Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@puszek78 W takim razie cieszę się Twoim szczęściem. Na to wygląda, że idą po rozum do głowy, lub za przeproszeniem nałapali tyle jeleni, że wracają do stałej ceny i zmieniają znów taktykę. Jedno jest pewne CZYTAJĄ NAS :lol2::jupi::brawo: Teraz kibicuje tym, którzy są na ostatniej prostej, aby próbowali zbijać jeszcze cenę stałą 69,90zł w dół. Jak oczywiście nie chcą średniej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio? to tylko telewizja :censored: nie wystarczy, ze nc+ nagrywa wszystkie rozmowy? w razie jakichś reklamacji rozmowy na pewno zostaną odsłuchane! a jeśli doszło do przekrętów to raczej oberwie sie konsultantom.. na pewno klient nie zostanie poszkodowany.

Skoro tak uważasz, to proszę oświeć mnie dlaczego ludzie czasami (może nie w NC+), ale w Orange na przykład słyszą: niestety dana rozmowa uległa uszkodzeniu - jest nie możliwa do odtworzenia. Dlaczego nie mamy prawa do archiwizacji swoich rozmów, dlaczego nikt nie informuje nas o możliwości nagrywania rozmów? Skoro przedstawiciele danych firm mogą, to dlaczego my nie możemy? Wystarczy trochę czasu poświęcić na paragrafy. Skoro rozmowa jest nagrywana dlaczego podczas niej jesteśmy wprowadzani świadomie w błąd - wytłumacz mi to, po co im kłopoty skoro wyjdzie i tak na moje?

Jakie jest podstawowe zdanie konsultanta po dzień dobry? "Informuje, że rozmowa będzie nagrywana, czy wyraża Pan/Pani zgodę" Zastanawialiście się dlaczego jak powiemy magiczne "Nie", to rozmowa jest zakończona? Nie, że bezpieczeństwo i tak dalej... tylko stawiamy konsultanta pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak co roku zwrócę się do Was o podpowiedź - nie mam już tyle czasu jak dawniej by "śledzić co w trawie piszczy", ale zawsze na forum były pomocne osoby więc liczę, że i tym razem ktoś doradzi i podpowie.

Jestem abonentem nc + i mam umowę do 25 lipca 2014.

Coś mi w głowie zaświtało, że chyba zmienili zasady i informację o wypowiedzeniu umowy wraz z końcem ostatniego okresu rozliczeniowego trzeba im wysłać 3-miesiące wcześniej - czy tak jest tylko przy wcześniejszym rozwiązywaniu umowy, bo już się zamotałem :(

Niemniej jak już zacząłem myśleć o tym, postanowiłem , że nie zaszkodzi wysłać wypowiedzenia wcześniej i poczekać co do lipca spece od marketingu nc+ zrobią by mnie zatrzymać.

 

Żeby było przejrzyście kilka pytań które mam zawrę w podpunktach, licząc , na odpowiedź:

 

1)List z wypowiedzeniem umowy nc+ wchodzącym w życie wraz z końcem okresu minimalnego należy wysyłać 3-miesiące przed końcem okresu minimalnego, czy tak by list doszedł miesiąc przed wygaśnięciem ??

Bo zrobił się nawet na forum niezły misz-masz opini - jedni forumowicze są jeszcze w Cyfrze i piszą , ze wystarczy miesiąc, inni (jak ja) już po migracji i piszą "koniecznie 3-miesiące" , a jeszcze inni nie wiedzą jaką platformę mają :)

 

2) Posiadam promocyjny pakiet Universe + za 59 zł - mam tam wszystkie Canale i PACE PVR HD 500GB (w zasadzie tylko na tym mi zależało) - teraz widzę , że pozmieniali pakiety jest jakiś SPORT&FILM+ (kanały z pakietu Extra + są w nim już na stałe czy tylko pół roku a potem trzeba dopłacać?? Do tańszych Comfort dodają Extra + za 0 zł na pól roku, potem trzeba coś płacić ?? Ogólnie jak co roku mieszanie, brak przejrzystości, "promocje" i wszystko po to by klient zgłupiał i zgodził się na jakiś irracjonalny pakiet za gruba kasę. O co mam walczyć (nazwa pakietu w nowej nomenklaturze) by mieć te kanały co dotychczas w promocji "Universe +" w stałej przejrzystej cenie. Ile bym musiał płacić i czemu tak drogo ;) Ogólnie mało oglądam TV, ale przywykłem, że mam wszystkie Canale by 2-4 razy (jak gra LM) w tygodniu obejrzeć mecz i czasem raz na miesiąc jakieś Animal Planet włączyć i nie chciałbym zmieniać przyzwyczajeń ani więcej płacić.

 

3) Czy w trakcie negocjacji mógłbym bez dodatkowych kosztów wymienić PACE PVR HD 500GB na coś lepszego (pytanie czy coś lepszego istnieje - u znajomych bawiłem się nboxem i moim skromnym zdaniem, mniej intuicyjny niż Pace -chyba że to kwestia przyzwyczajenia).

 

4)Czy przy takiej kwocie (59 zł) można wywalczyć coś ponad to co mam, lub pozostając przy tych kanałach co dotychczas zjechać trochę z ceny ??

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się dlaczego jak powiemy magiczne "Nie", to rozmowa jest zakończona? Nie, że bezpieczeństwo i tak dalej... tylko stawiamy konsultanta pod ścianą.

Tak to oczywiste, wtedy konsultant nie może zawrzeć z nami umowy na odległość. Nagrana rozmowa i akceptacja warunków umowy to jak podpis na papierze. Myślałem, ze to oczywiste, może później ktoś te rozmowy odtwarza weryfikuje i dopiero wprowadza w system? nie mam pojęcia, ale nagrane "tak, akceptuje" musi być :P

Niedługo chyba ma się to zmienić, nie znam jeszcze nowych zasad...

 

Nagrywać owszem można ale myślę, że stosunkowo rzadko konsultanci chcą nas oszukać, bo pewnie kończy się to dla nich wylaniem z pracy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaruone

 

1. W moim podpisie znajdziesz odpowiedź. Jeżeli nie poczta to wypowiedzenie można załatwić w każdym punkcie opisanym jako Cetrum NC+ http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

2. Nazw promocji nie musisz znać koniecznie a wystarczy przecież, że ustalisz, iż wyrażasz zgodę na aneks pod warunkiem, że zachowasz wszystkie kanały które masz obecnie. Odpowiednikiem Universe+ jest Comfort+(z Multi+) wraz z Extra+. 6xCanal+ zawiera np. Sport&Film+

3. Mediaboxa nie dostaniesz bezpłatnie. Nawet jak wynegocjujesz zwolnienie z aktywacji 49zł to wciąż pozostaje dzierżawa min.5zł/m-c.

4. Za średnio +-54zł możesz dostać odpowiednik aktualnej oferty plus HBO przynajmniej na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o odblokowanie :)

Umowe mam do 31 maja. Ostatnio wymieniłem mojego dekodera "N" 250GB bo był "awaryjny" na nowego NC+ 250 GB z mozliwoscia powiekszenia dysku.

Tylko zastanawiam sie czy walczyc o powiekszanie dysku przy przedłuzenui umowy czy lepiej zrobic to oddzielnie a powalczyc np o HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane tydzien temu.

 

Obecnie: Universe+ + 6xC + Hbo + (Cinemax na pol roku)

 

Chalbym: Najnizszy pakiet w najnizszej mozliwej cenie plus moze nowy dekoder (mam starego bialego z czarnym frontem -> dosc wolny)

 

co mozna ugrac? NC+ ciagle mi proponuje to co mam za wyzsza cene i mowia ze wczesniej mialem C+ to teraz tez mi musza je proponowac :). Samemu dzwonic do DUK? Ktos mial podobnie?

 

ktoś pomoże? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Umowę mam do końca czerwca'14. Aktualnie universe z 6xCANAL+ za 59zł miesięcznie. Bez żadnego wypowiedzenia zadzwonił w sobotę konsultant ze "świąteczną promocją", tzn. to co mam + dodatkowo HBO na 6 m-cy gratis (a całość na 24 m-ce) za :

6 m-cy 0zł

18 m-cy 79zł

Średnio wychodzi podobnie 59,25zł

 

W sumie bez wypowiedzenia, to niezła oferta. Powiedziałem, że za HBO na całą umowę gratis wezmę, ale się nie zgodził. Poprosiłem o telefon za kilka dni. Co myślicie o tej ofercie? Za ile w tych warunkach mógłbym wycisnąć HBO na czas całej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ircios, jak myślę, proponował abyś uruchomił HBO w miesiącu w którym masz zamiar aneksować umowę, chyba najpewniej początkiem ostatniego miesiąca umowy. Pozycji nie będzie na fakturze, nie zdąży mieć zatem wpływu na ARPU a to pozwoli uzyskać łatwiej pakiet w aneksie.

 

Tak to wygląda w teorii ;-) jest to jak najbardziej realne a wszystko i tak zależy od tego jak do sprawy podejdzie konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...