Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Moja umowa konczy sie w maju, wypowiedzenie złożone. Aktualnie posiadam pakiet Univers i wszystkie canal+ za 59zł, dekoder pace. zalezy mi najbardziej na wymianie dekodera na turbo bądź mediaboxa. Nie chciałbym płacić wiecej niz aktualnie, czy komus udało sie wywalczyc jakas darmowa wymiane dekodera? Co w kwocie 60zł mozna otrzymac od nich? Jaki jest email do nich zeby przedstawili mi oferte?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Moja umowa konczy sie w maju, wypowiedzenie złożone. Aktualnie posiadam pakiet Univers i wszystkie canal+ za 59zł, dekoder pace. zalezy mi najbardziej na wymianie dekodera na turbo bądź mediaboxa. Nie chciałbym płacić wiecej niz aktualnie, czy komus udało sie wywalczyc jakas darmowa wymiane dekodera? Co w kwocie 60zł mozna otrzymac od nich? Jaki jest email do nich zeby przedstawili mi oferte?? Pozdrawiam

Na stronie NC+ w strefie abo. jest kontakt z BOK z formularzem kontaktowym Napisz do Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wynegocjowałem:

-COMFORT+

-MULTI+

-EXTRA+

-6xCANAL+

-HBO

-HBO GO

-CINEMAX

-FILMBOX

-HISTORY

-SUNDANCE

-MULTIROOM (2xCAMELEON)

-DARMOWA DZIERŻAWA PACE 500 i SAGEMCOM

-CANAL+ VOD

za łączną kwotę 109,90 zł miesięcznie (umowa na 24 miesiące - nie walczyłem specjalnie o krótszą). Wiem, że pewnie dałoby radę urwać jeszcze z 10 zł ale i tak jestem zadowolony, gdyż w moim przypadku udało się skrócić wcześniejszą umowę o 5 miesięcy a płaciłem do tej pory 144 zł (dobierałem multiroom w trakcie trwania umowy). Warunki przesłano mi na maila. Pozdrawiam i życzę sukcesów w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ogladam ligę mist. w c+,alkochol smakuje ale po skoszeniu trawnika zadzwoniłem do działu utrzymania i tzw łamaniec za 59zł średnio poszedł; jak dla mnie szkoda że nie np. 2-3 lata bo te kombinacje mnie :censored:

średnio po 60zł z HBO na całą umowę 15 mieś.i mr na cameleonach mam na parterze 4telewizory więc będzie dobrze;trafiłem na miłą konsultantkę ale zawsze trzeba pamiętać o tym co będzie potem bo może być inaczej aniżeli w rozmowie telefonicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...