Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzwonili dzisiaj do mnie po wypowiedzeniu umowy mama universe+ multiroom jeden tuner segem drugi mój niestety się spalił mi się,

teraz otrzymałem ofertę na 24 za 49zł przez 6mieś za pół ceny:

pakiet comfort

extra +

multiroom

jeden dekoder sagem za free i dodatkowo do multi muszę drugi dekoder za 15zł/mieś wziąć jest opcja wyciągnięcia drugiego za tunera free? albo cenę zbić w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HBO na całą umowę max 69

Byłem skłonny dać za to 74zł ale teraz się jeszcze potarguje o te 5zł :D .

Z tymi telefonami to faktycznie dziwny temat jest z tego względu że do mnie wydzwaniają a mam jeszcze 3 miesiące umowy a innym się kończy umowa i odebrali jeden telefon. Ciekawe od czego to zależy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przedłużyłem umowę do tej pory U + za 49 od maja to samo czyli C+M+E na 15 mies. 2X24,9 13X44,9 czyli taniej ja jestem zadowolony do tego do wyboru na 6m. filmbox lub cinemax lub nseriale zdecydowałem się na to pierwsze była jeszcze propozycja na 24m ale jak bym chciał tak długą umowę to bym wzioł CP.

I zmiana numeru abonenta też tak mieliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HBO na całą umowę max 69

Byłem skłonny dać za to 74zł ale teraz się jeszcze potarguje o te 5zł :D .

Z tymi telefonami to faktycznie dziwny temat jest z tego względu że do mnie wydzwaniają a mam jeszcze 3 miesiące umowy a innym się kończy umowa i odebrali jeden telefon. Ciekawe od czego to zależy :>

Nic dziwnego......... mają czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia, a umowa będzie trwać póki co do 31 lipca 2014, a tu pierwsze telefony z ofertą:

-Comfort+

- Extra+

- 6C+

- HBO

- MR

- 2x PACE 500

- Cinemax

 

Umowa 15 miesięcy za 109 PLN. Obecnie Silver+ z HBO, 6C+, MR i 2xPace za 104 PLN.

Widać, sezon negocjacji się zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem już po, czyli przedłużyłem.

Jak już pisałem interesowała mnie opcja "minimalistyczna". Miałem to co w podpisie, teraz mam Comfort + i ten sam dekoder.

Umowa na 15 miesięcy, 29,9zł / miesiąc.

Całkiem możliwe że mógłbym wytargować niższą cenę ale wolałem mieć sprawę "z głowy" i rozmowa była całkiem inna niż te które miałem przed wysłaniem wypowiedzenia. Spokojnie, rzeczowo, bez nachalnego wciskania opcji itp.Jeśli dobrze zrozumiałem to ludzie z działu utrzymania klienta to "inna bajka".

Pozdrawiam wszystkich a tym którzy chcą mieć lepszą cenę życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpepe nie wiem do kiedy masz umowę, ale spróbuj powalczyć o dekoder za 0zł.

 

@denaturat numer umowy ulega zmianie ze względu na ujednolicenie systemów informatycznych. Ponieważ nowa promocja jest zapisywana w nowym systemie do obsługi Abonentów, ma inaczej skonstruowany schemat oznaczania umów. Dla Abonentów z dekoderami ADB, w większości przypadków oznacza to konieczność utworzenia nowego konta w ICA (z użyciem nowego numeru umowy), ponownej rejestracji w serwisie nc+GO i HBO GO (również używając nowych danych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia. Było um. na 15 mcy - universe + 6canal + MR(cameleon) + Pace 500 + hbo przez 6mcy= 59zł/mc

Powiem Wam, że naprawdę mają parcie na utrzymanie klienta. W marcu dzwonili do mnie z pod 4551245 i 4551241 z 70 razy, bywało że nie odbierałem a innym razem straszyłem policją że zgłoszę nękanie:) Oferty takie sobie ale nie zdecydowałem się. Pod koniec marca wysłałem wypowiedzenie. Kilka dni cisza i telefony z utrzymania 3346180 też z kilkanaście razy no i dziś się zdecydowałem.

 

um. 24mce

comfort+

extra+

multi+

premium sport&film

hbo

MR(cameleon)

Pace 500

+Filmbox na 6mcy

to wszystko za 6mcy 0 zł i 18mcy 79 co daje 59/mc

 

Wiem że to nie stała cena ale za dwa lata też się negocjuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon z propozycją dla mnie (umowa do końca maja, wypowiedzenie nie wysłane). Mam Universe+ z 6C+ z MR standard za 69 zł/msc.

 

Propozycja:

To co mam zostaje i Umowa na 24 msc: 12 msc za 49,90 zł, 12 msc za 89,90 zł (co daje średnią 69,90 zł) + HBO na 9 msc. Oczywiście podziękowałem i powiedziałem, ze nie chcę średniej tylko stałą opłatę...

Ale mam pytanie:

chciałbym sobie zamienić MR na premium. Orientuje się ktoś za jaką opłatą i jak to wygląda?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pewnie pytanie mam, wypowiedzenie właśnie piszę, i nie wiem , nr umowy to jest inaczej nr abonenta ? :P

Podajesz nr. abonenta w wypowiedzeniu

 

@ kwiatol. Jeśli masz ADB i mydelniczkę,to ktywacja 99 i opłata misięczna 20. Jeśli sprzęt cyfry , to wymiana na ADB też z aktywacją 49+5 lub 10 miesięcznie za dekoder główny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...