Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest różnica gdzie się dzwoni czy wszędzie oferta będzie taka sama.

Generalnie przespałem koniec umowy, mam teraz na czas nieokreślony, i na 122947879 chcą mi dać pakiet podstawowy za 64,90, podczas gdy teraz miałem za 59.

A chciałbym nawet sam comfort za np 29, ale tego nie mogą mi zaproponować.

Chciałem się więc upewnić, czy jest taka opcja, czy nie ma. Ewentualnie do jakiej kwoty można zejść. Nie zależy mi na opcjach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Raver.

Idąc tokiem rozumowania moderatora powinieneś napisać,że twój abonament to 89,90 z tym że w ramach promocji przez okres jednego roku multiroon masz za free.

Zanim przedłużyłeś umowę na pewno z pakietów premium miałeś tylko c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann

Nigdzie nie pisałem że miałem tylko C+ oprócz tego miałem HBO na cały okres umowy oraz Cinemax na 6 m-cy, zresztą moja poprzednią ofertę opisałem tu z 2 razy albo i 3 ;)

 

P.S. Widzę że ty po śledztwie moderatora zmieniłeś stopkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kambap, jeśli można - jaką miałeś umowę, zanim się pożegnałeś?

 

@melania. Proszę Cię uprzejmie, podaję Ci info: Pakiet Canal+ Platinum + HBO za 129,00 zł + Filmbox 15.00 zł + Cinemax HD 0.00 zł, dzierżawa turbobox+ 5.00 zł i jeszcze netvod+ konto podstawowe 0.00 zł. Razem 149,00 zł.

Umowę miałem na 12 miesięcy do 30 kwietnia 2014 r. Wypowiedzenie wysłałem na początku marca 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię uprzejmie, podaję Ci info: Pakiet Canal+ Platinum + HBO za 129,00 zł + Filmbox 15.00 zł + Cinemax HD 0.00 zł, dzierżawa turbobox+ 5.00 zł i jeszcze netvod+ konto podstawowe 0.00 zł. Razem 149,00 zł.

Umowę miałem na 12 miesięcy do 30 kwietnia 2014 r. Wypowiedzenie wysłałem na początku marca 2014 r.

Trochę dziwne, że łatwo zrezygnowali z tak "mlecznej krowy" (bez obrazy :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wypraszam sobie by mnie ktoś osądzał że niby okłamuje kogoś lub wprowadzam w błąd.

Po drugie Twoje dochodzenie detektywistyczne jest narazie zbędne.

W dniu wczorajszym sprawdziłem wiarygodność oferty którą mi zaproponowano (pomino potwierdzenia na e-mail) okazało się że zostałem oszukany i okłamany w stosunku co do opcji dodatkowych. Reklamacja w toku. Co do cen wszystko jest ok. Jeśli już jesteś taki dokładny owszem średnia z multiroomu to 5 zł sumując okres z 24 m-cy. Co do abonamentu to za pakiety i opcje dodatkowe cena jest stała czyli 79,90 zł przez okres 24 m-cy plus średnia z multiroomu 5 zł czyli reasumując 84,90 zł. Mi chodziło tylko i wyłącznie o cenę za abonament w stałej cenie a nie wliczałem w to średniej z multiroomu.

Teraz im nie popuszczę i będę walczył w ramach zadośćuczynienia o multiroom za 0 zł przez 24 m-ce.

 

P.S. Nie dajcie się nabierać na gadżety niespodzianki obiecują co oni tam nie mają a wysyłają jakieś [beep] nic nie warte. Nawet nie można było sobie wybrać tego gadżetu tylko przydzielają go losowo.

Nie prowadzę dochodzeń ani też śledztw.

To zacne Forum i nie pozwolę nikomu na żadne wybryki. Ku przestrodze innym.

Nie napisałem, że kłamiesz. Użyłem słowa "przekłamanie"! To robi różnicę! Można to zrobić z zamiarem lub całkiem nieświadomie. Takie niedopowiedziane posty proszę sobie darować. Wprowadzają niepotrzebną konsternację.

Gdybym kupował całkiem nową umowę, to miałbym grosiki. Natomiast tu są negocjacje. Każda negocjacja zawarta w groszówkach ma podłoże liźnięcia w oficjalnych cenach. Innymi słowy migrujący zostaje wmanewrowany.

Pomimo, że przemilczasz szczegóły reklamacji, to mówię powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kambap: Nieprawdopodobne... Jakim cudem ten biznes im się kręci :roll: Wypiąć się na taką tłustą rybę (pardon @kambap :wink: ) Tudzież krowę jak widzę w podglądzie :wink: W normalnej firmie ktoś powinien dostać za coś takiego mocno po łapkach. Ale tam pewnie nawet się ciebie jeszcze nie doliczyli. Nc + nc- bez różnicy.

No i nie ukrywam, że nie napawa mnie to optymizmem co do mojego aneksowania - jeszcze 3 dni 8) - Ale odbyłam poważną rozmowę z drugim TV userem i jesteśmy już gotowi zrobić sobie lato marzeń - bez TV. Szykuje się moc atrakcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z kolegą wyżej: "groszówki nie mieszczą się w cenie stałej". Oczywiście, że takie groszówki jak przedstawił Raver są możliwe w stałej cenie. Przecież takie są nawet ceny dla nowych klientów na stronie, np: Comfort + 39,90 zł, Comfort + Extra + 59,90 zł, Premium Sport + 69,90 zł, Premium Sport + Film 79,90 zł

Superpremium 109,90 zł...

 

Konkluzując stała cena to stała cena i nie ma różnicy czy jest zaokrąglona do pełnych złotych czy też z końcówką groszową. Bodajże od marca tego roku szanowna nc+ wprowadziła takie praktyki z umowami z końcówkami groszowymi (jest to tak praktycznie to samo małpiostwo co w CP platofrmy małpią od siebie nawzajem i nie ma tylko że jedna albo druga czyni to więcej).

Nie wiem czemu akurat moderator źle to zrozumiał że mając końcówkę 90 gr to się ma łamańca akurat w moim przypadku nie, poza łamańcem z multiroomem. Trzeba rozróżnić średnie z niepełnymi groszami np. 53,26666 w zaokrągleniu 56,27 a ceną stała np 79,90 jedno z drugim nie ma kompletnie żadnego powiązania ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kambap: Nieprawdopodobne... Jakim cudem ten biznes im się kręci :roll: Wypiąć się na taką tłustą rybę (pardon @kambap :wink: ) Tudzież krowę jak widzę w podglądzie :wink: W normalnej firmie ktoś powinien dostać za coś takiego mocno po łapkach. Ale tam pewnie nawet się ciebie jeszcze nie doliczyli. Nc + nc- bez różnicy.

No i nie ukrywam, że nie napawa mnie to optymizmem co do mojego aneksowania - jeszcze 3 dni 8) - Ale odbyłampoważną rozmowę z drugim TV userem i jesteśmy już gotowi zrobić sobie lato marzeń - bez TV. Szykuje się moc atrakcji :wink:

 

@melania W porządku :wink:, sam się dziwię dlaczego się wypięli. W jednym z ostatnich e-maili od nc+ dostałem informację od konsultanta, że jest duże zainteresowanie ofertą nc+, może dlatego. Jeden abonent w tą , czy w tą nie robi już dla nc+ różnicy. Ale pomalutku, zapragnąłem powrócić do nc+ :D, skontaktowałem się z nc+, wyraziłem zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ITI Neovision, przedstawiłem co bym chciał, bez informacji ile mogę zapłacić i czekam na telefon od konsultanta. Ma dzwonić z atrakcyjną ofertą. Nie omieszkam poinformować na forum, jaka została mi zaproponowana i czy ją przyjąłem. Póki co, życzę lata marzeń :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli odmówią rozpatrzenia na moją korzyść to co wtedy?

 

umowa się skończyła to i zgoda na przetwarzanie danych też, no chyba że w nc+ jest inaczej, chodź nie wygląda na to.

Zgoda na przetwarzanie danych nie kończy się z końcem umowy, chyba że uwzględnimy to składając wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie pakiet Platynowy z multiroom'em dek. Peace za free. Płacę 109 zł. Interesuje mnie pakiet z całą paczką c+. na oficjalnej stronie nc+ widzę że kosztuje to 79 zł plus jakieś Extra+ 5 mieś za free potem 10 zł. Ciekawi mnie ile za taką ofertę chce uzyskać konsultant przy negocjacjach? Dzięki za informację szczęściarzom którzy już to mają za sobą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...