Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I ja dziś przedłużyłem umowę.

 

Wcześniej: Gold, 6xC+, 3xHBO, MR standard, Mediabox = 99zł

 

Aktualnie:

podobno jakiś "full":

Comfort+, Multi+, Sport & Film, 3xHBO, 2xCinemax, Filmbox'y, MR standard, Mediabox = wszystko na 24 miesiące.

Pierwsze 12 miesięcy 99,90 zł, następne 104,90 zł ( Mediabox - pierwsze 12 miesięcy 0 zł, potem 5zł miesiąc, dlatego wychodzi 104,90 zł po 12 miesiącach).

Rozmowa nagrana, jakby jakieś problemy czy reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Umowę mam do końca czerwca'14. Aktualnie universe z 6xCANAL+ za 59zł miesięcznie. Bez żadnego wypowiedzenia zadzwonił w sobotę konsultant ze "świąteczną promocją", tzn. to co mam + dodatkowo HBO na 6 m-cy gratis (a całość na 24 m-ce) za :

6 m-cy 0zł

18 m-cy 79zł

Średnio wychodzi podobnie 59,25zł

 

W sumie bez wypowiedzenia, to niezła oferta. Powiedziałem, że za HBO na całą umowę gratis wezmę, ale się nie zgodził. Poprosiłem o telefon za kilka dni. Co myślicie o tej ofercie? Za ile w tych warunkach mógłbym wycisnąć HBO na czas całej umowy?

 

U mnie taka sama oferta bez wypowiedzenia z tym że mam jeszcze MR Cameleon za 0zł przez 24msce, wcześniej za całość 54zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, multiroom w cenie za 79,90-umowa przedłużona.

Na razie nie musimy się za bardzo martwić. Osoby ze średnią i stałą stawką. Przeciętny Kowalski nadal kieruje się ceną. Polsat ze swoją bazą klientów i cenami wygrywa na tym polu.Źle by się stało gdyby nc+ i polsat się zmówili i podnieśli ceny. To jednak spotkało by się z katastrofą medialną i finansową Cyfrowy Polsat jaka spotkała Nc+. Gdyby z kolei postąpiła jednostronnie NC+ to byłby kolejny strzał w kolano. Na razie zachowuje się jak trochę jako kulawy twór, który leczy się opierając na kredycie zaufania swoich abonentów. Inaczej to byłby taki cios, z którego Nc+ by już nie wstało z kolan.

W sumie dobrze się stało, że właściciele N-ki napompowali sztucznie npremium- klienci kierując się myślą że mają usiąść z wrażenia zażądali za to nie byle jakieś powtórkowe coś.. ale paczkę canal+, więc poniekąd dobrze nam zrobili swoim byłym klientom.Cena paczki Canal+ gwałtownie zjechała.

Raczej można się spodziewać ruchów ze strony Nc+ polegających na jeszcze lepszym przybliżeniu swojej oferty dla nowych klientów i tutaj raczej spadną ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza okazjonalnymi promocjami ceny raczej nie spadną, bo przecież aktualni abonenci, w zdecydowanej większości, są skubani na podstawie ofert dla nowych. Wprowadzenie obniżek chyba się nie kalkuluje? Rynek nasycony, Cyfrowy Polsat zawsze tańszy...

 

@szara79 Comfort+, extra+ paczka canal+,HBO i Cinemax oraz MR za 79,90/24 m-ce? Jakie dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przedłużona umowa: comfort+, extra+, 6xc+, 2xcinemax, 3xHBO, MR standard, seriale+, canal+ Vod - umowa 15m cena: (6x84,9) (9x94,9) 854,1 średnia 90,90

 

 

Poprzednio: c+ gold, 6xc+, 3xhbo, 2xcinemax, MR standard, seriale+ - za 94

 

Mi oferta odpowiada miała być porównywalna cenowo i programowo z poprzednią i jest.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzwaniają ciągle ale powoli zbliżamy się do tego co chcę ;) jedynie dzisiaj zapytałem czy mogę wymienić stary dekoder SD na sagecoma i usłyszałem , że nie ma takiej opcji bo SD jest moją własnością jedynie mogę na nowe dekodery wymienić czego oczywiście nie chcę ze względu na karty. Prawdę mówił konsultant , że nie można już dostać Sagecoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że coś za łatwo rezygnują z naciągnięcia nas na większą kasę. Chyba, że w systemie mają nas zaznaczonych jako "abonent świadomy, nie da się wkręcić, co rok wypowiedzenie" :) Chyba pierwszy raz (a przedłużać będę już chyba 4 raz) dają podobną ofertę za pierwszym telefonem do tego co mam bez wypowiedzenia. Zazwyczaj jest chociaż telefonicznie z czego zejść, a teraz od razu Universe+6xC+HBO przez 6 m-cy gratis i to na 24 m-ce średnio za 59 z haczykiem. Nie wiadomo o co się kłócić (jak to mam w zwyczaju) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam Universe+ +6xC+ + HBO miałem gratis na 6 miesięcy za 59 zł

Propozycja Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ HBO - średnio 59,9 zł (6 miesięcy 0 zł i 18 miesięcy 79,9 zł) umowa na 24 miesiące. Według mnie dobra propozycja. Tylko czy można by było płacić 59,9 zł przez 24 miesiące lub chociaz 49,9 zł przez 12 i 69,9 zł przez kolejne 12? Kanał History HD za jaką cenę można mieć przy przedłużaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...