Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gursonek popieram w calej rozciaglosci . Po fuzji dzwonilem do nich 2 dni przed koncem umowy i dopialem swego . Obecnie czytajac to forum przyszedl mi przed chwila do glowy pomysl co do negocjacji za te niecale 2 miechy :) Mianowicie zapytam ich o oferte 3 m za free a nastepne 12 za 69 ciekawe co powiedza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed chwilą telefon z DUK (+122947879) - najwyraźniej otrzymali pozdrowienia ode mnie ;)

 

Na tą chwilę mam pakiet C+ Silver (Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+) plus TVN player za 65,99zł do końca maja.

Propozycja DUKa - to samo co wyżej plus wynegocjowałem jeszcze HBO na 9miesięcy w cenie 4 miesiące/10zł + 11 miesięcy/ 84,90zł, średnia wychodzi 64,92zł. Mam to potwierdzone na mejlu.

Jak myślicie ofertą jest ok? Może da się jeszcze zejść z ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wysłałem "kartki świątecznej" ;)

ale to musowe wyjście...

1. Adres wysyłki jest to skrytka pocztowa.... odpisują jak się wyśle za potwierdzeniem odbioru? Gdzieś tu czytałem o zwrotce.

2. Mając np HBO jako opcja (np. 6 miesięcy za free potem 25zł/mc) jeśli ktoś sprytnie płacąc normalnie np. 89zł w ostatnim miesiącu wyłączy sobie HBO

to kwota faktury wyniesie 64zł. To od tej mniejszej kwoty idą negocjacje? Jeśli tak to może jest myk aby odłączać ew. opcje w ostatnim "targowym" miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Obecnie posiadam goły Universe+ z recorderem. Umowa kończy się pod koniec kwietnia.

Chciałem pozostać przy tym pakiecie ale wymienić dekoder na mediaboxa.

 

Dziś dostałem takie propozycje:

 

1. Umowa na 2 lata:

- pierwsze 5 miesiące: 24,90zł

- następne 19 miesięcy: 44,90zł

- 49zł opłata aktywacyjna za mediabox+

 

Sumując wszystko (łącznie z dzierżawą dekodera) wychodzi 47zł/miesiąc

Dodatkowo mogę na rok wybrać dowolny pakiet filmowy (HBO lub Cinemax lub Filmbox) gratis

 

 

2. Umowa na 15 miesięcy:

- pierwsze 2 miesiące: 24,90zł

- pozostałe 13 miesięcy 44,90zł

- opłata aktywacyjna 49zł

 

Sumując, średnia wychodzi 52,23zł

I dodatkowo mogę wybrać do końca stycznia 2015 dowolny pakiet filmowy (j.w) gratis.

 

Co sadzicie o tych ofertach? Którą wybrać, ew. o co powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zaakceptowałem ofertę na 15 miesięcy:

Comfort

Extra

6x Canal+

Canal+ VOD przez całe 15 miesięcy za free

HBO przez 7 miesięcy za free

 

Za całość 53,26 średnio przez 15 miesięcy.

Turboekoder z PVR już mam od dawna. Pochodzę ze starej "n" jakieś 4-5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...