Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy się tak wszyscy podniecacie tą ofertą ze stałą cenę, przecież kolega Gursonek wcale nie napisał że podpisał już umowę ale że mu zaproponowali a to robi wielką różnicę! a na razie cisza nic nie odpisał i nie odpisze bo takich ofert ze stałą cenę nie ma :?

Przestan siac zamet i wez sie za czytanie. @Ja72.Naiwny jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Tylko dzisiaj, jeśli przedłużysz umowę, dostaniesz niespodziankę.Zadzwoń nr. tel. 12 294 78 79 ' Takie info przed chwilą pojawiło mi się na ekranie TV. Pewnie wypowiedzenie zostało dostarczone. Ciekawa co to za niespodzianka ?

 

Też to dzisiaj dostałem sms-em. Na razie nie dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Tylko dzisiaj, jeśli przedłużysz umowę, dostaniesz niespodziankę.Zadzwoń nr. tel. 12 294 78 79 ' Takie info przed chwilą pojawiło mi się na ekranie TV. Pewnie wypowiedzenie zostało dostarczone. Ciekawa co to za niespodzianka ?

 

Przyłączam się do pytania ktoś wie co to za niespodzianka ?

 

Jaką najniższą cenę można wynegocjować za Universe (comfort+extra ????) + 6xcanal+ ??? dadzą za 49 zł ???

 

____________________________________________________________________________________________

obecnie comfort 29zł w nc+ i wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się!!! Gursonek przedłużył umowę!

 

Mam ochotę napisać "będzie, będzie zabawa będzie się działo...." i Kibo, Ircios stawiam flachę mordy moje :D Zadzwoniła Pani Paulina i przedłużyliśmy umowę na następujących warunkach:

 

- Confort+

- Multi+

- EXTRA+ HB ITI

- Canal Premium Sport &Film

- HBO

- Redlight

- Umowa 15 miesięcy

Cena: 68,30zł! - Stała cena liczona od 1 kwietnia!

 

PS: Kanały świeciły po 10 minutach! :)

 

bc4df207f609c1abm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Gursonek :brawo::wink:8)

 

......."będzie, będzie zabawa będzie się działo...."

................ Redlight

OJ będzie się działo :lol2::wink:

@Kibo ..... Gursonek podniósł ci wysoko poprzeczkę .... oj wysoko :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem nc+. Wcześniej przez4 lata byłem posiadaczem N. Na bieżąco czytałem forum o fuzji bo chciałem oglądać ekstraklasę i od razu po fuzji przedłużyłem umowę. Moja umowa to C+ HBO i multirum. Nie mam Cinemax i FilmBox a płacę 139 zł miesięcznie. Umowę mam do września. Co byście proponowali dla mnie i czy już coś dzwonić, pytać czy poczekać do września. Prawda jest taka że mało co jest do oglądania w TV i oglądam tylko Ekstraklasę i HBO czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że bajer z działem to się domyślam. Bardziej mnie ciekawi od kiedy ma umowę?

 

14 Marca 2009 roku.

 

Co wy się tak wszyscy podniecacie tą ofertą ze stałą cenę, przecież kolega Gursonek wcale nie napisał że podpisał już umowę ale że mu zaproponowali na razie cisza nic nie odpisał i nie odpisze bo takich ofert ze stałą cenę nie ma :?

 

Niestety nie należę do grona osób, które chcą robić karierę na tym forum - poprzez pisanie nieprawdy. Jestem abonentem jak każdy z Was, nauczyłem się od Was strategii śmieje się, że mam to we krwi. Ludzie z mojej wioski mi dziękują (bo mieszkam na wsi, jestem typowym wieśniakiem) dzięki mojej taktyce są ludzie którzy płacili 130zł a płacą 89-70zł nie mogą mi się nadziękować, ponieważ już nie mówią "że to złodzieje i oszuści" cieszą się ze sportu, czy filmu. Przypomnę, że to dzięki Wam nauczyłem się negocjacji. Pomaganie sprawia mi radość. Nie kłamię rzuciłem screena z ICA dla uwiarygodnienia mojej już nowe umowy.

 

@Gursonek :brawo::wink:8) OJ będzie się działo :... Redlight lol2: :wink:)

 

Masz na myśli ręczny? ... ooo tak.... :jupi::lol2::brawo::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Gursonek :) Ja właśnie otrzymałem ofertę na przedłużenie umowy, mimo że nawet wypowiedzenia nie wysyłałem a umowa się kończy mi się dopiero w sierpniu na pakiet Full Extra - 119 zł z multiroom standard i Redlight . Oto i ona :

6 Canal +

Comfort + pakiet Extra

HBO , Cinemax , Filmbox

Canal+ VOD

Seriale +

Umowa 24 miesiące - 139.90 zł , przez 12 miesięcy multiroom 0 zł , po 12 miesiącach 10 zł

Umowa na 15 miesięcy 139.90 +10 zł multiroom

Oferta bardzo słaba brak kolekcji Picturebox , brak History HD, Sundance, i kanału Redlight a płacę 39 zł drożej !!!! Coś czuję że będą to bardzo długie negocjacje ! a i konsul dodał że to niby świąteczna oferta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...