Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą kolejny telefon i umowa przedłużona. Comfort, ekstra, Premium sport&film 15 miesięcy - 0PLN pierwsze 5 i 79,9PLN 10 kolejnych. Czyli to co mam będę miał dalej w podobnej cenie - obecnie płaciłem 54PLN. Konsul nie chciał dać do tego nic więcej nawet HBO na parę miesięcy, ale w sumie i tak rzadko oglądałem HBO jak miałem, więc jestem zadowolony z warunków. Dekoder zostawiłem pace pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przysłano propozycję specjalnej oferty z prośba o kontakt na nr 616252334, gdy zadzwoniłem konsultant zaproponował dla mnie ofertę "full", tj. comfort + superpremium /6xC+, HBO, Cinemax/ oraz pakiet filmbox za "jedyne" 139,99 zł na cały okres umowy /wraz z dekoderem pace PVR za 0 zł oraz opcjami: VOD Canal+ oraz VOD seriale/. Standardowo ta oferta kosztuje ponoć 159,99 + czynsz za dekoder. Chyba dobra ta oferta specjalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 31.05.14 i wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj w południe telefon z ofertą na 24 m-ce (Comfort+,Extra+,Canal+) za 6x0zł i 18x79,90 zł. Konsultant niemal przysięgał że nie ma i nie będzie w tym m-cu umów 15-miesięcznych :grin: Odmówiłem. Wieczorem telefon od innego, że cudownie się dla mnie 15-miesięczna umowa znalazła. Powiedziałem czego oczekuję i dostałem 5x0zł i 10x79,90zł za Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Film&Sport, Multiroom Standard (Cameleon), Pace PVR. Ku mojemu zaskoczeniu, nie było możliwości włączenia gratisowego HBO na 5 m-cy ani Canal+VOD, ale są to kompletnie niepotrzebne dla mnie rzeczy, więc jestem zadowolony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyciągnąć Sport+ (bez ekstra+) + multiroom z dwoma Pace500Gb, 2xcameleon ?? Dam rade zmieścić się w 50 zł?

Dużo jest różnica cenowa pomiędzy tym co wyżej a sport&film?

 

Aktualnie: Universe+ 6xC+ Multiroom 2xpace500gb i 2xcameleon za 79,90zł. Wypowiedzenie wysłaen, koniec umowy z końcem czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Comfort+ Multi+ Extra+ Sport premium za 44,90... co prawda bez MR i tyko jeden Pace ale myślę, że dasz radę się zmieścić.

 

Ps. Wczoraj odłączyli mi 3x C+filmowe, pomimo że nowe warunki umowy mają wejść w życiu od 1 czerwca.

Brzydkie zagranie NC+. Reklamacja napisana. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca maja.

Obecnie comfor+extra/sport&film/ + 3HBO za 79 zł.

Przy przedłużeniu umowy chcę dobrać multi standard ( z wymianą dekoder z n-kowego 250 GB), oferta jaką chcą mi wcisnąć:

comfor+extra/sport&film/ +3HBO za 68,20 zł + vod c+ / multi 6x0 zł i 9x10 zł / wynajem dekodera 10 zł/ plus aktywację 2x49 zł. Nie doszliśmy do porozumienia ze względu na aktywację, której nie chcę płacić. Gdyby zeszli z aktywacji średnia miesięczna 84,2 zł. Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam obecnie

CANAL+ Platinum

HBO

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

 

Jestem obecnie na wypowiedzeniu ,umowa do końca maja,jaką obecnie cenę idzie za to wycisnąć ,propozycja konsultanta 79,90 ale hbo tylko na 6 miesięcy + na 6 miesięcy filmbox. Chciałbym hbo na całe 15 miesięcy, taka pada propozycja okresu,ps czy do mr nie dają już drugiego pace pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję:

 

Comfort+, Extra+, Sport&Film - 24 miesiące, w tym 6 x0 zł, 18 x79,90 zł

Multiroom 0 zł

PVR 500 GB - 0 zł

PVR 250 GB - 0 zł

HBO na 6 miesięcy za 0 zł

C+ VOD 0 zł na cały okres umowy.

 

W tej chwili mam:

Universe+ - 59 zł

6 x C+ - 0 zł

Multiroom - 0 zł

PVR 500 GB - 0 zł

PVR 250 GB - 20 zł

Umowa do 31.07, bez wysłanego wypowiedzenia.

 

Czyli generalnie zostaję z tym, co miałem za tę samą cenę, co teraz + HBO na pół roku i C+VOD .

Brać to, co proponują, czy czekać na coś lepszego/wysyłać wypowiedzenie? Da się ugrać HBO na trochę dłużej albo na całą umowę? Jeśli bym wysłał wypowiedzenie to dorzuciliby HBO na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą telefon z DUK z umową dla kuzyna. Jestem z byłej n-ki i zaproponowano mi następujące warunki:

-umowa 15 miesięcy,

-Comfort + Extra+ Sport&Film

za średnią 53,26.

Jeśli chciałbym wymienić swój obecny dekoder nbox hdtv to musiałbym płacić dodatkowo 10zł/msc plus aktywacja 49zł.

Jeśli chciałbym dobrać opcję multiroom to musiałbym płacić 6x0zł oraz 9x10zł czyli średnia 6zł miesięcznie

Reasumując jeśli chciałbym mieć to wszystko powyżej to średnia 69,26zł. Co sądzicie o tym ? Ogólnie opcja podstawowa dobra tylko jeśli wymiania dekodera oraz opcja multiroom to wychodzi znacznie gorzej. Czekam na podpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję:

 

Comfort+, Extra+, Sport&Film - 24 miesiące, w tym 6 x0 zł, 18 x79,90 zł

Multiroom 0 zł

PVR 500 GB - 0 zł

PVR 250 GB - 0 zł

HBO na 6 miesięcy za 0 zł

C+ VOD 0 zł na cały okres umowy.

 

W tej chwili mam:

Universe+ - 59 zł

6 x C+ - 0 zł

Multiroom - 0 zł

PVR 500 GB - 0 zł

PVR 250 GB - 20 zł

Umowa do 31.07, bez wysłanego wypowiedzenia.

 

Czyli generalnie zostaję z tym, co miałem za tę samą cenę, co teraz + HBO na pół roku i C+VOD .

Brać to, co proponują, czy czekać na coś lepszego/wysyłać wypowiedzenie? Da się ugrać HBO na trochę dłużej albo na całą umowę? Jeśli bym wysłał wypowiedzenie to dorzuciliby HBO na całą umowę?

 

 

Mam to samo co ty tylko Universe za 64zl. Też mam umowe do końca lipca.Bede chiał wytargować PVR 250 za 0zl bo teraz płace 20zł.Dostałem wczoraj smsa aby zadzwonić do NC+ bo maja dla mnie super oferte przedłużeniową.Ale jakoś mi się nie widzi dzwonić.A nie proponowali ci umowy na 15 miesięcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam oferte pracowniczą telewizji N za 29.90 miesięcznie. CHciałbym uzyskać Canal + i w związku z tym jak mniemam nową umowę.

 

Jak mogę starac się o dobrą cene w związku z posiadaniem pracowniczej n? Na infolinii oferują mi standardową za 79.90/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przysłano propozycję specjalnej oferty z prośba o kontakt na nr 616252334, gdy zadzwoniłem konsultant zaproponował dla mnie ofertę "full", tj. comfort + superpremium /6xC+, HBO, Cinemax/ oraz pakiet filmbox za "jedyne" 139,99 zł na cały okres umowy /wraz z dekoderem pace PVR za 0 zł oraz opcjami: VOD Canal+ oraz VOD seriale/. Standardowo ta oferta kosztuje ponoć 159,99 + czynsz za dekoder. Chyba dobra ta oferta specjalna?

Mam to co poniżej za 109,90 zł. Umowa od 01.05.2014 r. Dodatkowo darowali mi 5 miesięcy starej umowy z wyższym abonamentem. Więc jest to realna kwota do wywalczenia.

 

Comfort+

opcje dodatkowe:

History HD

netVOD+ konto podstawowe

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

VOD+ Seriale+

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Picture BOX

HBO GO HB ITI

SunDance HD

Najem HD Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś potwierdzić umowę Kolegi @dawid_bydgoscz za 109,90pln (jak wyżej)?

 

Wyslalem wypowiedzenie tydzień temu. Umowa konczy mi się 30. września 2014. Mam jedna z pierwszych ofert po przejściu z Cyfry+ na nowa nc+ za 179zl/m. Posiadam dwie nieparowane karty na MR po Cyfrze+. Rozmawialem wlasnie z konsultantem, który potwierdzil mi otrzymanie wypowiedzenia umowy listem poleconym oraz zrobil nastepujaca oferte:

 

1) Full

-wszystkie kanaly tv

-pakiet erotyczny noc + Redlight HD

-HBO GO

-nc+ GO

-MR dwie nieparowane karty po Cyfrze+

= 159zl/m

 

2) jak wyżej ale bez erotyki

= 139zl/m

 

To sa oferty, które w stanie był zrobić mi konsultant. Czekam teraz na telefon z DUKu. Konsultant powiedział mi, ze planują zadnej ofensywy wymiany/zabrania nieparowanych kart na dekodery mediabox+. Radze Wam o nieparowane karty walczyc jak lew. Dla mnie moje dwa tunery sat i dwie nieparowane karty na MR to podstawa umowy!

 

Ta oferta za 109,90zl bylaby miodzio ale czy naprawdę jest realna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dx-MAN

Ja też z uwagi na kończącą się umowę z Cyfrą byłem zmuszony zaakceptować niekorzystne warunki jakie oferowała na początku nc+ (Superpremium z C+i HBO) za 129,00 zł. Później dobrałem jeszcze multiroom (Cameleon) za 15 zł/m-c więc zakończyłem umowę z saldem 144,00 zł. Tym razem udało się jednak znacząco zejść z ceny i jeszcze polepszyć ofertę (Cinemaxy, Filmboxy, Sundance). Oczywiście na moim PACE biblioteki Picture BOX i Seriale+ są niedostępne, ale ich obecność na koncie będzie dobrym argumentem przy przedłużaniu kolejnej umowy (i może wymianie dekodera). Umowę podpisałem na 24 m-ce po kontakcie pracownika DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oficjalnie przedłużyłem ofertę na poniższych warunkach , najem Pace PVR za 0 zł na całą umowę , umowa bez żadnych łamańców i średnich na 24 m-ce w cenie 89,90 zł , obecnie płaciłem 109 zł więc udało mi się zjechać te 20 zł ile chciałem, chciałem jeszcze 10 zł zjechać ale byli nieugięci, dodam że były też propozycje z HBO i Cinemaxami jednak nie za darmo a za 99,90 na całą umowę na 24 m-ce ,ale mnie to nie interesuje bo jak długo mam satelitę to chyba z paręnaście razy zaglądałem na te kanały i nic ciekawego tam nie było dla mnie :P

 

Oferta którą zaakceptowałem :

 

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

 

Najem ultraBOX+

EXTRA+ HB ITI

Multi+

Premium Sport &Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, po negocjacji ( jeszcze trwają ) :

 

Czy 44 PLN ( stała cena ) za umowę na dwa lata przy konfiguracji

 

Pakiet Comfort

Pakiet Extra

Multiroom Standard

 

to dobra ofera ?

 

Nie chcę przesadnie zdzierać z nich w końcu nikt nie pracuje pro publico bono, szczególnie w zagranicznych korporacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, po negocjacji ( jeszcze trwają ) :

 

Czy 44 PLN ( stała cena ) za umowę na dwa lata przy konfiguracji

 

Pakiet Comfort

Pakiet Extra

Multiroom Standard

 

to dobra ofera ?

 

Nie chcę przesadnie zdzierać z nich w końcu nikt nie pracuje pro publico bono, szczególnie w zagranicznych korporacjach ;)

 

wg mnie dobra chciałem to samo za 49 na 15 miesiecy +history to nie chcieli dać ale wołali za to 79zł a na koniec jeszcze baran zaczął się drzeć do słuchawki

żebym pamiętał aby zwrócić sprzęt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chaosu porobiło się na forum, i ciężko o konkrety,

ja mam umowę do końca maja, wypowiedzenie jeszcze w kwietniu było w systemie,

obecnie mam universe+ 6xC+ za 59 PLN (mam turborecorder 500MB - płaciłem aktywację więc nic nie płacę miesięcznie)

 

zaproponowali mi teraz na 15 miesięcy, bez łamańców, to samo co mam teraz plus jeszcze jakieś inne kanały z oferty ogólnej plus 6x C+ na całą umowę za niecałe 59 pln miesięcznie,

chciałem wymienić mój dekoder na multiboxa i pojawiają się schody..

na pewno ludzie pisali na forum, że mieli takie wymiany ale diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach stad moje pytania:

-czy jak ktoś zmieniał z turbo albo recordera na media to ma dzierżawę za 0 PLN czy w ogóle jej nie ma, to istotne bo to zmienia moją pozycję przy następnych negocjacjach

-co w przypadku awarii obecnego dekodera, przecież turbo nie będą już rozwijane ( to dość logiczne) więc jeśli oni mi muszą wymienić dekoder przy usterce to na co mi wymienią i na jakich warunkach

 

- i w sumie ostatnie pytanie - nie używam MR, to co mam w zupełności mi wystarcza, dekoder chciałem zmienić bo obecny nie współpracuje z tv samsunga a mediabox powinien pracować i miałbym jeden pilot mniej - mówiąc krótko, czego zażądać i z czego absolutnie nie rezygnować, cisną mnie już mocno, po kilka tel dziennie, ale nie chce mi się z nimi gadać,

z opcji dodatkowyc to redlight ew. hostory hd, co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...