/? Jak podpiszę umowę, to na pewno o tym poinformuję, jaką mam ofertę i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ jak zwykle miesza ale tym razem i ja im nie odpuszczę w zeszłym roku migowałem do NC+ na pakiet universe za 49 zł (12 mcy)+ History HD 6x0 i 6x1.99

do tego wymiana dekodera za 200 zł na mediabox ale w zamian 3 miesiące free

3 miesiące walczyłem o multiroom i wygrałem ale powiedziałem żeby się wypchali

 

wypowiedzenie wysłane 3 miesiące temu a umowa do 31.05.2014

 

1 oferta 3 tygodnie temu i po negocjacjach standard - comfort+ extra+ 6 x c+ w łamańcu na 15 miesięcy za 53,26 zł

lub to samo z multiroom, który muszę kupić za 49 zł to by było 6x0 i 9x10 ze średnią ceną 6zł czyli łączenie 59,26

oczywiście podziękowałem i powiedziałem, że za to jak zostałem potraktowany takiej oferty nawet nie biorę pod uwagę (walka o drugi dekoder)

ponad 2 tygodnie cisza jak makiem zasiał aż do dziś - i znowu lipa

 

comfort +, extra+ 6x c+ w łamańcu na 15 miesięcy 6x0 i 9x79.9 - bez multi.

 

No cóż źle mi nie było w N-ce ale będę szukał oszczędności u konkurencji zwłaszcza, że teraz promocja

Pozdrawiam walczących ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od konsultanta. Dziś dzwonił w sprawie przedłużenia i zapytałem czy mogę zamienić sagema na pace hd 500.

 

Oszukańcy są i tyle. :evil::evil:

 

Jestem w trakcie rozpatrywania reklamacji co do wymiany dekodera. :| Też nie chcieli wymienić sagemcoma na pace'a twierdząc że to niemożliwe. Ale w salonie dowiedziałem się, że tylko i wyłącznie poprzez infolinię mogę wymienić za free. Teraz mogę sobie dobrać jakiś pvr ale za 20zł co miesiąc.

 

Do tej pory miałem Sagemcoma i drugi własny tuner do cameleonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca maja, obecnie universe + 59 zł proponują mi to samo na 24 msc HBO 6 msc w łamańcu za te samą kase, nie słuchałem ile darmowych i ile jak płatnych ale mam płacic co miesiąc 59 zł. Generalnie chce mieć to co mam teraz i walczyć o hbo z vod lub samo hbo.

Jako że wiecej siedze przed tv od wrzesnia wolał bym hbo własnie od tego miesiąca bo teraz bede miał pusty przebieg.

Interesuje mnie umowa na 15 msc ile max moge wywalczyc msc hbo z vod lub samego hbo przy 15 miesiącach za kwote łamańca uśrednionego na 59 zł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ERANET

 

Jeśli chodzi o ofertę Comfort+ Extra+ Multi+ z 6C+ to maks co możesz dostać bez wypowiedzenia to łamaniec średnio 64,90/msc [przy umowie na 24 msc] albo łamaniec ok 69 zł na 15msc. Dodatkowo przy tej pierwszej opcji bodajże Filmbox 9msc, HBO 9 msc i Canal + Vod za 0 zł na całą umowę. Jest jeszcze u niektórych opcja za 64,9 nz 15msc ale to już trzeba wybierać albo Filmowe C+ albo sportowe.

 

EDIT: Chociaż przepraszam. Powinien być jeszcze łamaniec na 15msc ze średnią ok. 61 zł, natomiast, że tak powiem nie każdemu może być on dany ;) Realnie do zdobycia te dwie opcje o których pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poseluski

no nie do końca jest tak, że jeśli nie wyślesz wypowiedzenia to będzie taki kataklizm ale można ugrać lepsze warunki zależy jak negocjujesz; na pewno po wypowiedzeniu masz możliwość negocjacji o coś więcej i tu przykłady z forum

1 - comfort + multi + extra + HBO na 4 miesiące premium sport & film canal + vod za 59 zł nie pamiętam czy to łamaniec czy stała cena

2 - comfort+ extra + 6xC+ hbo na 12 miesięcy ultra box 0 zł multiroom 2 x karty 5x0 zł 10x 79.90 średnio 53,26 zł(posiadacze c+)

3- comfort + extra + 6xC+ w łamańcu za również 53,26 zł i właśnie taką ofertę odrzuciłem

4 - comfort + extra + 6xC+ do tego multi za 57 / 59 ale też podzięmowałem

 

ps dwie pierwsze oferty przedstawili forumowicze dwie pozostałem ja dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...