Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam obecnie Universe+ i 3xC+ za 54zł. Chcę Comfort+, 6C+, Extra+, mediabox, multiroom standard, HBO, Redlight. Umowa kończy się 30,06, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Jaka kwota będzie możliwa w moim przypadku?

 

@SickCall. Możliwa kwota 53/59 ,średnio łamana.

 

@SickCall. 99zł. I o aktywacjach nie zapomnij :mrgreen:

 

Co expert to lepsza odpowiedź. Niczym na infolinii nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jurek1 nie doszacował a Kolega ircios przeszacował. Poza tym pisanie o aktywacjach które są negocjowalne jak i nie wiemy jaki dekoder posiada Kolega jest przedwczesne. Oferta jaką widziałem z pakietem który interesuje SickCall to ~64zł(łącznie z dzierżawą mediaboxa i MRs) bez Redlight. Doliczając Redlight nawet w oryginalnej cenie 15zł, bądź lepiej w opcji terminowej 9.90zł daje całość za ~74zł.

 

 

@pikoz11 w moim odczuciu lepsze efekty daje cierpliwość i zabiegi z ich strony, ale nieraz odbyła się tu wymiana zdań między osobami które same dzwonią i też dobre oferty dostają-ot każdy musi wybrać taki sposób dla siebie który da pożądany efekt. Masz rację, że dopiero moment zdania sprzętu zamyka drogę do reaktywacji umowy, ale na zdanie jest max.14 dni a nie miesiąc.

 

@ircios zauważyłeś, że to czego mieć nie możesz podsumowujesz, że jest kiepskiej jakości albo śmieszne? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę to forum, niż bliźniaczy wątek na "rodzinnej" stronie ncplus... Bardziej konkretne i pomocne osoby są tutaj :)

 

A znacie może przypadki kiedy zadzwonili po faktycznym rozwiązaniu umowy i przed zdaniem dekodera?

Bo przeglądając ten wątek taki przypadków raczej nie znalazłem...

 

Chyba na stare lata mięknę... hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do tego trzeba jaj i kalkulacji możliwej porażki 8) a przypadki kiedy po wyłączeniu sygnału a przed zdaniem sprzętu dzwonią też znajdziesz np. w wątku migracyjnym. Z drugiej strony każdy jest świadom, że wypowiedzenie nie jest celem a tylko środkiem do uzyskania dobrej oferty i nie wszyscy mogą oraz chcą sobie pozwolić na grę va bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i nie wiemy jaki dekoder posiada Kolega jest przedwczesne. Oferta jaką widziałem z pakietem który interesuje SickCall to ~64zł(łącznie z dzierżawą mediaboxa i MRs) bez Redlight. Doliczając Redlight nawet w oryginalnej cenie 15zł, bądź lepiej w opcji terminowej 9.90zł daje całość za ~74zł.

 

Mam Box+/HD SAGEMCOM DSI83. Średnią 75zł przyjąłbym z zadowoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Po kilku długich rozmowach kończonych stanowczym "nie, dziękuję, poczekam na coś lepszego", rodzicom udało się ostatecznie przedłużyć umowę na minimalnie lepszych warunkach niż proponowane na początku.

 

Było: universe, 6 x canal+, mrs adb za 59 zł. Ponoć nie było udzielonej zgody na kontakt telefoniczny i koło połowy kwietnia konsultant zadzwonił nie w celu przedstawienia oferty, a poinformowania o tym, kiedy i gdzie należy oddać sprzęt. Przy okazji przedstawił później ofertę. Bez przydługich wstępów z wyższymi ofertami od razu przedstawił łamańca na 15 miesięcy za 59 z groszami. W jego skład miał wchodzić odpowiednik obecnego pakietu plus hbo na 9 miesięcy i canal+ vod. Oczywiście, dla zasady pierwsza propozycja została odrzucona. Później konsultant dzwonił jeszcze kilka razy, ale oferta wydawała się nie do ruszenia. Walka toczyła się o dobranie hbo gratis na całą umowę.

Dziś kolejny telefon i udało się wyszarpać hbo gratis na dodatkowe 3 miesiące, czyli razem 12 miesięcy, później 20 zł za miesiąc. Tak czy inaczej, następne negocjacje rodzice rozpoczną wcześniej, aby mieć hbo w pakiecie, bo wtedy chyba łatwiej dostać je gratis.

 

Ciekawe, jak będzie się kształtować sytuacja w przyszłym roku. Mam nadzieję, że ze średnią wyjdzie tak, jak jest w cyfrowym polsacie i nie będzie to podstawa do zmuszenia abonenta do wciśnięcia droższej umowy... Niemniej, na razie pozostaje spokój od telefonów i zadowolenie z dobrej oferty.

 

Podsumowując: umowa na 15 miesięcy ze średnią około 59 zł - universe, 6 x canal+, canal+ vod, hbo na 12 miesięcy, mrs adb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w tej chwili posiadam:

 

Pakiet Gold (6xC+) 79zł

History HD 1,99

4x Multiroom Standard 4x10zł

 

całość za 120,99

 

W jakie cenie mogę wyrwać:

 

Comfor+

extra+

multi+

6xcanal+

HBO

HIstory HD

4x multiroom std

?

 

Czy jest możliwość np za 4x0 i 11x79,90

i Multiroom 2 dekodery za 5zł/mc i 2 za 10zł/mc?

 

umowę mam do końca czerwca ale już dzwonią i proponują ceny z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jurek1 nie doszacował a Kolega ircios przeszacował. Poza tym pisanie o aktywacjach które są negocjowalne jak i nie wiemy jaki dekoder posiada Kolega jest przedwczesne. Oferta jaką widziałem z pakietem który interesuje SickCall to ~64zł(łącznie z dzierżawą mediaboxa i MRs) bez Redlight. Doliczając Redlight nawet w oryginalnej cenie 15zł, bądź lepiej w opcji terminowej 9.90zł daje całość za ~74zł.

 

 

@ircios zauważyłeś, że to czego mieć nie możesz podsumowujesz, że jest kiepskiej jakości albo śmieszne? :mrgreen:

Tak? A czego ja nie mogę mięć? Podałem cenę max, a co do aktywacji o pewnie,że jest albo i nie. W 90% jest, więc uczulam. Że ty widziałeś podobną ofertę za 64, to nie znaczy,że on to dostanie.

 

@khaos. A wypowiedzenie składałeś? Chcez dodatkowo HBO. Myślę,że nie będzie takiego wariantu o jaki pytasz,będzie drożej,ale być może mniej od opłaty obecnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc złóż wypowiedzenie,nie ma co czekać,bo później różnie to bywa z czasem.Bez tego nie ugrasz dobrej ceny. Inaczej,jest to mało prawdopodobne. Z wypowiedzeniem myślę,że będziesz miał wszystko to co chcesz w mniejszej opłacie miesięcznej od obecnej. (średniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO tej pory

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NAJEM ULTRABOX+ całość 99zł. Co mogę ugrać z wypowiedzeniem .Chciałbym to samo z zamianą pace pvr na mediaboxa+muliroom.Rozumiem że doszłaby aktywacja ale za całóść łącznie z dzierżawą za mediaboxa i muliroom nie chce płaćić więcej niż 99 mięsięczni czy da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO tej pory

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NAJEM ULTRABOX+ całość 99zł. Co mogę ugrać z wypowiedzeniem .Chciałbym to samo z zamianą pace pvr na mediaboxa+muliroom.Rozumiem że doszłaby aktywacja ale za całóść łącznie z dzierżawą za mediaboxa i muliroom nie chce płaćić więcej niż 99 mięsięczni czy da rade?

Powinieneś zmieścić się w średniej ok 70 zł. Przy dobrych negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się czyta ten wątek w którym powinny właściwie znajdować się TYLKO wpisy dotyczące już zawartych umów bądź propozycji od konsultantów. A w tym momencie 90% postów to pytania ile można dostać za to albo za tamto. Oczywiście częściowo winę ponoszą osoby które z namiętnością na to odpowiadają zamiast zignorować bo można sobie spokojnie wszystko przeczytać cofając się kilkadziesiąt stron w tył.

Może otwórzcie temat pn. " Za ile mogę dostać dany pakiet" i tam niech się wpisują ludzie którzy mają dylematy i są zbyt leniwi żeby sobie poczytać trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marcin225. Wiesz jak Ci nie odpowiada, to zawsze możesz założyć ten temat ;) . Ten temat dotyczy OFERT, które zostały złożone przez konsultantów, a nie zawartych umów. To tak w gwoli ścisłości. Masz oczywiście rację, że nie powinni tu się pytać, co mogą ugrać skoro nie rozmawiali jeszcze z konsulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc żeby trzymać się tematu to przed chwilą dzwoniła konsultantka i zaproponowała mi odpowiednik tego co mam (Platinium + HBO + Pace = 99zł) + Cinemaxy za 109 zł. Oczywiście odrzuciłem ale Pani usilnie próbowała wyciągnąć ze mnie informacje co oglądam, co bym chciał oglądać itp. Stosuję taktykę nie ujawniania żadnych informacji i cały czas mówię, że ostatnio tv nie oglądam prawie wcale i myślę nad przejściem do CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...