Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ze jezeli dzis sie z nimi nie dogadam to jeszcze nie koniec batalii? A czy ostatniego dnia telefony z ich strony sa bardziej zintensyfikowane? Jak to wyglada? Bo generalnie moze mialem z 5 telefonow na przestrzeni 1,5 mc od wyslania wypowiedzenia...

 

W ogole tu nie chodzi o 5 zl za mediabox. Ludzie z tego co czytam dostaja mega fajne oferty za 50-60 zl a co, ja mam placic nagle 65 za sam C+, bo co, bo przez caly czas dawalem im 100-110 mc? Nie ugne sie chocbym mial dvbt ogladac. Taki juz mam klimat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zagrał vabank. I nie dzwoniłbym. Sygnału pewnie na jutro nie wyłączą. A w piątek będzie zupełnie inna rozmowa. To gra na emocjach.

 

czemu wczoraj tego nie napisałeś bym się nie uginał a tak nie chciałem zostawić rodziców bez tv

 

To nie wrażenie. W tych abonamentach tak to wygląda- jak ktoś załatwił sobie MR na cameleonach za 0zł, np.podczas migracji, to tak już jedzie, no i widzisz czasami 2xPVR się trafi ;-)

tak już to widzę jak dostaje drugiego turbo jak nie chcieli mi zejść z mr premium na standard poza tym koledzy z c+ dostali też hbo w cenie 59 zł a ja seriali nie moglem wywalczyć i aktywacji za mr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisbona9: taki to klimat tego forum, że jak tu zajrzysz to cię zaczyna krew zalewać, bo się nagle okazuje, że się dawałeś doić gdy inni łapki zacierali po aneksach. I adrenalina skacze. Warto się napiąć do końca by ugrać jak najwięcej ale na pewno warto też pomyśleć, na co się faktycznie godzisz w razie wpadki? Dvbt, naprawdę? Bilans potencjalnych zysków i strat to podstawa. To mówię ja, melania - mam niższy poziom testo niż koledzy, to może dlatego. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja!!!

 

Mój znajomy ma teraz Universe i 6XC+ za 59 zł - karta po cyfrze /wypowiedzenie wysłane/

Czy po niedawnych zmianach jest wstanie utrzymać podobny pakiet - comfort, multi, extra+, 6canal w podobnej stałej cenie do 60 zł./na 15 czy 24 m. ?/ I czy może wyrwać do tego bezpłatnie opcję History w tej cenie na cały okres ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Dzwonili last minute (umowa do dzisiaj) i efekt następujący:

 

umowa 15 miesięcy

4 miesiące 0 zł

11 miesięcy 79,90

 

Comfort z Multi, Extra, 6 C+, HBO, History HD (zamieniłem zamiast Canal+ VOD) na całą umowę

Multiroom 6 miesięcy za 0 zł, pozostałe 10 zł

Filmbox 6 miesięcy za 4,90 zł potem można wyłączyć (zaznaczam, że już korzystałem z tej promocji i babka w ramach aneksu włączyła mi to drugi raz)

 

Myślę, że ogólnie nie ma na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj u+ 6xC+ za 49 pln. Po rozmowie na wstępnej rozmowie na maila otrzymałem:

 

"w nawiązaniu do przeprowadzonej rozmowy, przesyłam propozycję kontynuowania dalszej współpracy,

 

dotyczącej Pana umowy z platformą n nr ...........

 

 

 

Proponuję odświeżenie dotychczasowej oferty w ramach:

 

Propozycji 15 miesięcznej od 01.05.2014 do 31.07.2015;

 

Średni abonament w wysokości 53.27 zł miesięcznie

W ramach abonamentu ofertę Comfort+ (82 kanały w tym 25 w jakości HD)

W ramach abonamentu ofertę Extra+ (43 kanały w tym 10 w jakości HD)

W ramach abonamentu 6 kanałów Canal+ (Canal + Hd, Canal+ film, Canal+ film2, Canal+ family, Canal+ family 2, Canal+ Sport)

 

 

 

Opcje dodatkowe:

 

1 wariant : HBO na 6m za 0zł I Redlight na 6m za 0zł

 

2 wariant: HBO na 12 miesięcy

 

 

 

Dekoder przez cały okres trwania umowy jest objęty gwarancją.

 

Istnieje możliwość bezpłatnej wymiany zestawu w przypadku usterki. "

 

Da radę jeszcze coś ugrać? Kobitka ma dzwonić o 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Dzwonili last minute (umowa do dzisiaj) i efekt następujący:

 

umowa 15 miesięcy

4 miesiące 0 zł

11 miesięcy 79,90

 

Comfort z Multi, Extra, 6 C+, HBO, History HD (zamieniłem zamiast Canal+ VOD) na całą umowę

Multiroom 6 miesięcy za 0 zł, pozostałe 10 zł

Filmbox 6 miesięcy za 4,90 zł potem można wyłączyć (zaznaczam, że już korzystałem z tej promocji i babka w ramach aneksu włączyła mi to drugi raz)

 

Myślę, że ogólnie nie ma na co narzekać.

 

No ja jak zadzwonilem i powiedzialem ze chce placic ponizej 60 zl to zaproponowali mi comfort+ extra za 57 zl... Hahaha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...