Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie mam pakiet Uniwerse+ do końca marca, za 49zl , oczywiście wypowiedzenie wysłąne , po 3 tel i krótkich negocjacjach dostałem takie warunki

Umowa na 15 miesiecy pierwsze 5 miesiecy za 0 zl , kolejne za 79 zl w tym Comfort +, ekstra + , 6 Canal + , HBO za 0 zl cały okres- czyli średnia ok 53 zl

Dekoder mam PVR peace z tamtego roku bez multiroomu.

Jak myślicie dobra oferta?

 

Jak dla mnie świetna oferta i aż się dziwię, że dali Ci canale i hbo jak ich nie miałeś wcześniej w takiej cenie.

ja gdybym to dostał to brąłbym w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba sprawdzająto forum i dzwonią zaraz po tym jak ja umieszcze post. Przed sekundą telefon i najlepsza oferta dla mnie, specjalnie jako dla długoletniego klienta. 15m, 4m za 0zł, potem 69,90 za goły comfort+ (bez extra) i paczka 6xC+ a do tego HBO i Filmbox na 4m za 0zł. Wychodzi 51,26 średnio. Niby nie dużo, ale bez extra to nie jest to samo. Poczekam aż arejestrują moje wypowiedzenie.

Dzwonili z numeru 22 461 24 03 (jeszcze nie DUK, bo nie ma wypowiedzenia w systemie)

 

@michal2305 czy Ty dostałeś bankowo HBO za caly okres za 0zł? Mi babka powiedziała, że HBO zastrzegło sobie, że nie wolno operatorom pośrednim (np,. nc+) dokładać HBO za 0zł na cały okres umowy.

 

ktoś słyszał o takiej praktyce? I czy komuś poza michał2305 dali HBO na cały okres za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy próbach negocjacji, można powiedzieć, że chce się dodatkowo multiroom standard, którego "odbierzemy" w APS? Pytam, bo w APS oferują ADB 2849/50/51, a na infolinii ADB 5800S (robi różnicę). Przy negocjacjach ciężko zbić sumaryczną cenę w porównaniu z tym co się płaciło dotychczas (raczej się na to nie godzą), tylko dorzucają dodatkowe pakiety/kanały/usługi może nawet multiroom (wszystko np. w cenie 99zł). Jeśli nie dobrałbym MRs na infolinii, to tak czy siak nie zejdą z ceny, a musiałbym później wziąć MRs w APS wg oficjalnych stawek (10zł + 49zł aktywacja), które nie będą wliczone w cenę tego co dotychczas mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili dzisiaj do mnie i oferta to: Comfort +extra , MR, 6xC+ , pace PVR za 79 zł i HBO za 0 przez 7 miesięcy później normalna cena wiec nijak mi się to opłaca i podziękowałem. Muszę wysłać wypowiedzenie na początek. Pytanie tylko czy w ogóle już nie dają stałych ofert na cały okres? Widzę , że większość patrzy na średnią ale osobiście wolałbym stałą kwotę. Obecne 69 zł za to co mam w podpisie jest realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ajax1982: Nie, jeśli dostaniesz w aneksie rabat na MR to będzie on również obowiązywał przy odbiorze MR w punkcie (sprawdzone empirycznie) :D Ważne, aby APS wszedł w moduł ofert i zatwierdził w systemie przyznaną Ci promocje na MR :D Wydanie MR obsługuje już system po C+ więc jest trochę inaczej niż było w starym systemie "n" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajax1982: Nie, jeśli dostaniesz w aneksie rabat na MR to będzie in również obowiązywał przy odbiorze MR w punkcie (sprawdzone empirycznie) :D Ważne, aby APS wszedł w moduł ofert i zatwierdził w systemie przyznaną Ci promocje na MR :D Wydanie MR obsługuje już system po C+ więc jest trochę inaczej niż było w starym systemie "n" :D

 

Chyba nie nadążyłem za Twoją odpowiedzią. Załóżmy, że umowę aneksuję na infolinii, wprowadzają w system MRs z rabatem. Później mam iść do APS'u, żeby mi wydali MRs sprawdzając co jest w systemie i zatwierdzili przyznaną mi zniżkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ajax1982: Dobrze zrozumiałeś, zatwierdzają promocję w tzw. module ofert (będą widzieli jakie masz przyznane możliwe promocje) a potem wydają dekodery do MR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

 

Początkowo zmyliła mnie Twoja odpowiedź: "Nie, jeśli dostaniesz...". Myślałem, że to "NIE" jest odpowiedzią na zadane moje pytanie: "Czy przy próbach negocjacji, można powiedzieć, że chce się dodatkowo multiroom standard, którego "odbierzemy" w APS?"

 

Ty po prostu zanegowałeś ten tekst: "Jeśli nie dobrałbym MRs na infolinii, to tak czy siak nie zejdą z ceny, a musiałbym później wziąć MRs w APS wg oficjalnych stawek (10zł + 49zł aktywacja), które nie będą wliczone w cenę tego co dotychczas mam."

 

Wielkie dzięki cyfra.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych_krak

 

Ten na cameleonach po cyfrze+ jak najbardziej.

Nie wiem jak jest z tym LAN'owym po byłej telewizji n. Darmowego chyba nie ma, ale możesz próbować wcisnąć w cenie obecnego pakietu, który posiadasz (jeśli masz dość duże opłaty). Prawdopodobnie na fakturze/rachunku będzie cena 10zł, przy opcji multiroom, ale jeśli cena sumaryczna za to co miałeś dotychczas się nie zmieni, to chyba różnicy nie robi. To wliczenie MR do ceny może być kartą przetargową przy negocjacjach dot. przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w maju (posiadam Universum+MR+PVR 500GB za które w chwili obecnej 69zł). Już teraz dzwonią co drugi dzień z ofertami najświeższa oferta z dzisiaj z 15 to : pierwsze 5 miesięcy 79zł z C+ i Filmboxem a potem 10 miesięcy za 89zł. Odmówiłem, twierdząc że to nie jest wcale żadna oferta.Co ciekawe konsultantka uznała że to jest jedna jedyna oferta z okazji pierwszych urodzin nc+ i że innej na pewno nie będzie.Powiedziałem że mnie taka oferta nie interesuję i nie zamierzam przedłużać, sugerując że w Polsce nie tylko jest NC+ ale i CP.Pani stwierdziła że CP cytując "jest tak słabym programowym operatorem,że ludzie od nich rezygnują i wracają z podkulonym ogonem do nc+". Teraz mam pytanie czy myślicie że dało by się ugrać Comfort+ Extra + MR + PVR 500GB + Paczkę C+ = za 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak wszyscy podniecacie tą ofertą ze stałą cenę, przecież kolega Gursonek wcale nie napisał że podpisał już umowę ale że mu zaproponowali a to robi wielką różnicę! a na razie cisza nic nie odpisał i nie odpisze bo takich ofert ze stałą cenę nie ma :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam do Was ogromną prośbę i zarazem pytanie, ponieważ dobiega końca moja umowa z NC+ i z racji tego byłbym wdzięczny gdybyście napisali mi jaką cenę mogę ugrać, biorąc pod uwagę że interesuje mnie ten sam pakiet z którego obecnie korzystałem, czyli pakiet Universe+ (6mieś. HBO za darmo) z opcją dodatkową 6xCanal+ za 59zł ??? Oczywiście HBO już mnie nie interesuje, wolałbym jakiś kanał dla dorosłych typu "Redlight".

Przewertowałem kilka ostatnich stron forum aby nie wyjść na lenia, ale większość osób które przedłużają umowę mają w opcji MR, a mnie MR raczej nie interesuję, może więc ktoś przedłużał umowę z warunków które obecnie ja mam, i nie będzie to problemem aby się podzielić jaką cenę udało się wynegocjować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...